روانشناسی | تست روانشناسی

روانشناسی | اگر قرار بود یک مثلث و دایره بکشید کدام یک را می کشیدید؟

اگر قرار بود یک مثلث و دایره بکشید کدام یک را می کشیدید؟

روانشناسی | اگر قرار بود یک مثلث و دایره بکشید کدام یک را می کشیدید؟
کدخبر : 9487
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

مثلث شماره1 : مثلث نمایانگر انسان ها و دایره نشانگر نحوه تعامل شما با آن ها است.

بنابراین، دایره درون مثلث نشان می دهد که شما فردی مهربان و خونسرد هستید. همیشه آماده کمک به دیگران می باشید و به راحتی حتی به یک لبخند آن ها را خودتان جذب می کنید. خانواده و دوستان شما بسیار به شما وابسته هستند و دوستتان دارند. از آنجایی که شما دایره را در وسط مثلث کشیده اید، همیشه به وسیله انسان های دیگر محاصره شده اید یا به تعبیر دیگر بسیار اجتماعی هستید اما زندگی شخصی خود را پنهان نگه می دارید و همیشه یک گروه دوست یا آشنایان نزدیک برای درد و دل انتخاب می کنید.

مثلث شماره 2: مثلث نمایانگر انسان ها و دایره نشانگر نحوه تعامل شما با آن ها است.

بنابراین، دایره در بالای مثلث نشان می دهد که شما فردی آرام و با اعتماد به نفس هستید. قرار دادن دایره در بالای مثلث نشانگر این است که شما نسبت به دنیای اطراف خود بسیار کنجکاو هستید. شما نه از همسالان خود جدا هستید نه خیلی با آن ها درگیر می شوید.

شما در شغل تان تمرکز و اقتدار زیادی دارید و معمولا به دلیل کارهای جالبی که انجام می دهید مورد تحسین دیگران قرار می گیرید. هر چند وقت یک بار ترجیح می دهید که از جمع ها فاصله بگیرید و برای خودتان وقت بگذارید.

مثلث شماره3: مثلث نمایانگر انسان ها و دایره نشانگر نحوه تعامل شما با آن ها است.

دایره در درون مثلث نشان می دهد که شما فردی محافظه کار هستید و برای شما مهم نیست که چقدر دیگران را می شناسید از آشنا گرفته تا غریبه به همه کمک می کنید، در حقیقت شما مانند یک سرپرست برای اطرافیان خود هستید. افراد دیگر هر زمان که نیاز به کمک و مشاوره دارند به شما مراجعه می کنند زیرا شما وفادار و باهوش هستید.

مثلث شماره4: مثلث نمایانگر انسان ها و دایره نشانگر نحوه تعامل شما با آن ها است.

این ترتیب قرار گیری نشان می دهد که شما فردی بسیار شاد و پشتیبان هستید، در حقیقت شما نجات دهنده نهایی هستید و دیگران را به انجام کارهای مختلف و پیشرفت تشویق می کنید. با مشاهده پیشرفت دیگران شما نیز احساس خوشحالی و پیشرفت پیدا میکنید. در حقیقت شما به ندرت احساس حسادت پیدا می کنید. دید شما به زندگی کاملا مثبت است و در بدترین شرایط نیز می توانید امید را پیدا کنید. اکثریت اطرافیانتان شما را با اعتماد به نفس بالا می شناسند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: