روانشناسی | شخصیت شناسی

روانشناسی | کدام فرشته مورد علاقه شماست تا تمام شخصیت پنهانتان را بگویم

به تصویر نگاه کنید، از فرشته نگهبان و فرشته ای که از شما مراقبت می کند بخواهید خودش را به شما نشان دهد سپس پیام فوق العاده او را بخوانید.

روانشناسی | کدام فرشته مورد علاقه شماست تا تمام شخصیت پنهانتان را بگویم
کدخبر : 9874
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

1. جوفیل

او فرشته روشنایی و خرد است و آمده تا هوشتان را به شما یادآوری کند و به شما کمک کند تا بفهمید زندگی نظم مخصوص به خودش را دارد. گذشته تمام شده است و باید آن را پشت سر بگذارید ودر طول زندگی با درس هایی که آموخته اید به جلو بروید . یادتان باشد هر چیزی که بخواهد اتفاق بیوفتد، در زمان مناسب، در مکان درست و به بهترین شکل برای زندگیتان اتفاق خواهد افتاد .

حال متعلق به شماست، مال شماست، پس با عشق، ایمان و اراده کار کنید. بهترین هایت را به دیگران ببخش تا ببینی که چگونه زندگی بهترین چیزها را به تو می بخشد .به هر چیزی که به دست آورده ای نگاه کن، نگران نباش، زندگی چیزهایی که میخواهی به تو میبخشد.

2. میگل

او فرشته عدالت و حمایت است ، او وارد زندگی شما شده تا به شما بگوید نترسید، زیرا در درون شما( عشق و شجاعت) وجود دارد . باید با ترس های خود روبرو شوید و با شادی و آرامش خاطر در مسیر زندگی پیش بروید. اگر در برهه ای از زندگی تان دچار بی عدالتی شدید، کینه به دل نگیرید. چیزهای خوب و شگفت انگیز فقط در زندگی افراد عادل و مهربان اتفاق می افتد. پس با عشق، مهربانی و اراده زندگی کنید.

شما انسان هستید و انسان ها زمین می خورند، اما بایستید و تجربه بگیرید. درست است که صدمه دیده اید، اما هنوز زنده اید. شما کامل نیستید، اما هر روز سعی می کنید بهتر باشید، و با عزم راسخ به سمت همه اهدافتان در زندگی ، حرکت می کنید. به فرشته خود اعتماد کنید، بهترین ها در راه هستند.

 

3. رافائل

او فرشته شفا و آرامش روح است و آمده تا از شما دعوت کند که قلبتان را از تمام احساسات منفی که بر تعادل و آرامش درونی شما تأثیر می گذارد، پاک کنید . زیرا هرچه به آن فکرکنی، احساس میکنی؛ و هرچه که احساس می کنی، جذب می کنی.

اجازه ندهید مردم افکارتان را پریشان کنند .سعی کنید زندگی و دنیای خودتان را با افکار مثبت پر کنید، به یاد داشته باشید که این افکار شما هستند که واقعیت زندگی شما را می سازند.

شما لایق بهترین ها (خوشبختی، صلح، عشق، برکت و سعادت) هستید و خواهید دید که چگونه همه اینها در زندگی روزمره شما بوجود می آید و زندگی شما را کاملتر و شادتر می کند.

4. اوریل

او فرشته صلح و هماهنگی است و آمده تا به شما بگوید که در تاریک ترین لحظه، همیشه سپیده دمی خواهد بود.

پاسخ ، سؤالهایتان را به زودی میگیرید، هرگز ایمان خود را از دست ندهید، هر روز با شادی و اراده پیش بروید زیرا فقط تلاش و اراده برای پیشرفت کردن و رسیدن به اهداف ، باعث رفاه شما در زندگی میشود.

ذهن و ایده های خود را سازماندهی کنید، هر روز در مسیر رویاهای خود پیش بروید و مهمتر از همه: حتی اگر همه چیز برعلیه شما بود، هرگز از حرکت کردن رو به جلو دست نکشید، زیرا سفرهای بزرگ در ابتدا قدم به قدم شروع می شوند. خیلی زود و قبل از اینکه تصور کنید، می بینید که چگونه بزرگترین آرزوهای شما محقق می شود.

5. زادکوئیل

او فرشته شادی و رحمت است . او به شما یادآوری میکند که این شما هستید که ارزش ها و احساساتتان را انتخاب می کنید. بنابراین، امروز تمام نعمت هایی که دارید را ببینید ،تمام اتفاقات منفی را که وارد زندگیتان می شود، تغییر دهید تا در آرامش، سلامت، شادی، فراوانی و عشق باشید.

هرگز فراموش نکنید که شما توانایی انتخاب دارید و این مسئولیت شماست که آنچه را که شما را شاد و موفق می کند انتخاب کنید. با عصبانیت به گذشته و با ترس به آینده نگاه نکنید. بهتر است از زمان حال لذت ببرید، زندگیتان را با آرامش بگذرانید تا ببینید که چگونه روزهایتان پر از شادی و کامیابی می شود.

6. شاموئل

او فرشته عشق است و عشق قدرتمندترین نیروی جهان است. هنگامی که حل کردن یک مشکل بسیار سخت است، به عشق اجازه دهید زندگی و رفتار شما را هدایت کند، زیرا عشق در شما قدرت، شخصیت و روحیه ای ایجاد میکند که به شما امکان می دهد به دستاوردهای بزرگتر از آنچه تصور می کردید دست یابید.

اما برای اینکه عشق در زندگیتان و در هر کاری که انجام می دهید وجود داشته باشد، اول باید خودتان را دوست داشته باشید. تو آدم فوق العاده ای هستی که عاشق دنیا و بسیاردوست داشتنی است. خودتان را دوست داشته باشید. بدون قید و شرط عشق بورزید، وقتی این کار را انجام دادید، می بینید که چگونه زندگیتان پر از نور، شادی، پیروزی و سعادت میشود.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: