تست هوش تصویری | تست هوش تصویری کودکان | تست هوش تصویری با جواب

تست هوش | زیر 15 ثانیه بگو چه کسی پدر واقعی نوزاد است!؟

آیا می توانید پدر نوزاد را در این تست هوش تصویری تشخیص دهید؟ با انجام این پازل مهارت های ذهنی و هوشی خود را محک بزنید.

تست هوش | زیر 15 ثانیه بگو چه کسی پدر واقعی نوزاد است!؟
کدخبر : 16669
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

پازل ذهن تصویری از جمله پازل های است که به جای فرمول های ریاضی به خلاقیت و مهارت های ذهنی و بینایی نیاز دارد.

اگر فکر می کنید خستگی روحی دارید، آن را نادیده نگیرید. زیرا بر قابلیت های شناختی شما تاثیر خیلی منفی دارد. اگر این روند ادامه یابد، بر سلامت روحی و همچنین جسمی شما نیز تاثیر می گذارد.

پیشنهاد می کنیم در چنین مواقع دمی تازه کنید. می توانید بیرون از خانه بروید، به موسیقی گوش دهید، به دویدن یا پیاده روی بروید، با دوستان نزدیک یا خانواده خود صحبت کنید یا بازی های فکری و پازل های چون پازل ذهن تصویری را حل کنید.

شاید فکر کنید چرا تست هوش و بازی های فکری؟

این‌ها روشی آزمایش شده و مطمئن برای بهبود خلق و خو و ایجاد شادابی مورد نیاز به مغز شما هستند. مطالعات ثابت کرده است که حل پازل ها و بازی‌های فکری به‌طور منظم، تفکر جانبی و توانایی‌های حل مسئله را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد.

تست هوش؛ چه کسی پدر واقعی نوزاد است؟

به تصویر نگاه کرده و پدر واقعی نوزاد را تشخیص دهید

تست هوش

برای رسیدن به جواب، باید از ذهن خلاق‌تان استفاده کنید چون پیدا کردن جواب ساده کاری دشوار است. پیشنهاد می کنیم با دقت تصویر را بررسی کنید. زیرا جواب دقیقا جلوی چشمان شماست؟

چه کسی پدر نوزاد است؟

جواب در انتهای تصویر

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

آیا توانستید پازل ذهن تصویری را حل کنید؟ چه کسی پدر نوزاد است؟

.

.

.

.

.

.

.

جواب تست هوش تصویری

اگر توانستید پدر پسر را تشخیص دهید به شما تبریک می گوییم. اما اگر تا هنوز موفق نشدید، نگران نباشید. چون ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

جواب پازل تصویری: به تصویر دقت کنید، پدر نوزاد شخص شماره 3 است، کسی که پیراهن آبی بر تن دارد. می پرسید چرا؟ چون چشم های نوزاد مانند چشم های او است.

تست هوش

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه امیدوارم از پازل ذهن تصویری لذت برده باشید. فراموش نکنید به ما بگویید آیا توانستید پدر نوزاد را تشخیص دهید؟ همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

فواید تست هوش و بازی های فکری

پازل ذهن تصویری: تفریح و سرگرمی تنها مزیت بازی های فکری نیست! کارشناسان می گویند بازی های فکری و سلامت روان، رابطه مستقیمی باهم دارند. برخی از آن ها، در حوزه روانکاوی کاربرد دارند و برخی دیگر در درک مهارت های بینایی، دقت و هوش. زیرا مغز ما انسان ها از زوایایی مختلف، تصاویر را به گونه­‌ی متفاوت برداشت و درک می کند.

توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه ما می بینم. آن ها در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. به ویژه پازل ذهن تصویری ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کند، سرعت ذهن و چشم ها را بهبود می بخشد و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هست.

توهم نوری می تواند پرتره ای از یک شی، نقاشی یا افراد باشند. این تصاویر جذاب انواع زیادی دارد. مانند: توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی، تست های شخصیت شناسی… .

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان