ساره بیات | اینستاگرام ساره بیات

عکسی از ساره بیات در کنار پدرش را درادامه خواهید دید.

کدخبر : 8674
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

ساره بیات همسر علیرضا افکاری آهنگ ساز و تنظیم کننده ایرانی است که این زوج هنری در کنار یک دیگر زندگی آرام و بدون حاشیه ای دارند. ساره بیات در مجموعهٔ تلویزیونی یک مشت پر عقاب نقش آفرینی کرده بود. ساره بیات بازیگر پر افتخار ایرانی است که تا کنون نامزد دریافت بیش از ۲۰ جایزه شده‌است. معروف شدن ساره بیات با بازی او در "جدایی نادر از سیمین" کلیک خورد. ساره بیات با فوتبالیست معروف اقای قوچان نژاد نیز یک نسبت خانوادگی دارد. بیوگرافی زندگی ساره بیات را در ادامه بخوانید.

ساره بیات

ساره بیات عکسی با پدرش منتشر کرده است که نظر کاربان را به خود جلب کرده است

ساره بیات عکسی با پدرش منتشر کرده است که نظر کاربران را به خود جلب کرده است. ساره بیات بازیگر  سینما و تلویزیون ایران است. ساره بیات تاکنون نامزد دریافت بیش از ۲۰ جایزه شده‌ است. ساره بیات علاوه بر بازیگری، طراحی لباس و نقاشی نیز انجام می‌دهد. ساره بیات با بازی در فیلم مقلد شیطان وارد سینما شد. ساره بیات در سال ۱۳۹۶ جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره حافظ برای سریال عاشقانه را دریافت کرد.

خیلیا که فن پیج خانوم بازیگر هستند ازش دفاع کردن با کلی قربون صدقه و خیلیا هم اومدن گفتن این نه خوشگله نه بازی چالشی ای داره چرا انقدر خودشونو براش میکشن؟ یا اصلا چرا برای یک چهره مشهور باید این مدلی رفتار کرد؟ برخی هم بر این نظرند که ساره بیات به شدت مغروره که خب باید بگیم بله ساره خانوم از هنرمندان مغروری هستند که هم تو ظاهر و هم رفتارشون مشخصه!

ساره بیات این مدلیه که زیاد از خودش عکس میگیره و تو عکسایی هم که خودش میگیره حالا یا به صورت تکی و یا با همسر و خونوداش، چهره ای بسیار مهربون تر از وقتی داره که تو مراسمات شرکت میکنه! ساره خانوم به خصوص بعد از ازدواجش حسابی نرم تر شد و حالا عکس و فیلمایی از خود به اشتراک میذاره که با قبلش حسابی فرق دارن.

ساره بیات در کل از هنرمندای بسیار مایه دار و شاخیه که تنها برای شهرت و علاقه اش به این حرفه وارد بازیگری شد نه پول و درآمد! ساره بیات بعد از ازدواجش از زنی مغرور تبدیل به دختری ظریف تر و نرم تر شد که لطافتش حتی در عکس ها هم به خوبی مشخصه!

زندگی نامه هنری ساره بیات بازیگر

وی از سال ۱۳۸۰ وارد تئاتر شد ودر جشنواره پلیس در نخستین کارش، جایزه بهترین بازیگری رابه همراه دیپلم افتخار کسب کرد. بعد از اخذ مدرک بازیگری از موسسه کارنامه بـه مجموعه یک مشت پر عقاب دعوت شد و بعد از اتمام آن با فیلم سینمایی مقلد شیطان وارد سینما شد کـه با بازی در اینکار نیز نامزد دریافت جایزه هم شد. ساره بیات از سال ۸۰ وارد بازیگری شده ودر تئاتر فعالیت داشته اسـت.بازیگری در سینما را درسال ۱۳۸۵ با بازی در فیلم مقلد شیطان آغاز نمود.

ساره بیات

یکی از بازیگران موفق زن در سال های اخیر بی تردید هنرمند محبوب کشورمان ساره بیات می باشد که در سریال هایی همچون دل و عاشقانه برای شبکه نمایش خانگی بسیار درخشید. در این مطلب به بیوگرافی کامل و جامع وی به همراه عکس های خواهیم پرداخت که می توانید در ادامه مشاهده نمایید.

دل یک مجموعه نمایشی به کارگردانی منوچهر هادی است. این سریال محصول سال ۹۸ در شبکه نمایش خانگی است. ساره بیات در سریال دل نقش رستا پژوهی را ایفا کرده است. سریال دل یک ملودرام اجتماعی است که دو جوان عاشقانه یکدیگر را دوست دارند و در این میان با فراز و نشیب‌های مختلفی مواجه می‌شوند.

فیلم سینمایی ساره بیات

۱۳۹۶، خانه تاریک

۱۳۹۵، زرد

۱۳۹۵، بیست و یک روز بعد

۱۳۹۵، لابی

۱۳۹۴، آااادت نمی‌کنیم

۱۳۹۳، محمد رسول الله

۱۳۹۳، ناهید

۱۳۹۳، خداحافظی طولانی

۱۳۹۲، خواب‌زده‌ها

۱۳۹۲، ساکن طبقه وسط

۱۳۹۲، فصل فراموشی فریبا

۱۳۹۲، لامپ ۱۰۰

۱۳۸۹، جدایی نادر از سیمین

۱۳۸۵، مقلد شیطان

سریال تلویزیونی

یک مشت پر عقاب «۱۳۸۶-۱۳۸۴»

بی‌گناهان

تباهی

عاشقانه

تله‌فیلم

بانو

مرگ یک شاعر

ریسمان سبز

ترانه پائیزی

شیفت شب

جوایز و افتخارات ساره بیات

برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم "جدایی نادر از سیمین" در بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر (۱۳۸۹)

برنده خرس نقره‌ای بهترین بازیگر زن برای فیلم "جدایی نادر از سیمین" در جشنواره فیلم برلین (۱۳۹۰)

برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم "جدایی نادر از سیمین" در انجمن منتقدان فیلم لندن (۱۳۹۱)

برنده بهترین بازیگر زن برای فیلم "جدایی نادر از سیمین" در جشنواره بین‌المللی فیلم پام اسپرینگز (۱۳۹۱)

نامزد شده بهترین بازیگر زن برای فیلم "ناهید" در جشنواره بین‌المللی فیلم نارا (۱۳۹۴)

برنده بهترین بازیگر زن برای فیلم "فصل فراموشی فریبا" در جشنواره بین‌المللی فیلم راوی (۱۳۹۴)

برنده بهترین بازیگر زن برای فیلم "فصل فراموشی فریبا" در جشنواره بین‌المللی فیلم تیبورون (۱۳۹۴)

نامزد شده بهترین بازیگر زن برای فیلم "آااادت نمی‌کنیم" در  سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر (۱۳۹۴)

برنده بهترین بازیگر زن برای فیلم "فصل فراموشی فریبا" در  جشنواره بین‌المللی کوئینز (۱۳۹۵)

برنده بهترین بازیگر زن درام برای فیلم "سریال عاشقانه" در هفدهمین جشن حافظ (دنیای تصویر) (۱۳۹۶)

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه