قیمت سکه | قیمت سکه بازار

افزایش چشمگیر قیمت سکه در بازار امروز | قیمت سکه در بازار امروز چقدر گران شد؟

امروز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت همزمان با نیمه ابتدایی معاملات بازار سکه امامی حوالی مرز ۳۴ میلیون فروخته شدو نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار به دو میلیون و ۷۱۰ هزار رسید

افزایش چشمگیر قیمت سکه در بازار امروز | قیمت سکه در بازار امروز چقدر گران شد؟
کدخبر : 11579
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم از ۷۰ هزار تومان در سال ۱۳۸۱ به ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا پایان مهرماه سال جاری رسیده که ۱۵۰ برابر شده است. قیمت سکه در سال های اخیر نوسان های زیادی داشته است. قیمت سکه و تغییرات آن به عوامل گوناگونی بستگی دارد.قیمت سکه به عو املی از جمله قیمت دلار، قیمت اونس جهانی طلا و نرخ بهره بانکی، وضعیت بازارهای مالی موازی، اتفاقات سیاسی در سطح ملی و کلان و … همگی جزو عوامل موثر بر قیمت سکه هستند. در ادامه به آخرین قیمت سکه در بازار می پردازیم.

امروز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت همزمان با نیمه ابتدایی معاملات بازار سکه امامی حوالی مرز ۳۴ میلیون فروخته شدو نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار به دو میلیون و ۷۱۰ هزار رسید

قیمت طلا ۱۸ عیار و انواع سکه

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت همزمان با نیمه ابتدایی معاملات هزار تومان ارتقا پیدا کرد و به دو میلیون و ۷۱۰ هزار تومان رسید. با‌این حال افزایش قیمت سکه‌های طلا نسبت به ظهر دیروز چشمگیر بوده است.

قیمت سکه امامی یک میلیون و ۴۰ هزار تومان ارتقا پیدا کرد و به ۳۳ میلیون و ۹۶۰ هزار تومان رسید. سکه تمام‌بهار آزادی را ۸۴۵ هزار تومان بیشتر از دیروز یعنی ۳۰ میلیون و ۳۲۵ هزار تومان فروختند. قیمت نیم‌سکه با رشد ۲۱۰ هزار تومانی به ۱۹ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان رسید. ربع‌سکه ۱۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان به‌فروش رسید که این عدد ۲۰۰ هزار تومان بیشتر از دیروز است. سکه یک گرمی هم هفت میلیون و ۳۲۵ هزار تومان قیمت خورد تا خرید آن، ۲۸۵ هزار تومان بیشتر از دیروز تمام شود.

طلا 18 عیار و انواع سکه

شنبه

امروز

طلا 18 عیار

دو میلیون و 709 هزار تومان

دو میلیون و 710 هزار تومان

امامی

32 میلیون و 920 هزار تومان

33 میلیون و 960 هزار تومان

طرح قدیم

29 میلیون و 480 هزار تومان

30 میلیون و 325 هزار تومان

نیم‌سکه

19 میلیون و 350 هزار تومان

19 میلیون و 560 هزار تومان

ربع‌سکه

12 میلیون و 350 هزار تومان

12 میلیون و 550 هزار تومان

یک گرمی

هفت میلیون و 40 هزار تومان

هفت میلیون و 325 هزار تومان

داشتن درآمد دلاری همواره یکی از خواسته‌های اصلی هر فرد بوده و در روزهای اخیر نیز شاهد افزایش تعداد کسانی که به این درآمد رسیده‌اند هستیم. با داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال، بیشتر افراد فعالیتشان را در این بازار افزایش داده‌اند که آمارها هم نشان دهنده جایگاه مهم ارز دیجیتال در میزان فعالیت و افزایش درآمد دلاری آن‌ها می‌باشد. لینک بزرگترین سایت ایرانی برای فعالیت در این بازار و کسب درآمد دلاری، در پایین قرار داده شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: