تست هوش تصویری | تست هوش تصویری کودکان | تست هوش تصویری با جواب

تست هوش تصویری | به نظر شما کدام یک از این زنان زندانی متاهل است؟

تصویر سه زن زیبا و جذاب را در زندان نشان می دهد به نظر شما کدام یک از این زنان متاهل است؟ با حل کردن تست هوش زیر ذکاوت و نکته سنجی خود را بسنجید.

تست هوش تصویری | به نظر شما کدام یک از این زنان زندانی متاهل است؟
کدخبر : 16717
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار شکیبا بقال زاده: آزمون شناسایی زن متاهل؛ فقط افراد با ضریب هوشی عالی می توانند در این تصویر زن متاهل را تشخیص دهند. شما چطور؟ تصویر سه زن زیبا و جذاب را در زندان نشان می دهد. ادعا شده که دو تن آن‌ها مجرد و یکی متاهل است. چالش این است تا با یک دلیل منطقی نظر به شواهد موجود در تصویر زن متاهل را شناسایی کنید. به نظر شما کدام یک از این زنان متاهل است؟

آیا روز خسته کننده ای دارید و از کار کردن خسته شده اید؟ آیا به دنبال یک سرگرمی کوچک هستید تا دوباره انگیزه کار کردن را به شما برگرداند؟ اگر چنین است، ما شما را به حل آزمون شناسایی زن متاهل به چالش می کشیم. این گونه معماها و آزمون ها راهی عالی برای رفع خستگی ذهنی هستند. همچنین از نظر علمی ثابت شده که حل معماها به صورت منظم، شما را باهوش تر خواهد کرد. آیا آماده اید تا کمی سرگرم شوید؟

تست هوش؛ آزمون شناسایی زن متاهل

تصویر 3 زن جذاب و زیبا را در زندان نشان می دهد که در حال خوردن بستنی هستند. کارشناسان می گویند در این آزمون فقط یکی از این زن‌ها متاهل است. آیا می توانید زن متاهل را شناسایی کنید؟ نظر به شواهد موجود درتصویر با یک دلیل منطقی بگوید کدامیک از این زنان متاهل است.

تست هوش

حالا برای لحظه‌ای چند چشمان تان را ببندید و حواس تان را جمع کنید. بعد به تصویر نگاه کرده و آزمون شناسایی زن متاهل را حل کنید. پیشنهاد می کنیم عکس را با دقت بررسی کنید، چون این آزمون سخت‌تر از آن چیزی است که فکرش را می کنید.

زن متاهل را تشخیص دهید

.

.

.

.

.

.

.

اگر خستگی روحی دارید، آن را نادیده نگیرید! زیرا بر قابلیت های شناختی شما تاثیر خیلی منفی دارد. اگر این روند ادامه یابد، بر سلامت روحی و همچنین جسمی شما نیز تاثیر می گذارد. پیشنهاد می کنیم در چنین مواقع دمی تازه کنید. می توانید بیرون از خانه بروید، به موسیقی گوش دهید، دوش بگیرید یا پیاده روی بروید، با دوستان نزدیک یا خانواده خود صحبت کنید، یا معماها و آزمون های چون آزمون شناسایی زن متاهل را حل کنید. شاید فکر کنید چرا؟

در واقع، این‌ها روشی آزمایش شده و مطمئن برای بهبود خلق و خو و ایجاد شادابی مورد نیاز به مغز شما هستند. مطالعات ثابت کرده است که حل معماها و بازی‌های فکری به‌طور منظم، تفکر جانبی و توانایی‌های حل مسئله را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد. خوب به هر حال، آیا تشخیص دهید کدامیک زن متاهل است؟

.

.

.

.

.

.

.

.

 

.

جواب آزمون

بازی‌های فکری و تست های هوش تقویت‌کننده عالی برای خلق و خو هستند. همچنین از نظر علمی ثابت شده‌ است که انجام این تست ها ظرفیت‌های شناختی و مهارت‌های استدلال منطقی شما را بهبود می‌بخشند. در مجموع، بازی های فکری شما را باهوش‌تر و ریزبین‌تر می کنند. بنابراین، روزانه از حل کردن آن‌ها غافل نشوید.

تست هوش

جواب آزمون شناسایی زن متاهل: بیایید بررسی کنیم، اگر دقت کنید متوجه می شوید که زن اول از  سمت راست گردنبند طلایی زیبای دارد، یک قلب از وسط نصف شده. زن دومی یا وسطی حلقه ای در دست چپش دارد و زن سومی از سمت راست حلقه ای در دست راستش دارد. به نظر شما کدامیک از این خانم ها متاهل است؟ این بار ما جواب برای شما فاش نمی کنیم و باید خودتان آن را پیدا کنید.

زن متاهل کیست؟

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی امیدوارم از آزمون شناسایی زن متاهل لذت برده باشید. همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می‌توانید به جدیدترین تست‌ها، پازل‌ها، سوالات و معماها دسترسی داشته باشید. در صورت تمایل حتی می‌توانید این تست‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

فواید تست هوش و بازی های فکری

تفریح و سرگرمی تنها مزیت این آزمون ها نیست! کارشناسان می گویند بازی های فکری و سلامت روان، رابطه مستقیمی باهم دارند. برخی از آن ها، در حوزه روانکاوی کاربرد دارند و برخی دیگر در درک مهارت های بینایی، دقت و هوش. زیرا مغز ما انسان ها از زوایایی مختلف، تصاویر را به گونه‌ی متفاوت برداشت و درک می کند.

چرا تست های هوش؟

راه های زیادی مانند همین آزمون شناسایی زن متاهل وجود دارید که می توانید با آن ها میزان هوش خود را بسنجید. شما هر روزه در فضای مجازی با آزمون ها و تست های متفاوتی روبرو می شوید. هر کدام از این تست ها می توانند بخشی از جنبه های شخصیتی و همچنین میزان ضریب هوشی شما را آشکار کنند. بنابراین بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه همواره در تلاش است تا با ارائه چنین آزمون هایی ضمن ایجاد فضای سرگرمی برای خوانندگان خود، آنان را با انواع تست های هوشی آشنا کند.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان