روانشناسی | تست روانشناسی

روانشناسی | اولین چیزی که در تصویر ببینید شخصیت عاطفی شما را لو میدهد

تست روانشناسی جالب و کوتاه: اولین چیزی که در تصویر دیدید چیست؟

روانشناسی | اولین چیزی که در تصویر ببینید شخصیت عاطفی شما را لو میدهد
کدخبر : 9013
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

جمجمه:

بزرگترین نقطه ضعف شما در رابطه ، اضطراب و ترس شماست. ترس از دادن کسی که دوستش دارید یا ترس از تنهایی یکی از دلایلی است که باعث شکست شما میشود. نگرانی بیش از اندازه شما ، باعث میشود دچار استرس بشوید که در نهایت رابطه خودتان را دچار مشکل می کنید.

باید در روابطتان ریسک کنید، اینکه بخاطر ترس از شکست در منطقه امن خودتان بمانید، شما را تنها و ناامید میکند. اگر یاد بگیرید که سریع به کسی وابسته نشوید دیگر از رفتن او نمی ترسید.

قایق:

اگر ابتدا قایق را همراه با تخم مرغ های معلق در لانه دیدید، بزرگترین نقطه ضعف شما انتظار بالای شما از همه چیز است. اگر از کسی که دوستش دارید انتظار زیادی نداشته باشید، روابط موفقی خواهید داشت. خیلی از افراد میتوانند انتظارات شما را برآورده کنند اما به مرور زمان از شما خسته میشوند زیرا نمیتوانند شما را همیشه راضی نگه دارند.

نرده:

بزرگترین ضعف شما در روابط این است که ازمردم به دلایل مختلف فاصله میگیرید . ارتباط و تعاملات اجتماعی یکی از نیازهای بشر است. شما باید با مردم صحبت کنید تا آنها را بشناسید وبا آنها ارتباط برقرار کنید. دور خودتان یک دیوار کشیده اید که نه تنها به دیگران اجازه نمیدهید با شما ارتباط برقرار کنند بلکه خودتان هم ریسک نمیکنید که با کسی دوست شوید. ممکن است کسی که دوستش داشتید شما را ترک کرده باشد ولی آنقدر درگیر این اتفاق شده اید که کاملا فراموش کردید افراد دیگری هم هستند که میخواهند در کنار شما باشند.

مرد :

بزرگترین نقطه ضعف شما نقاب شماست. شما در درونتان احساس میکنید که به کسی نیاز دارید که عاشق او باشید، اما ظاهرتان شبیه به افرادی است که نیازی به عشق ندارند. اهدافتان برایتان در اولویت قرار گرفته است . شما دوست دارید برای چیزهایی که لیاقتش را دارید بجنگید. حتی اگر کسی را هم دوست داشته باشید نمیتوانید عشقتان را به او ابراز کنید. این که برای رسیدن به اهدافتان تلاش میکنید، خوب است اما گاهی استراحت کنید و یاد بگیرید که خودتان را دوست داشته باشید. به خودتان و نیازهایتان احترام بگذارید. اگر این کار را انجام دهید ، می توانید روابط موفق تری نسبت به قبل داشته باشید.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان