فال ابجد | فال ابجد روزانه

فال ابجد روزانه و طالع بینی از روی حروف ابجد 24 بهمن ماه | فال ابجد روزانه 24 بهمن ماه

فال ابجد خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال ابجد روزانه  و طالع بینی از روی حروف ابجد 24 بهمن ماه | فال ابجد روزانه 24 بهمن ماه
کدخبر : 17869
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

فال ابجد روزانه خود را در ادامه بخوانید:

 

فـال ابجد روزانه متولدین فروردین

اخیراً با فرد عجیب و ناشناسی صحبت کرده‌اید که گفت‌و‌گوی شما با این فرد تأثیر زیادی در ازدواج و نگرش‌تان به‌ زندگی داشته است و فکر می‌‌کنید در زندگی خانوادگی به‌اندازه‌ کافی آزادی‌عمل ندارید. فراموش نکنید که افراد دیدگاه‌های مختلفی نسبت به ازدواج و زندگی دارند و تعریف آزادی عمل‌ در زندگی، میان افراد متفاوت است. با این حساب اجازه ندهید حرف‌های دیگران تأثیر زیادی روی ازدواج و زندگی شما بگذارد و راهی که فکر می‌کنید به‌صلاح‌تان است در پیش بگیرید. تصمیم مهمی باید بگیرید و دقیقاً نمی‌دانید چه چیزی به‌نفع شما است. این قضیه ذهن شما را مشغول کرده و حسابی کارهای‌تان عقب‌مانده است. در چند روز آینده فرصتی را برای استراحت و گشت‌و‌گذار اختصاص دهید و مطمئن باشید به‌محض اینکه سر شما خلوت‌تر شد، بهترین تصمیم را بدون هیچ‌ نگرانی اتخاذ خواهید کرد.

فـال ابجد روزانه متولدین اردیبهشت

امروز زمان آن است که تغییری که مدت‌ها است می‌خواهید در زندگی بدهید را عملی کنید و خاطرتان‌ جمع‌باشد که هیچ‌چیزی جلوی شما را در انجام این تغییر نخواهد گرفت. این تغییر ممکن است به‌مذاق دیگران خوش نیاید، اما شما بد کسی را نمی‌خواهید و در درازمدت، اطرافیان به این تغییر عادت می‌کنند و ممنون‌دار شما خواهند بود. به‌ یکی از دوستان یا آشنایان قول‌داده‌اید کاری برای او انجام دهید اما امروز و فردا کرده‌اید و دوست شما همچنان منتظر وفای عهد شما است. این دوست را بیشتر از این معطل نگذارید و با انجام کاری که به او قول‌‌داده‌اید، ثابت کنید که حتی اگر سرتان برود، قو‌ل‌تان نمی‌رود.

فـال ابجد روزانه متولدین خرداد

زمین‌‌وزمان به فکر بازکردن گره‌‌های زندگی شما افتاده‌اند اما خودتان متوجه نیستید و به‌همین دلیل نیز گره‌ای از کار شما باز نمی‌شود. امروز زمان خوبی است که آستین بالا بزنید و به‌فکر حل مشکلات باشید. مطمئن باشید از راه‌هایی که هرگز فکرش را نمی‌کردید برای شما کمک فرا خواهد رسید. تعادل خوبی میان کار و زندگی ندارید و اعضای خانواده از کارکردن بیش‌از‌حد شما خسته‌ شده‌اند. اجازه ندهید این شرایط بیش از این ادامه پیدا کند و به‌خودتان قول بدهید که از حالا به‌بعد هر روز، زمان خاصی را به خانواده اختصاص دهید.

فـال ابجد روزانه متولدین تیر

در سه یا چهار سال گذشته مشغول به انجام کار بسیار مهمی بوده‌اید و تلاش‌های‌تان در طول‌ این سال‌ها در حال به بار نشستن است. از حالا به‌بعد زمان بهره‌برداری از این تلاش‌ها فرا رسیده و در موفقیتی که به‌ آن دست پیدا کرده‌اید، دوستان و آشنایان را هم سهیم کنید. در چند روز آینده به مهمانی خانوادگی یا جلسه‌ای رسمی دعوت هستید و اصلاً حوصله حضور در این مراسم را ندارید. پیشنهاد می‌کنیم به هر قیمتی که‌شده در این مراسم حضور پیدا کنید چرا که شرکت در این مراسم شرایطی برای دیدار با دوستان یا همکاران قدیمی را فراهم می‌کند و افق‌های جدیدی در کار یا زندگی شخصی پیش‌روی شما قرار خواهد گرفت.

فـال ابجد روزانه متولدین مرداد

روزی سرشار از انرژی را شروع کرد‌ه‌اید و احساس می‌کنید این روز با روزهای معمولی فرق می‌کند، این احساس شما کاملاً درست است و تغییری در زندگی شما در حال شکل‌گرفتن است که خودتان متوجه آن نمی‌شوید و نتیجه این تغییر حدود ۷ ماه دیگر مشخص خواهد شد. در طول چند ماه آینده آزادی عمل و اعتمادبه‌نفس بیشتری پیدا می‌کنید. این شرایط را به فال نیک بگیرید و کارهایی که از مدت‌ها پیش انجام آنها را به تعویق انداخته‌اید، از هم‌اکنون شروع کنید. در چند ماه آینده مشاجره‌های فامیلی میان شما و اعضای خانواده رخ می‌دهد. از این مشاجره‌ها هیچ راه گریزی ندارید و سعی کنید با شکیبایی و مدارا، کسی را از خود دلخور نکنید.

فـال ابجد روزانه متولدین شهریور

کارهای خوبی در پیش‌روی شما قرار دارد اما تخصص لازم را برای انجام این کارها ندارید و به‌‌همین دلیل هم همیشه عقب‌مانده‌اید. پیشنهاد می‌کنیم به‌جای اینکه افسوس گذشته را بخورید، امروز را به فال نیک بگیرید و با ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی، به‌فکر ارتقای علم‌‌و‌دانش خود باشید تا فرصت‌های خوبی که پیش‌روی شما قرار می‌گیرد را به‌همین راحتی از دست ندهید. اعضای خانواده بادلایلی بی‌اساس جلوی پیشرفت شما را گرفته‌اند و از آنجایی که نمی‌خواهید دل اعضای خانواده را بشکنید، از خود دفاع نمی‌کنید و راه پیشرفت شما بسته‌شده است.

فـال ابجد روزانه متولدین مهر

امروز هیچ اتفاق خاصی برای شما نمی‌افتد اما روز بسیار مهمی است چرا که از همین امروز تا چند ماه آینده، هیچ‌چیز جلوی شما را نمی‌تواند بگیرد و تغییرات اساسی و مهمی در زندگی شخصی یا محل کار شما اتفاق خواهد افتاد. در چند ماه آینده دیدگاه‌های جدیدی از زندگی پیش‌روی شما قرار می‌گیرد و رویکرد شما به کار و زندگی با چیزی که تاکنون داشته‌اید تفاوت خواهد کرد. اکنون که بادهای موافق بر بادبان‌های کشتی شما می‌وزد، از هیچ‌چیزی نهراسید و با تمام قدرت به دل زندگی بزنید. برای انجام کارهای جدید روی کمک دوستان و آشنایان حساب‌باز کنید و به استقبال آینده‌ای طلایی بروید.

فـال ابجد روزانه متولدین آبان

مشکلات گریبان شما را در زندگی رها نمی‌کنند و فکر می‌کنید هیچ‌کاری از دست‌تان برای حل‌کردن مشکلات بر نمی‌آید و گرفتاری‌های خود را به‌حساب بخت‌و‌اقبال نامساعد گذاشته‌اید. اما کلید حل این مشکلات در دست شما قرار دارد و با تلاش و کوشش در چند ماه آینده هیچ‌ مشکلی در زندگی شما باقی نخواهد ماند. مدت زیادی است از دوستان خود خبری نگرفته‌‌اید و حسابی دلتنگ شما هستند، پیشنهاد می‌کنیم اولین فرصتی که دست‌داد را به ملاقات دوستان خود بروید و با دوری گرفتن از مشکلات، ذهن خود را برای روزهای پرانرژیِ پیش‌رو آماده کنید.

فـال ابجد روزانه متولدین آذر

خبر بسیار خوشی به‌دست شما می‌رسد. این خبر بازتاب چشمگیری در زندگی شما خواهد داشت به‌شرط آنکه پذیرای تغییرات باشید. یکی از دوستان یا اعضای خانواده حسابی گرفتار شده و پول هنگفتی نیاز دارد که شما از فراهم‌‌کردن آن ناتوان هستید. این مشکل را با دیگر آشنایان خود مطرح کنید، چه بسا که آنها حاضر شوند مبلغی از پول مورد نظر دوست‌ شما را برگردن بگیرند. در یکی دو هفته آینده شرایطی برای مسافرت فراهم می‌شود، این مسافرت به‌خیر شما نیست و از آن صرف‌نظر کنید، در عوض ماه‌‌های آینده را حسابی سرگرم کار شوید و فرصت‌های موجود را غنیمت بدانید.

فـال ابجد روزانه متولدین دی

بر سر دوراهی گیر‌کرده‌اید و موقعیتی مهم در پیش‌رو دارید که زندگی شما را تغییر می‌دهد، اما نمی‌دانید کدام تصمیم به‌نفع شما است و به‌‌همین دلیل هم حوصله هیچ‌کاری را ندارید. اجازه ندهید اوضاع به‌همین منوال بماند و با یکی از بزرگان فامیل مشورت کنید. یکی از اعضای خانواده یا دوستان شما بیمار شده و تاکنون فرصت نکرده‌اید به عیادت او بروید. امروز زمان خوبی است تا به دیدار و دلجویی این دوست یا آشنای بیمار خود بروید و برایش آروزی سلامت کنید.

فـال ابجد روزانه متولدین بهمن

تازه از سفر برگشته‌اید و این سفر تأثیر زیادی روی شما داشته و دیگر نمی‌خواهید به‌زندگی معمولی خود بازگردید. اما شما بهتر از ما می‌دانید که از زندگی گریزی نیست و اگر می‌خواهید زندگی بهتری داشته باشید باید از هم‌اکنون به‌فکر تغییر باشید. روحیه بانشاط و شوخ‌طبعی دارید. یکی از همکاران یا افراد فامیل از شوخی‌های شما دلگیر شده و به‌رغم اینکه نمی‌خواستید ناراحتش کنید، حسابی از شما به دل گرفته است. اجازه‌ ندهید این دلخوری ریشه‌ بدواند و رابطه شما را تیره‌و‌تار کند، در عوض پیشدستی کنید و حتی برای یک‌روز هم نگذارید کسی از شما دلخور بماند.

فـال ابجد روزانه متولدین اسفند

سبک‌ زندگی سنتی و معمولی دارید و این زندگی روی رابطه‌ زناشویی یا رفاقت شما تأثیر گذاشته، چرا که اطرافیان دنبال تغییرات و چیزهای جدید و تازه‌ می‌گردند، اما شما هیچ‌وقت حوصله تغییر و تنوع را در زندگی ندارید. پیشنهاد‌ می‌کنیم حرف ما را زمین نیاندازید و برای یک‌بار هم که شده برای تغییرات سازمخالف نزنید. مطمئن باشید این تغییرات نشاط و شادی را در زندگی خانوادگی یا رفاقت شما به‌دنبال خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان