قیمت طلا | قیمت طلا در بازار

طلا کولاک کرد | قیمت طلا امروز چقدر شد؟

بر خلاف طلا واکنش اولیه بیت کوین به سیگنال پایان روند افزایش نرخ بهره نزولی بود و قیمت بیت کوین نزدیک به ۱ درصد در روزی که گذشت کاهش یافت.

طلا کولاک کرد | قیمت طلا امروز چقدر شد؟
کدخبر : 11666
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

چند روزی بود که قیمت طلا افزایش داشت.نگرانی ها بابت افزایش قیمت طلا وجود دارد چرا که متاثر از آن قیمت کالاهای دیگر نیز افزایش پیدا می کند.قیمت طلا همپای با افزایش دلار بالا می رود و امید است که کاهش قیمت دلار در روز های آینده انجام گیرد تا بازار وضع آرامی به خود ببیند. قیمت طلا از ابتدای سال جدید نوسانات زیادی را داشته است.اما امروز خبرهای دیگری از وضع موجود به گوش می رسد. اخرین اخبار از قیمت طلا را در ادامه بخوانید.

بر خلاف طلا واکنش اولیه بیت کوین به سیگنال پایان روند افزایش نرخ بهره نزولی بود و قیمت بیت کوین نزدیک به ۱ درصد در روزی که گذشت کاهش یافت.

قیمت هر اونس طلا در روزی که جلسه فدرال رزرو برگزار شد نزدیک به نیم درصد افزایش پیدا کرد تا فلز زرد جایگاه خود در بالای مرز ۲ هزار دلاری را مستحکم کند.

بالاخره جلسه مهم فدرال رزرو برگزار شد و طی این جلسه تقریبا همانطور که پیش بینی می شد این نهاد نرخ بهره را به میزان ۲۵ صدم درصد افزایش داد. این موضوعی بود که بازارها پیش بینی آن را به طور گسترده ای میکردند و دلیل آن نیز تورم آمریکا است که هنوز هم هسته سخت آن نسبت به کاهش مقاومت نشان می دهد.

اما موضوع مهم سیگنال فدرال رزرو برای جلسات بعدی بود. برداشت بازارها از این جلسه دریافت سیگنال احتمال توقف افزایش نرخ بهره از جلسه بعد بود. موضوعی که طلا در انتظار آن بود و تایید آن می تواند نوید روزهای صعودی برای فلز زرد در پی داشته باشد. علی رغم افزایش بی سابقه نرخ بهره توسط فدرال رزرو تورم بزرگ ترین اقتصاد جهان هنوز به سمت محدوده ۲ درصد بازنگشته است.

فدرال رزرو اعلام کرده است که احتمالا افزایش نرخ بهره متوقف خواهد شد تا بانک مرکزی به بررسی وضعیت بانکی این کشور، موضوعات مربوط به سقف بدهی این کشور و همچنین تورم بپردازد.

با اینکه جرومی پاول اعلام کرد که فدرال رزرو آماده اقدامات بیشتر در صورت نیاز است اما او افزود که اقدامات صورت گرفته به احتمال زیاد کافی خواهد بود.

البته بر خلاف طلا واکنش اولیه بیت کوین به سیگنال پایان روند افزایش نرخ بهره نزولی بود و قیمت بیت کوین نزدیک به ۱ درصد در روی که گذشت کاهش یافت. قیمت هر بیت کوین با این کاهش قیمت به ۲۸ هزار و ۴۰۰ دلار رسید. بیت کوین چهار ماه متوالی است که روندی نزولی داشته است و از سطوح قیمتی زیر ۲۰ هزار دلار تا بالاتر از مرز ۳۰ هزار دلار پیشروی کرده بود.

اتریوم اگرچه صعودی بود اما مقدار افزایش قیمت این رمزارز نیز اندک بود تا قیمت دومین رمزارز بزرگ جهان در سطح ۱۸۷۵ دلار باقی بماند.

داشتن درآمد دلاری همواره یکی از خواسته‌های اصلی هر فرد بوده و در روزهای اخیر نیز شاهد افزایش تعداد کسانی که به این درآمد رسیده‌اند هستیم. با داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال، بیشتر افراد فعالیتشان را در این بازار افزایش داده‌اند که آمارها هم نشان دهنده جایگاه مهم ارز دیجیتال در میزان فعالیت و افزایش درآمد دلاری آن‌ها می‌باشد. لینک بزرگترین سایت ایرانی برای فعالیت در این بازار و کسب درآمد دلاری، در پایین قرار داده شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: