قیمت دلار | قیمت دلار در بازار

قیمت دلار سر به فلک کشید | خبر خوش برای فروشندگان دلار

بازار متشکل امروز شاهد افت قیمت دلار بود .

قیمت دلار سر به فلک کشید | خبر خوش برای فروشندگان دلار
کدخبر : 7898
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

قیمت دلار در روز های اخیر روند صعودی بدی را در پیش گرفته است. در راستای افزایش قیمت دلار، قیمت سکه و طلا نیز بالا می رود. پیش بینی های عجیبی از قیمت دلار انجام گرفته و نشان از این دارد که قیمت دلار مرز 29 هزار تومان را طی کند. امید است که با کاهش قیمت دلار، قیمت سکه نیز به وضع بهتری برسد و قیمت مناسب تری پیدا کند. قیمت دلار چند روزی است که روال صعودی خود را در پیش گرفته و روز به روز گران تر می شود. خبر ها حاکی از آن است که قیمت دلار  امروز افزایش یافت.

قیمت دلار امروز در بازار متشکل ارزی افت کرد. 

قیمت دلار در بازار متشکل امروز

نرخ دلار متشکل امروز با 36 هزار و 280 تومان معامله شد.این قیمت در مقایسه با روز پیش  76تومان افت را نشان می دهد. 

جدول قیمت 3 روز اخیر دلار در بازار متشکل

قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ

۳۶,۲۸۰ -۷۶.۰۰ -۰.۲ 11:40

۳۶,۳۵۶ ۵۶ ۰.۱۵ روز قبل

۳۶,۳۰۰ ۱۰۰ ۰.۲۷ ۳ روز پیش

اقتصادنیوز: گفته می شود نرخ دلار در معاملات پشت خطی دیشب صعودی بوده است. برخی از معامله گران با اشاره به رفتار قیمت دلار در بازار پشت خطی روند قیمت دلار در بازار امروز را صعودی پیش بینی کرده اند.

روند صعودی قیمت دلار این روزها نقل محافل شده است.گفته می شود دلار دوباره خبرساز شده و رکورد قیمت جدیدی به ثبت رسانده است.

چرا قیمت دلار صعودی شد ؟ 

 عده ای  از معامله گران معتقدند در کنار عوامل اقتصادی و سیاسی؛ یکه تازی نرخ حواله درهم و افزایش قیمت دلار در بازارهای همسایه موجب شده اسکناس آمریکایی در تهران صعودی شود.

تهران میزبان نمایندگان آژانس  

روز چهارشنبه هفته گذشته بود که محمد اسلامی از سفر قریب الوقوع نمایندگان آژانس به تهران خبر داد. روز موعود فرار رسید .طبق اخبار منتشر شده امروز یکشنبه 27 آذر  تهران میزبان تیم فنی آژانس است. برخی از معامله گران باور دارند این آخرین فرصت برای احیای برجام است. 

سیگنال های منفی به بازار ارز

در حالی که عده ای از معامله گران دلار در انتظار سفر نمایندگان آژانس به تهران هستند؛ روز گذشته میخائیل اولیانوف گفت: انتظاری برای پیشرفت در این سفر  وجود ندارد.

از سوی دیگر  معاون سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت برجام در حال حاضر مورد تمرکز ما نیست، و صراحتاً نسبت به هر چیزی که از سوی تهران در مورد این موضوع ابراز می‌شود، بسیار شک داریم.

آشتی کنان در بازار دلار؟

با این حال برخی از بازیگران ارزی می گفتند احتمالا این سفر ، سفر آشتی کنان خواهد بود و همین امر ممکن است قطار برجام را بعد از مدت ها توقف به حرکت درآورد. 

سرعت قیمت دلار کم می شود؟

از نگاه  برخی از تحلیلگران ارزی بعد از مدت ها اختلاف میان ایران و آژانس و صدور 2 قطعنامه در شورای حکام این خبر در واقع در شرایطی که بازار ارز تهران  ملتهب شده  ممکن است از سرعت افزایش قیمت دلار بکاهد. 

 در این بین عده ای دیگر از معامله گران نظر متفاوت تری دارند. به عقیده این دسته از فعالان بازار وقتی رافائل گروسی در این سفر حضور ندارد نباید به نتیجه سفر خیلی امیدوار بود.

از نگاه آن‌ها حضور هیئت فنی یعنی توافق بین ایران و آژانس خیلی نزدیک نیست.

صعود قیمت دلار در پشت خط 

گفته می شود نرخ دلار در معاملات پشت خطی دیشب صعودی بوده است. برخی از معامله گران با اشاره به رفتار قیمت دلار در بازار پشت خطی روند قیمت دلار در بازار امروز را صعودی پیش بینی کرده اند. 

پیام‌های منفی سیاسی به بازار دلار و سکه

3 عامل افرایش قیمت دلار /پیش بینی بازار ارز

اتفاق غیرمنتظره در بازار دلار + نمودار

قیمت دلار تب کرد /عبور از خط قرمز در بازار ار

بازار ساز در کمین خریداران دلار 

بررسی هسته مرکزی بازار ارز تهران نشان می دهد روز شنبه بازارساز نتوانست نوسان‌گیران ارزی را شکست دهد، ولی بخشی از فعالان باور دارند که ممکن است بازارساز فروش در نرخ‌های بالا را در دستور کار قرار داده باشد و در هفته جاری ضرر قابل توجهی را به خریداران وارد کند. 

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان