وام فوری | وام فوری با سود کم

مشتریان بانک گردشگری که مایل به دریافت وام قرض الحسنه هستند، می‌توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه در یکی از شعب این مجموعه برای تسهیلات 200 میلیون تومانی طرح «پارسا» درخواست بدهند.

کدخبر : 9040
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

وام فوری یکی از تسهیلات بانکی وسوسه برانگیز است.در شرایط اقتصادی فعلی و کمبود نقدینگی، مردم را تشویق به گرفتن وام فوری میکند. نیاز به وجه نقد برای شروع یا اتمام کاری باعث پیداکردن طرفداران زیادی برای وام فوری شده است. زوج های جوان و کار آفرینان برای شروع تازه می توانند از وام فوری برای تحول زندگی خود استفاده کنند.  اخبار جدید از وام فوری را در ادامه بخوانید.

مشتریان بانک گردشگری که مایل به دریافت وام قرض الحسنه هستند، می‌توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه در یکی از شعب این مجموعه برای تسهیلات 200 میلیون تومانی طرح «پارسا» درخواست بدهند.

مشتریان بانک گردشگری که مایل به دریافت وام قرض الحسنه هستند، می‌توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه در یکی از شعب این مجموعه برای تسهیلات 200 میلیون تومانی طرح «پارسا» درخواست بدهند.

به گزارش بانک اول افرادی که مایل به دریافت وام قرض الحسنه 200 میلیون تومانی هستند، باید حداقل مدت چهار ماه از زمان افتتاح حساب آن‌ها گذشته باشد. این وام بدون سود بوده و تنها به آن کارمزد دو یا 4 درصدی تعلق می‌گیرد. ضمانت اصلی این تسهیلات، ارائه ضامن رسمی است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات به 36 ماه می‌رسد. لازم به ذکر است متقاضیان این تسهیلات نباید بدهکار باشند یا در لیست سیاه بانک مرکزی قرار داشته باشند.

با توجه به مبلغ وام، نرخ کارمزد و مدت زمان بازپرداخت، میزان سود 5 میلیون و 555 هزار و 550 تومان است. مجموع رقم تسهیلات و سود آن به 200 میلیون و 99 هزار و 800 تومان می‌رسد.

بانک گردشگری در یک سال اخیر چه میزان وام تکلیفی پرداخت کرد؟

این بانک در قالب انواع طرح‌ها و محصولات، تسهیلات زیادی به مشتریان خود پرداخت می‌کند. این بانک تسهیلات تکلیفی هم به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌کند. براساس آخرین گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، این مجموعه در سال 1400 هزار و 650 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان واجد شرایط پرداخت. در بخش ودیعه مسکن نیز طی سال 1400 نزدیک به 3 هزار و 787 فقره وام اعطا کرد. میزان تسهیلات فرزندآوری پرداخت شده توسط این مجموعه طی پنج ماهه نخست سال جاری 559 فقره اعلام شد.

طبق همین گزارش، تاکنون 72 درصد متقاضیان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و 60 درصد متقاضیان تسهیلات فرزندآوری از طریق این مجموعه تامین مالی شده‌اند. در حال حاضر نیز روند پرداخت این نوع وام‌ها به متقاضیان واجد شرایط ادامه دارد.

آن دسته از مشتریان بانک دی که پزشک یا سردفتردار یا مهندس هستند و کمبود نقدینگی دارند، می‌توانند از وام 200 میلیون تومانی طرح «دیدار» بانک دی استفاده کنند.

 افرادی که رده شغلی پزشکی، حقوقی و مهندسی هستند، امکان درخواست وام 200 میلیون تومانی بانک دی را دارند، فقط باید قبل از درخواست تسهیلات در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند. این تسهیلات به میانگین حداقل سه ماهه احتیاج دارد. ضمانت اصلی برای این وام ارائه ضامن رسمی هم صنف متقاضی است که پروانه کسب هم داشته باشد. علاوه بر این داشتن اعتبار شغلی هم یک ضمانت اصلی دیگر برای دریافت این تسهیلات است. سقف سود این تسهیلات به 18 درصد می‌رسد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام هم 60 ماه اعلام شده است.

بانک دی تا به حال از چه حوزه‌هایی حمایت کرده است؟

بانک دی همواره در قالب طرح‌ها و تسهیلات گوناگون کمبود نقدینگی مشتریان را جبران می‌کند. این بانک در بخش پرداخت تسهیلات به حوزه فناوری و طرح‌های پژوهشی هم توجه دارد و از این گونه موضوعات حداکثر حمایت را به عمل می‌آورد. اخیرا روابط عمومی بانک دی اعلام کرده که این مجموعه در راستای مسئولیت اجتماعی خود تاکنون از 89 پروپوزال در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا حمایت مادی و معنوی به عمل آورده است.

این مجموعه تا به حال به ارزیابی میزان تسهیلات پرداختی و مسائل مرتبط با آن پرداخته است. طبق آمار ارائه شده در وبسایت بانک دی، این مجموعه در زمینه نسبت تسهیلات غیرجاری به کل تسهیلات پرداختی، 50 درصد کاهش را تجربه کرده است. این نسبت که با نام ان پی ال شناخته می‌شود، یکی از مهم‌ترین شاخص‌ها در ارزیابی بانک‌ها محسوب می‌شود.

منبع: بانک اول
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه