روانشناسی شخصیت | روانشناسی شخصیت ماه ها

روانشناسی شخصیت | میخوای اطرافیانتو بهتر بشناسی بگو چشمشون چه رنگیه

شاید شخصیت شناسی از روی رنگ چشم کمی عجیب بنظر برسد ولی وقتی به خصوصیات و رفتارهای افراد با رنگ چشم های مختلف دقت کنید می توانید نتیجه آن را ببینید.

روانشناسی شخصیت | میخوای اطرافیانتو بهتر بشناسی بگو چشمشون چه رنگیه
کدخبر : 17088
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

با ما در این مطلب از روانشناسی شخصیت رنگ چشم همراه باشید. چشم ها دروغ نمی گویند آن ها پنجره ای به روح هستند که همیشه حقیقت را نشان می دهند و معمولا چیزهایی را در رابطه با شخصیت شناسی نشان می دهد رنگ چشم یک ویژگی ژنتیکی است که با مقدار رنگدانه در چشم ها مشخص می شود. عنبیه چشم، رنگ چشم را با تصمیم گیری در مورد اینکه چقدر نور از درون آن عبور می کند ، تعیین می کند ؛ در این بخش از ویکی گردی در مورد جنبه های مختلف چشم و انواع تیپ های شخصیتی مختلف صحبت خواهیم کرد. با ما تا پایان شخصیت شناسی رنگ چشم همراه باشید.

روانشناسی شخصیت از روی رنگ چشم ها ؛ تناژ تیره و روشن

قهوه ای تیره - رنگ قهوه ای چشم چه چیزی در مورد شما می گوید ؟

رنگ چشم قهوه ای رایج ترین رنگ چشم در جهان است و نزدیک به 55 ٪ مردم دنیا این رنگ چشم را دارند. ممکن است بخواهید سخت عمل کنید اما چشم های قهوه ای تیره نشان می دهد که چقدر مهربان و حساس هستید.

این رنگ خاکی نیز نشان دهنده نوع شخصیتی است که اعتماد به نفس داشته و در عین حال ساده و متواضع است. افراد با چشم های قهوه ای تیره و یا قهوه ای روشن به نظر می رسند،عاشقان سرسختی باشند تا عزیزانشان را راضی و خوشحال کنند.

افرادی که چشمان قهوه ای تیره دارند به عنوان رهبر رشد می کنند و احتمال کمتری دارد که دچار اعتیاد یا فساد شوند آن ها از نظر فیزیکی مناسب هستند و قدرت ذهنی بسیار بالایی دارند.

رنگ سبز چشم و آنچه که نشان می دهد

رنگ سبزچشم یکی از نادرترین رنگ های چشم در جهان (بیشتر در زال موها ) است. ممکن است بخواهید دور شوید و کله شق باشید، اما افراد با چشمان سبز سازگار خواهند بود.سبز رنگ طبیعت است و ارتباط مستقیم با جهان را برجسته می کند.

رنگ چشم خودآگاهی بالایی را ابراز می کند، روحی که واقعا می داند چه می خواهد. احتمالا زمانی که در طبیعت هستید،بهترین حالت را احساس خواهید کرد. اگر چشم های شما سبز باشند، احتمال دارد که روح را به سمت پرورش و مراقبت هدایت کند.

مثل طبیعت ، روح پاک و خالص دارند روح شما به شما کمک می کند به کسانی که به شما نزدیک هستند کمک کنید و از شما درخواست وفاداری و اعتماد دارند همیشه نسبت به کسانی که به کمک نیاز دارند احساس شفقت خواهید کرد و راهی طولانی برای تسلی دادن و تسکین بخشیدن به آن ها خواهید داشت.

رنگ آبی چشم - یعنی چه ؟

آبی دومین رنگ چشم رایج در جهان است. همه مردم چشم آبی از یک جد هستند. گفته می شود که افرادی که چشمان آبی دارند از درد ایمن هستند. ( آن ها می توانند درد را چند برابر بیشتر از رنگ های چشم دیگر تحمل کنند ). آن ها همچنین بنیه عالی دارند. افراد چشم آبی نیز می توانند در برابر ساعات طولانی ناراحتی مقاومت کنند و ممکن است هرگز ناله ای از آن ها نشنوید.

رنگ سیاه چشم - چه معنایی دارند؟

فته می شود افرادی که چشمان سیاه یا تیره دارند بسیار قابل اعتماد هستند و رازهای زندگی شان را حفظ می کنند. آن ها نسبت به هر چیزی در اطراف خود ، به خصوص دوستان خود، مسئول هستند. آن ها می توانند در برابر فشار مقاومت کنند و از جزر و مد زمان و شرایط عبور نکنند.

آن ها قابل اعتماد هستند و تحت تاثیر تغییرات هیجانی قرار نمی گیرند. توصیه آن ها اغلب از تجربه و خونسردی نسبت به پریشانی های زودگذر سرچشمه می گیرد. فکر نکنید جدی یا خسته کننده اند؛ چون آن ها هم یک طرف عصبانی دارند

چشم های روشن - سبز روشن

آبی روشن یا خاکستری روشن و آنچه که نشان می دهند ؟

افراد با چشم های روشن نسبت به درد دیگران حساس هستند در حالی که نسبت به خودشان بیشتر احساس ایمنی می کنند. آن ها به سرعت نور در شرایط وخیم به دیگران کمک می کند و خیلی خوشحال هستند. افرادی با چشم های روشن تر مثل خاکستری روشن، آبی یا سبز، همیشه مشتاق هستند.

آن ها می توانند روحیه را با آرامش کامل بالا ببرند و همچنین خوش قلب باشند. آن ها جاذبه جنسی عالی دارند و اغلب با ظاهر و طبیعت دوست داشتنی با یکدیگر برخورد می کنند.

رنگ چشم ها سبز و خاکستری روشن و این که چه معنی می دهد

رنگ غیر معمول برای چشم ها است اما اگر این رنگ چشم را دارید، این افراد قوی، حساس و رازدار هستند و دارای قدرت و استقامت جسمانی عظیمی هستند.

چشمان خاکستری به چه معناست ؟

افرادی که چشمان خاکستری دارند گاهی گرفتار کش مکش شدید درونی احساسات می شوند و اغلب به سختی می توانند تصمیمات منطقی بگیرند. اما مهم نیست که این مبارزه چه تاثیری دارد ، آن ها مثل همیشه قوی هستند.

با وجود آنچه که افکار عمومی یا چیزی که علم می گوید، هر یک از ما یک فرد منحصر به فرد بدون توجه به رنگ چشم هستیم اما چیزهای گفته شده در شخصیت دخیل هستند. هر یک از ما همچنین خصوصیات، ضعف های و نقاط قوت خودمان را داریم. این به ما بستگی دارد که بهترین زندگی را بسازیم و آن را به طور کامل زندگی کنیم.

منبع: ویکی
آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان