فال تاروت | فال تاروت کبیر

فال تاروت کبیر 15 فروردین ماه | فال تاروت کبیر 15 فروردین ماه شما چه چیزی نشان میدهد؟

فال تاروت کبیر روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال تاروت کبیر 15 فروردین ماه | فال تاروت کبیر 15 فروردین ماه شما چه چیزی نشان میدهد؟
کدخبر : 18497
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: علی پارسا

از گذشته فال تاروت را وسیله‌ای برای پیشگویی قلمداد می‌کنند. فال تاروت  دارای ۲۱ خال حکم متمایز ویک کارت به نام «دلقک» نیز می‌باشد.فال تاروت از ۴ دسته خال که هر کدام شامل ۱۰ کارت شماره دار (از آس تا ۱۰) و ۴ کارت تصویر دار است، تشکیل می‌شود. کارت‌های خال فال تاروت  در واقع معادل کارت‌های شاه، بی بی و سرباز  پاسور است. در ادامه میتوانید فال تاروت روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 برای متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت سه جام

فروردینی ماهی جان، شما از همراهی دوستان در نوعی محیط اجتماعی لذت می برید. سرگرمی مهمتر از کار به نظر می رسد. گردهمایی اجتماعی، سرگرمی و صدای خنده روز شما را رقم خواهد زد. این هم می تواند بخشی از یک جشن باشد. برخی از دوستی های فعال و فعال به نفع شما خواهد بود و سبک زندگی شما را غنی می کند. تمدید در خانواده، تولد فرزند، یا برآورده شدن آرزوهای دیگر در کارت است.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 برای متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت تک شمشیر

اردیبهشت ماهی، از آنجایی که امروز بسیار پر سر و صدا هستید، این زمان خوبی است تا نیازها، احساسات و خواسته های خود را به کسی که دوست دارید بیان کنید. روابط با همکاران در دفتر تحت تأثیر قرار می گیرد زیرا تغییر ناگهانی در رفتار آنها مشاهده می کنید و روال روزانه شما به طور چشمگیری ناراحت می شود. این زمان خوبی برای مراقبت دقیق از سلامتی خود است و ممکن است زمانی باشد که رژیم غذایی خود را تغییر دهید و یک رژیم سلامت جدید را شروع کنید. پس از یک مبارزه در تلاش خود به موفقیت دست خواهید یافت.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 برای متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت مرد به دار آویخته

خرداد ماهی عزیز، برای پذیرفتن مسئولیت جدیدی در محل کار خود آماده باشید که احتمالاً در انتخاب شما نیست، اما باید به طور پیش فرض آن را به عهده بگیرید. نیاز است که بپذیری چه چیز برایت خوب است و چه چیز بد. تا حد امکان برای سازش تلاش کنید و انعطاف پذیر باشید. شما تحت نظر هستید و توسط سالمندان تحت نظر هستید. این یک زمان آزمایشی است، رویکرد دیپلماتیک را پرورش دهید

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 برای متولدین تیر

کارت تاروت: کارت پادشاه سکه

تیرماهی جان، شما سخاوتمند هستید، در محل کار همه چیز باید با افراد مسن و دیگران راحت پیش برود، صرفاً به دلیل کار سخت و دلسوزی که انجام می دهید. جریان پول خوب خواهد بود. طرح های توسعه کسب و کار می تواند امروز تحقق یابد یا منبع درآمد جدیدی ایجاد شود. آنهایی که در کار هستند، در محیط نیز حس مثبتی دارند. مسائل مربوط به پول به توجه شما نیاز دارد.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 برای متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت پنج شمشیر

مرداد ماهی، ممکن است مجبور شوید در روال خود تغییر ایجاد کنید یا با باور مهم زندگی خود سازگار شوید. وقت آن است که نگاهی عمیق تر به روابط خود بیندازید. استرس و تنش با شرکا پیش بینی می شود. ممکن است در زندگی شما یک شریک خیانتکار یا یک فرد حسود در کار باشد که تصویر شما را پشت سرتان خراب کند. بهتر است در محل کار از سیاست های کثیف دوری کنید. اگر به دنبال عشق هستید، استعلام لازم را پیدا کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 برای متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت ملکه

شهریور ماهی، چه مجرد و چه متاهل، ممکن است امروز احساس خوشبختی و رقابت کنید. دلایلی برای لبخند زدن وجود دارد، سلامتی خوب، ثروت و رضایت عاطفی جذابیت و شخصیت را تقویت می کند. شما در اطراف احساس هاله مثبت دارید. این زمان مناسب برای شروع یک سرمایه گذاری جدید است. زنان باکره احساس نازپروردگی می کنند و زمان خود را صرف آراستن خود می کنند. لذت بردن از خرید، تجملات و فعالیت های سرگرمی روی کارت است.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 برای متولدین مهر

کارت تاروت: کارت ملکه شمشیر

مهرماهی عزیز، شما سخت بازی می کنید و گاهی اوقات در رویکرد خود سختگیر هستید. در محل کار، روابط با همکاران ممکن است تحت فشار قرار گیرد، زیرا جرقه ها به گوش می رسد. در مسائل شخصی سعی کنید سخاوتمند باشید و به نیازهای دیگران توجه کنید. به یاد داشته باشید که شما قلبی دارید که می تپد، به صدای آن گوش دهید، احتمالا کسی را دوست دارید، اما منیت شما اجازه نمی دهد احساسات درونی خود را بیان کنید. شما در ارتباطات تیز هستید و ممکن است دیگران آن را دوست نداشته باشند.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 برای متولدین آبان

کارت تاروت: کارت چرخ ثروت

آبان ماهی، یک چرخش ناگهانی وقایع می تواند باعث شود که دیدگاه خود را در مورد زندگی تغییر دهید. یک جمله شنیده شده تفاوت بزرگی در آینده شما ایجاد می کند، آن را درست بازی کنید و در مسیر ثروتمند شدن خواهید بود. گاهی اوقات فرصت های غیرمنتظره این پتانسیل را دارد که ریشه زندگی را برای همیشه تغییر دهد. شما در کانون توجه قرار خواهید گرفت، با افراد جالبی ملاقات خواهید کرد و در این میان ممکن است فرصت جدیدی در زمینه شغلی پیدا کنید که در این زمان به شدت به آن نیاز دارید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 برای متولدین آذر

کارت تاروت: کارت امپراطور

آذر ماهی جان، ممکن است امروز احساس کنید بسیار قوی، سفت و سخت و مسلط هستید. شما می توانید با طبقه بندی دقیق افکار خود و ترسیم کارهایی که برای حل مشکل باید انجام شود، نظمی را از هرج و مرج ایجاد کنید. توانایی سازماندهی و هماهنگی شما با مردم خوب است و این به شما کمک می کند تا کار را به راحتی انجام دهید. در برخی موارد، افراد به شما نزدیک می شوند و راهنمایی می جویند. دوراندیشی و پختگی شما باعث ثبات در روابط می شود.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 برای متولدین دی

کارت تاروت: کارت شیطان

دی ماهی عزیز، وسواس یا دلبستگی به یک ایده، موقعیت یا تلاش خاص امروز مضر است. شما بیشتر روی پول تمرکز می کنید و حتی برای میلیونر شدن یا به دست آوردن ثروت مادی، اخلاق را فراموش می کنید. شما این باور را ایجاد کرده اید که ارزش در میزان درآمد یا میزان مالکیت شما نهفته است. شما با این خواسته های مادی پیوند ناسالمی ایجاد کرده اید. وقت بیداری و بیرون آمدن از این اسارت است!!!

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 برای متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت چهار چوبدست

بهمن ماهی عزیز، می تواند زمان بسیار خوبی برای دلوها باشد!! کسانی که مشتاق ازدواج یا شریک مناسب زندگی هستند، احساس خوشبختی می کنند. شادی، خنده و وقت گذاشتن با عزیزان روی کارت است. بهترین زمان برای دور هم جمع شدن با خانواده و دوستان یا شرکت در یک جشن است. ازدواج، نامزدی، تولد فرزند، تولد، گرم کردن خانه یا جشن دیگری که نقطه عطف خاصی را نشان می دهد، نشان داده شده است.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 برای متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت چهار شمشیر

اسفند ماهی ها، ممکن است امروز در خلق و خوی عبوسی باشید و احساس کنید که به درستی توسط دیگران مورد قضاوت قرار نگرفته اید و می خواهید تنها باشید و خود را از دوستان یا خانواده جدا کنید. ممکن است برای اصلاح روش های قدیمی و ارزیابی مجدد کیفیت زندگی خود تحت فشار باشید. سلامتی نیز به توجه شما نیاز دارد. برای تجدید انرژی و بازگرداندن حالت آرامش و ثبات به زندگی خود استراحت کنید. در این شرایط به شما توصیه می شود که تصمیمات مهمی نگیرید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان