تست هوش | تست هوش و معما

تست هوش | کدوم خواستگاری واقعیه کدوم کیکه!؟

آزمون تصویری شناخت مراسم خواستگاری: محمد شایسته در بخش تفریح و سرگرمی امروز با یک آزمون جالب همراه شماست. شما برای حل این آزمون باید تمام توجه و دقت خود را روی این معمای تصویر متمرکز کنید. باید بدانید که یک نابغه واقعی که بسیار نکته سنج و تیزبین است می تواند در کمتر از 5 ثانیه این معما را رمز گشایی و حل کند.

تست هوش |  کدوم خواستگاری واقعیه کدوم کیکه!؟
کدخبر : 17602
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

حل این سوالات و معماهای تصویری علاوه بر اینکه می تواند ذهن شما را آرام و از تمام دلمشغولی های زندگی راحت کند، در عین حال می تواند زمینه رشد مهارت های شناختی شما را فراهم کنند. با کمک آزمون شناخت مراسم خواستگاری واقعی و انجام این آزمون و دیگر سوالات و بازی های فکری، شما مغز را ورزش داده و وادار به فعالیت می کنید. افزایش فعالیت های مغز می تواند در بلند مدت دقت و جزئی نگری شما را افزایش دهد. زمان محدود این سوالات کمک زیادی می کند که شما بتوانید در زمان کم بر روی پدیده ها تمرکز و دقت کنید.

آزمون تصویری شناخت مراسم خواستگاری

همانطور که در سطور بالا اشاره شد، مجله خبری چشمک امروز یک معمای تصویری جالب را با شما به اشتراک می گذارد. جزئیات تصویر و همچنین نوع منطق و تحلیل شما می تواند به رمزگشایی این سوال تصویری کمک زیادی بکند. آیا شما فکر می کنید که یک کارآگاه خبره برای حل سوالات و معماهای تصویری هستید؟ اگر چنین اعتقادی دارید بهتر است که آزمون تصویری شناخت مراسم خواستگاری را از دست ندهید. برای یافتن پاسخ صحیح نیاز به یک چشم دقیق و منطق و تحلیلی عالی دارید.

در تصویر آزمون تصویری شناخت مراسم خواستگاری شاهد دو تصویر مجزا از یک مراسم خواستگاری هستید. هر دو تصویر بسیار جالب و رمانتیک به نظر می رسند. اما یکی از تصویرها، یک مراسم ساختگی خواستگاری را به تصویر کشیده است! به نظر شما کدام مراسم خواستگاری ساختگی است!

شما برای انجام آزمون تصویری شناخت مراسم خواستگاری، فقط 5 ثانیه فرصت دارید. پس با دقت زیاد به تصویر نگاه کنید و تلاش کنید که آزمون تصویری شناخت مراسم خواستگاری را رمزگشایی نمائید.

پاسخ آزمون تصویری شناخت مراسم خواستگاری

اتمام وقت! امیدواریم توانسته باشید که آزمون تصویری شناخت مراسم خواستگاری را رمز گشایی کنید. اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، بهتر است بیشتر فکر کنید. در هر صورت شما اکنون پیروز این آزمون هستید. شما مغز خود را هر چند بسیار کوتاه ورزش داده اید. مطئناً با انجام منظم این سوالات در اینده خیلی سریع به پاسخ دست پیدا می کنید.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری شناخت مراسم خواستگاری: تصویر سمت چپ یک مراسم خواستگاری ساختگی را به تصویر کشیده است. گویا دختر از قبل خبر دارد. هیچ اثاری از خجالت در چهره او دیده نمی شود. اما در تصویر سمت راست، صورت دخترک سرخ شده است. پسر با تگرانی منتظر واکنش دختر و جواب اوست. لذا این تصویر یک خواستگاری واقعی را به تصویر می کشد. شما چه فکر می کنید؟ تحلیل شما چیست؟ لطفا در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان