وام مسکن | وام مسکن جدید | ثبت نام وام مسکن | وام مسکن زوجین

دوبله شدن وام مسکن در روز دوشنبه ۴ تیرماه | خبر خیلی مهم برای مستاجران

طبق اعلامات سقف تسهیلات وام مسکن دو برابر شده است.

دوبله شدن وام مسکن در روز دوشنبه ۴ تیرماه | خبر خیلی مهم برای مستاجران
کدخبر : 19324
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

مدیر عامل اداره کل راه و شهرسازی گلستان اعلام کرد که سقف تسهیلات وام مسکن برای سرپرستان خانوار به دو برابر افزایش یافته است. طی دو سال گذشته، بیش از پنج هزار و ۹۸۳ درخواست تسهیلات ودیعه مسکن به متقاضیان واگذار شده است.

سید محمد حسینی، سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، اعلام کرد که افرادی که شرایط لازم را دارند، می‌توانند با ثبت نام در سامانه نهضت ملی مسکن، اقدام به دریافت وام مسکن نمایند.

وی افزود: بانک های استان مکلف به پرداخت تسهیلات وام ودیعه مسکن با اولویت افراد معرفی شده توسط نهادهای حمایتی هستند.

حسینی ادامه داد: افراد معرفی شده می توانند با مراجعه به سایت نهضت ملی مسکن نسبت به ثبت نام برای دریافت تسهیلات ودیعه مسکن اقدام کنند.سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گلستان با بیان اینکه طی دو سال اخیر ۲۳ هزار و ۵۵۰ نفر متقاضی این تسهیلات بوده اند، گفت: از این تعداد تا کنون به پنج هزار و ۹۸۳ متقاضی تسهیلات واگذار شد

مدیرکل راه و شهرسازی قم گفت: شهرک پرنیان با ظرفیت ۳۰ هزار زمین مسکونی در چهار فاز طراحی شده است که عملیات اجرایی فاز نخست آن از دی‌ماه سال گذشته آغاز شده و آماده‌سازی فازهای دوم، سوم و چهارم آن نیز از ابتدای امسال به‌تدریج در حال انجام است.

حسین زنجیرانی فراهانی اظهار کرد: در شهرک پرنیان ساخت‌های واحدهای مسکونی به‌صورت ویلایی و حیاط‌دار بر مبنای معماری اسلامی و ایرانی طراحی شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی قم گفت: این شهرک در محدوده ۲۱ کیلومتری قم و در دشتی مسطح مقابل روستای قله چم و امامزاده عبدالله واقع شده است.

زنجیرانی فراهانی خاطرنشان کرد: دمای هوا در منطقه شهرک پرنیان همواره چند درجه از هوای شهر قم خنک‌تر است و شبکه‌ها و خطوط اصلی زیربنایی در مجاورت آن توسعه پیدا کرده که تکمیل زیرساخت‌های آن را تسریع می‌کند.

وی ادامه داد: هم اینک عملیات آماده‌سازی چهار هزار واحد مسکونی به همراه واگذاری ۶ هزار و ۵۰۰ قطعه زمین جوانی جمعیت در آن در حال انجام است.

زنجیرانی فراهانی با اشاره به نهایی‌شدن واگذاری انفرادی ۵۰۰ قطعه زمین، تصریح کرد: متراژ زمین‌های مسکونی سایت پرنیان قم ۳۰۰ مترمربع است که ۸۰ تا ۱۰۰ متر از آن بنای ساختمان و بقیه به حیاط و سایر کاربری‌ها اختصاص‌یافته است.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  ارسال نظر:

  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد