تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی واقعی

تست شخصیت شناسی | با یک نگاه بزرگ‌ترین ترس درونی‌ات را کشف کن

بیشتر این ترس‌ها از ناخودآگاه ما هستند و ما تسلطی بر آن‌ها نداریم. برای اینکه بفهمید ناخودآگاه شما از چه می‌ترسد، به ۴ تصویر زیر نگاه کنید و از روی غریزه یک تصویر را انتخاب نمایید.

تست شخصیت شناسی | با یک نگاه بزرگ‌ترین ترس درونی‌ات را کشف کن
کدخبر : 18368
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

پس خونسرد باشید و از روی غریزه یک نماد را انتخاب کنید. نمادی که برای شما جذاب‌تر است.

۱. اگر نماد چشم توجه شما را جلب کرده است

از نظر این تست شخصیت شناسی، حرف‌های دیگران برای شما بسیار اهمیت دارد؛ با اینکه در گفتگو با دیگران راحت هستید؛ اما همیشه این دلهره را دارید که شاید خودتان را خوب معرفی نکرده اید و  شاید دیگران شما را به صورت منفی نقد کنند.

بزرگ‌ترین ترس شما این است که مورد پسند و پذیرش اطرافیان خود نباشید و این شما را آزار می‌دهد. به همین دلیل شما از حضور در جمع و اجتماعات می‌ترسید و اگر حس کنید توسط اطرافیان نادیده گرفته شده اید ترس و وحشت شما را فرا می‌گیرد.

۲. اگر نماد چرخ توجه شما را جلب کرده است

بزرگ‌ترین ترس شما روتین زندگی تان است است. زمانی که برنامه زندگی تان در یک روتین عادی و یکسان قرار می‌گیرد و دچار روزمره گی می‌شوید؛ وحشت شما را فرا می‌گیرد و به همین دلیل دوست دارید هر روز خاص باشد.

با این حال این گرایش شما نشان می‌دهد که شما هدف خاصی در زندگی ندارید و همیشه به هر سمتی که باد می‌وزد می‌روید بدون اینکه بدانید روز بعد چه هدفی دارید و چه کاری باید انجام دهید. برای موفقیت بیشتر باید بیشتر به اهداف مطمئن اعتماد کنید و یک برنامه زمانی مشخص داشته باشید.

۳. اگر نماد گل توجه شما را جلب کرده است

بزرگ‌ترین ترس شما از شکست و ناشناخته‌های زندگی است. بنابراین خیلی کم پیش می‌آید که از دایره راحتی خود خارج شوید و امنیت خود را به خطر بیندازید.

شما از این ترس دارید که اگر به دنبال خواسته‌هایتان باشید، هر چیزی را که دارید از دست بدهید. شما به خودتان باور ندارید. باور ندارید که می‌توانید به رؤیاهایتان برسید و این زندگی شما را پر از ترس کرده است.

۴. اگر نماد درخت توجه شما را جلب کرده است

اگر درخت را انتخاب کردید، بیشترین ترس شما از پیری است. برای شما پیر و ناتوان شدن مساوی با مرگ است؛ شما ترجیح می‌دهید پیر نشوید و در سلامت کامل و جوانی از دنیا بروید.

اما  چه این موضوع را دوست داشته باشید یا نه، زمان می‌گذرد و بهتر است بخش‌های زیبا و جذاب هر سن را کشف کنید و خودتان را  با سرعت با آن سازگار کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان