قیمت خودرو | قیمت خودرو در بازار

قیمت خودرو ترمز کشید | قیمت خودرو در بازار امروز 14 اسفندماه

نمودار قیمتی بازار خودرو نسبت به روز گذشته نزولی شده است. در این میان قیمت برخی از محصولات ایران خودرو و سایپا ۲۰ میلیون کاهش را به ثبت رساندند.

قیمت خودرو ترمز کشید | قیمت خودرو در بازار امروز 14 اسفندماه
کدخبر : 10525
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

قیمت خودرو همواره دچاره نوسان و افزایش قیمت است. قیمت خودرو با تعیین تکلیف واردات خودرو دچار تغییرات و شاید به ثبات برسد. قیمت خودرو امروز نسبت به روز قبل کاهش نداشته است  و هیچ اتفاق تازه ای در بازار و قیمت خودرو رخ نداده است. در ادامه قیمت خودرو امروز را میخوانید.

نمودار قیمتی بازار خودرو نسبت به روز گذشته نزولی شده است. در این میان قیمت برخی از محصولات ایران خودرو و سایپا ۲۰ میلیون کاهش را به ثبت رساندند.

همزمان با کاهش نرخ ارز، قیمت خودرو وارد فاز نزولی شده است. وزارت صمت هم از آغاز ثبت نام فروش خودروهای داخلی در هفته جاری خبر داده است.

کارشناسان بازار خودرو بارها اعلام کردند که قیمت محصولات خودروسازان تنها با افزایش عرضه و ثبات بازار ارز به تعادل می‌رسد، بنابراین اگر برنامه عرضه خودروها طبق برنامه محقق شود و بازار ارز هم آرام گیرد می‌توان انتظار داشت که قیمت خودرو اندکی ارزان شود، البته به نظر نمی‌رسد این کاهش، افزایش قیمتی که بازار در هفته‌های گذشته تجربه کرده است را جبران کند.

در ادامه قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییرات آنها نسبت به روز گذشته را می‌خوانید؛

قیمت ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به ۶۰۵میلیون رسیده است و نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. با این حال ۲۰۶ نسبت به  هفته گذشته ۸۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵  به ۶۳۰ میلیون رسید که طی روز گذشته ۲۰میلیون ارزان شده است. این خودرو هنوز نسبت به هفته  گذشته ۴۰میلیون گران است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی پانوراما ۷۹۰ میلیونی شد که به معنای کاهش ۵۰ میلیونی نسبت به روزگذشته است. این خودرو هفته گذشته ۵۰میلیون ارزان تر بود.

قیمت سمند EF۷ حوالی ۵۶۰ میلیون تومان است که تغییر نکرده است. با این حال سمند طی یک هفته ۶۵ میلیون گران شده است.

قیمت تارا دنده ای بدون تغییر حوالی ۷۹۰ میلیون تومان ثابت ماند. این خودرو هفته گذشته ۱۳۰میلیون ارزان تر بود.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس با کاهش ۲۰ میلیونی حوالی ۹۱۰ میلیون تومان رسیده است. با این حال دنا نسبت به هفته گذشته ۱۱۰میلیون گران شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس به ۶۶۰ میلیون تومان رسید که به معنای ثبات است. رانا هم طی یک هفته افزایش ۱۳۰میلیونی را به ثبت رسانده است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی هم ۶۳۰ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت وانت آریسان هم به ۴۳۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت سایپا

قیمت پراید ۱۵۱ پلاس به ۳۱۵ میلیون تومان رسید که به معنای ثبات طی روز گذشته است.  این خودرو هفته گذشته ۴۵ میلیون ارزان تر بود.

قیمت پراید ۱۵۱ SE  با کاهش ۲۰ میلیونی به ۲۹۰ میلیون تومان رسیده است. اما طبق بررسی نمودار تغییر قیمت ها این خودرو هفته گذشته ۲۵ میلیون ارزان تر بود.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی ۳۶۵ میلیون است که به معنای کاهش ۱۵ میلیونی است. گفتنی است این خودرو  طی یک هفته گذشته ۴۵میلیون گران شده است.

قیمت تیبا هاچ بک پلاس هم به ۳۸۰ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ حوالی ۳۸۵میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ۱۵ میلیون ارزان شده است. این خودرو هفته گذشته  ۴۵میلیون ارزان تر بود.

قیمت کوییک دنده ای R حوالی ۳۹۰میلیون رسید که نسبت روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است. با این حال کوییک طی هفت روز گذشته ۵۰ میلیون افزایش را به ثبت رسانده است.

قیمت کوییک دنده ای S هم ۲۰ میلیون ارزان شد و به ۳۹۰ میلیون رسید.

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک هم به ۴۹۰میلیون تومان رسید که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت شاهین سایپا ۶۸۰ میلیون است که نسبت به روز گذشته ثبات مانده است. شاهین طی هفته گذشته ۹۰میلیون افزایش را به ثبت رسانده است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: