فال شمع | فال شمع فردا

فال شمع 23 فروردین ماه | فال شمع 23 فروردین ماه شما چه چیزی نشان میدهد؟

فال شمع روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید و از آینده خود با خبر شوید.

فال شمع 23 فروردین ماه | فال شمع 23 فروردین ماه شما چه چیزی نشان میدهد؟
کدخبر : 18561
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

فال شمع روزانه خود را در ادامه میخوانید:

فال شمع روزانه فردا متولدین فروردین

امروز واجب است که مسیر و خط فکری خود را پیدا کنید ، بنابراین شما می توانید سطح بالایی از انرژی را ذخیره کنید. اگر چه شاید شما مثل خرگوش به سرعت کارتان را شروع کرده باشید ، اما ورود سیاره بخت شما یعنی بهرام به خانه برج جدی مزایای حرکت آرام و پیوسته لاک پشت بلند همت به سمت جلو را بهتان می آموزد! برای آینده خود رویاپردازی کنید و بعد برای دستیابی و به وقوع رسیدن آن زمان بگذارید.

فال شمع روزانه فردا متولدین اردیبهشت

شما در نقطه شروع ماجرایی بزرگ ایستاده اید و آنچه که هم اکنون یاد می گیرید اساس و بنیاد چیزهایی است که پیش رو دارید. اگر یک بار عزم خود را جزم کنید و حرکت در مسیر تقدیر و سرنوشت خود را در پیش بگیرید ، واقعا هیچ محدودیتی برای کارهایی که می خواهید انجام دهید وجود نخواهد داشت. از بزرگ فکر کردن نهراسید؛ فقط به یاد داشته باشید که باید افکارتان را با روشی کاربردی و منطقی ارائه کنید.

فال شمع روزانه فردا متولدین خرداد

شما واقعا تصمیم خود را گرفته اید که ته و توی موضوعی را درآورید که چندی است شما را به دردسر انداخته است. این فکر مثل یک هوس زودگذر نیست؛ شما تصمیم خود را گرفته اید که هر کاری لازم بود برای فهمیدن احساسات تان انجام دهید. شاید شما به سمت ارزش های کاذب کشیده شوید ، اما نباید چشم خود را به روی واقعیت ها ببندید. در مورد چیزهایی که برایتان بیشترین اهمیت را دارند تصمیم گیری کنید و آنها را به جهان واقعی بیاورید.

فال شمع روزانه فردا متولدین تیر

امروز شخصی قدرتمند اصرار می کند که روش مستقلانه خود را در پیش بگیرید ، حتی اگر وسوسه شدید که این فرد را نادیده بگیرید ولی بهتر است که بادقت به حرف های او گوش دهید. درس گرفتن از شخصی که بهتان سخت گیری می کند می تواند برایتان مفید باشد ، چراکه آنوقت شما ترجیح می دهید در برابر حملات احتمالی از خود دفاع کنید. با همه این احوال گوش سپردن به حرف های دیگران بهتان کمک می کند زندگی خود را بهتر کرده و سازنده تر باشید.

فال شمع روزانه فردا متولدین مرداد

شما امروز خیلی راحت رویاپردازی کرده یا توسط فردی که بهش اطمینان دارید به سمت رویاها و خیالات واهی کشیده می شوید. اگرچه این کار بهتان کمک می کند که دید مثبت تری در مورد خود داشته باشید ، اما شما را از کارهای که باید امروز انجام دهید دور می کند. توجه کردن به جزئیات در ابتدا ممکن است برایتان مایه دلخوری و ناراحت کننده باشد. اما در هفته هایی که پیش رو دارید احتمالا تلاشی مضاعف لازم است.

فال شمع روزانه فردا متولدین شهریور

لزومی ندارد درباره جایگاه و موقعیت خود زیادی مبالغه کنید؛ چراکه کمتر حرف زدن از زیادی حرف زدن بیشتر تأثیر می گذارد. فراموش نکنید که سستی ها و ضعف هایتان شما راگول زده و شما وسوسه می شوید بیشتر از آن چیزی که حس می کنید به خودتان اطمینان کنید و برایتان مانع ایجاد می کنند. مغرور بودن به خود باعث عقب گرد شما می شود. باوجود اینکه اگربه روشنی خود را مطرح کرده و خودتان باشید دیگران هم شما را خواهند دید.

فال شمع روزانه فردا متولدین مهر

شما امروز سعی می کنید که شکست های خود را جبران کنید ، اما مشکل واقعی مربوط به اتفاقاتی که در زمان حال رخ داده نیست. عقده های روحی مربوط به گذشته می تواند کاملاً مانع به وجود آمدن جریان های عاطفی در زندگی تان شود. پس همین حالا افکار و رویاهای قدیمی را به زمان حال آورده و بهشان فکر کنید. آیا می خواهید به خاطر مشکلات گذشته لذت بردن از زمان حال را از خودتان دریغ کنید؟

فال شمع روزانه فردا متولدین آبان

شاید شما رویاها و خیالات غیر قابل کنترلی داشته باشید که روح تان را سیراب می کنند ، اما باید موقتا آنها کنار بگذارید تا بتوانید به موضوعات مهم تر رسیدگی کنید. برنامه ریزی کردن صرف کافی نیست؛ شما باید برنامه خود را به مراحل بعدی هدایت کنید. اما سعی نکنید همان دفعه اول خیلی کار کنید. برداشتن قدم های کوچک و برنامه ریزی شده خیلی بهتر از جهش و پرش ناگهانی و یکاره به سمت جلو است!

فال شمع روزانه فردا متولدین آذر

در حالی که زمام امور را از دست داده اید ، بریاتان خیلی مهم است که یاد بگرید خونسردی خود راحفط کرده و شکیبا باشید. شما می دانید که چه کاری می خاوهید انجام دهدی ، اما بی صبری شما مشکلاتی برایتان ایجاد می کند که نمی توانید آنزوری که دوست داشتید با سرعت به سمت جلو حرکت کنید. به جای گیر کردن در دام موانع و مشکلات ، شما می توانید با آرام کار کردن و بیشتر احتیاط کردن آنها را از سر راه خود بردارید.

فال شمع روزانه فردا متولدین دی

در حالی که ماه برج دی در دوازدهمین خانه شما یعنی خانه خیالات و رویاها ، آرزوهای شما را تحقق می بخشد ، رویاهایتان نیز شما را در مسیری کاملاً منطقی و کاربردی قرار می دهند. ماندن و قرار گرفتن در همان شرایط گذشته که به خوبی می شناختید می تواند تضمین کننده خوشحالی شما در زمان حال و موفقیتتان در زمان آینده باشد. اکنون به غریزه خود اطمینان کنید ، برای اینکه شما را به مسیر درستی هدایت می کند.

فال شمع روزانه فردا متولدین بهمن

حالا که شش سیاره در نشانه شما حضور دارند زندگی برایتان ساده نیست! شما سنگینی بار کل جهان را روی شانه های خود حس می کنید و از پشتیبانی کردن همه آنها خسته شده اید. اما شما مجبور نیستید نقش اولیای امور و مراجع قانونی را بازی کنید! حتی اگر می دانید چه چیزی بهترین است ، به دیگران اجازه دهید که خودشان راه رسیدن به موفقیت را پیدا کنند و با این کار عقل و درایت خود را نشان دهید.

فال شمع روزانه فردا متولدین اسفند

امروز ماه در یازدهمین خانه شما ، یعنی خانه آرزوهای بلند مدت قرار دارد و شما به جای اینکه به چند روز آینده فکر کنید به آینده دور و دراز خود توجه می کنید. ولی به جای اینکه فقط فکر و خیال کنید و رویاپردازی کنید ، بهتر است که به طور اصولی روی یکی از ایده های خود تمرکز کرده و همان را دنبال کنید. مادامی که شما دوست دارید کارهای مربوط به آینده را دنبال و پیگیری کنید ، برنامه ریزی کردن مفید واقع خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  ارسال نظر:

  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد