قیمت سکه | قیمت سکه روز

قیمت سکه و قیمت طلا امروز یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱ را در جدول زیر مشاهده کنید.

کدخبر : 9157
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم از ۷۰ هزار تومان در سال ۱۳۸۱ به ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا پایان مهرماه سال جاری رسیده که ۱۵۰ برابر شده است. قیمت سکه در سال های اخیر نوسان های زیادی داشته است. قیمت سکه و تغییرات آن به عوامل گوناگونی بستگی دارد.قیمت سکه به عو املی از جمله قیمت دلار، قیمت اونس جهانی طلا و نرخ بهره بانکی، وضعیت بازارهای مالی موازی، اتفاقات سیاسی در سطح ملی و کلان و … همگی جزو عوامل موثر بر قیمت سکه هستند. در ادامه به آخرین قیمت سکه در بازار می پردازیم.

قیمت سکه و قیمت طلا امروز یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱ را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می‌توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.

قیمت طلا

بروزرسانی: یکشنبه ۲ بهمن

عنوان نرخ

قیمت (ریال)

طلای ۱۸ عیار / ۷۵۰ ۲۰,۶۱۹,۰۰۰

طلای ۲۴ عیار ۲۷,۴۹۱,۰۰۰

طلای ۱۸ عیار / ۷۴۰ ۲۰,۳۴۴,۰۰۰

طلای دست دوم ۲۰,۳۴۳,۷۱۰

آبشده کمتر از کیلو ۸۹,۳۳۰,۰۰۰

مثقال طلا ۸۹,۳۱۰,۰۰۰

انس طلا ۱,۹۲۶.۲۲

قیمت سکه

سکه امامی تک فروشی ۲۴۵,۷۲۰,۰۰۰

سکه بهار آزادی تک فروشی ۲۳۲,۲۷۰,۰۰۰

نیم سکه تک فروشی ۱۴۵,۳۰۰,۰۰۰

ربع سکه تک فروشی ۱۰۰,۲۰۰,۰۰۰

سکه گرمی تک فروشی ۵۰,۱۰۰,۰۰۰

تمام سکه (قبل ۸۶) ۲۰۰,۵۰۰,۰۰۰

نیم سکه (قبل ۸۶) ۵۵,۰۰۰,۰۰۰

ربع سکه (قبل ۸۶) ۲,۶۰۰,۰۰۰

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (یک‌شنبه) در بازار آزاد تهران به 24 میلیون و 546 هزار تومان رسید است.

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (یک‌شنبه٫ 2 بهمن‌ماه) در بازار آزاد تهران به 24 میلیون و 546 هزارتومان رسید. قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز به 23 میلیون و 201 هزار تومان رسید.

قیمت هر قطعه نیم سکه 14 میلیون و 530 هزارتومان و، ربع سکه 10 میلیون تومان تومان و سکه یک گرمی 5 میلیون تومان است.

قیمت طلا و سکه امروز دوم بهمن 1401 مطابق با روال چند روز گذشته در مسیری افزایشی قرار دارد. این دو فلز ارزشمند اکنون در قله قیمتی خود قرار دارند.

امروز دوم بهمن 1401 قیمت سکه مطابق با روند افزایشی قیمت دلار، مسیری صعودی را پشت سر می‌گذارد و در قله قیمتی خود ایستاده است.

بر همین اساس قیمت طلای 18 عیار نیز رشد قیمتی دارد و در چهارمین روزی که در کانال دو میلیون تومانی قرار در لحظه تنظین این گزارش دو میلیون و 154 هزار تومان قیمت دارد.

قیمت سکه امامی

امروز معاملات سکه امامی با قیمت 24 میلیون و 851  هزار تومان بازگشایی شده و در تا کنون نیز بر روی همین قیمت ایستاده است. حباب این سکه چهار میلیون و 392 هزار تومان برآورد می‌شود.

 قیمت سکه بهار آزادی

قیمت سکه بهار آزادی نسبت به نرخ بازگشایی بازار روندی نزولی و نسبت به آخرین قیمت دیروز مسیری افزایشی را طی کرده است. در حال حاضر این نوع سکه 23 میلیون و 298 هزار تومان قیمت دارد و نرخ روز گذشته آن 23 میلیون و 901 هزار تومان ثبت شده و حباب آن نیز دو میلیون و 900 هزار تومان است.

قیمت نیم سکه

امروز معاملات نیم سکه در سطح 14 میلیون و 700 هزار تومان آغاز شد و تا کنون در همین قیمت بوده، حباب این نوع سکه نیز در حال حاضر چهار میلیون و 494 هزار تومان است.

قیمت ربع سکه

قیمت ربع سکه هم امروز افزایشی است. معاملات ربع سکه امروز در سطح 10 میلیون و 100 هزار تومان آغاز شد و هنوز در همین سطح است. حباب ربع سکه در حال حاضر پنج میلیون و 50 هزار تومان است.

قیمت سکه گرمی

قیمت سکه گرمی امروز نسبت به روز گذشته 200 هزار تومان افزایش داشته و پنج میلیون و 200 هزار تومان قیمت خورده است. حباب این سکه کوچک نیز به دو میلیون و 491  هزار تومان رسیده است.

روز گذشته بازار سکه در دست خریداران بود و با افزایش قیمت سکه مجددا خریدهای هیجانی در سطح جامعه افزایش پیدا کرده است. از سوی دیگر سطح انتظارات تورمی افزایش یافته و این دو عاملی برای صعود قیمتی بازار طلا و سکه بوده‌اند. البته کارشناسان در این مورد بهای انس جهانی را نیز دخیل می‌دانند.

منبع: تجارت نیوز
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه