طالع بینی | طالع بینی ماه ها

طالع بینی | انگشتاتو چجوری روی هم میذاری؟ تا زندگی عاطفیتو پیشگویی کنم

وقتی انگشتان خود را روی هم می‌گذارید، اینکه انگشت شست شما در یک راستا قرار گیرد یا روی دیگری قرار گیرد، معنای خاصی می‌دهد. با ما همراه باشید.

طالع بینی | انگشتاتو چجوری روی هم میذاری؟ تا زندگی عاطفیتو پیشگویی کنم
کدخبر : 16176
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

1. انگشت شست راست رو

اگر ترجیح می‌دهید انگشت شست خود را بالای انگشت چپ نگه دارید، احتمالاً فردی بسیار احساساتی هستید. شما می‌توانید آنچه را که اطرافیانتان احساس می‌کنند را درک کنید و با آن‌ها همدردی کنید. شما همچنین تکیه گاه مناسبی برای دیگران هستید و راحت مورد اعتماد قرار می‌گیرید.

شما فردی خونگرم و همچنین یک شریک عالی برای زندگی  هستید. زیرا می توانید نیازهای شریک خود را به راحتی درک کنید و تا حد امکان در کنار او می‌مانید. با این حال، خودتان را فراموش نکنید و مراقب نیازهای خود باشید.

۲. هر دودر یک راستا

اگر هر دو انگشت شست شما به طور مساوی در یک راستا قرار گیرند، احتمالاً یک کمال گرا هستید. شما به جزئیات دقت می‌کنید و به توانایی‌های خود اطمینان دارید. همچنین شما توصیه‌های خوبی به مردم ارائه می‌دهید و یک رهبر مادرزاد هستید.

این بدان معنا نیست که شما رئیس اطرافیان هستید، بلکه شما به دنبال بازخورد آنها هستید و سعی می‌کنید بهترین تصمیم ممکن را برای همه بگیرید. همسرتان برای گرفتن تصمیمات بزرگ زندگی از شما حمایت می‌کند و یا نظر شما را همیشه در نظر می گیرد، زیرا ایده های بسیار خوبی دارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید منظم باشید، اما در عین حال از بی نظمی هم لذت می‌برید. شما به طور غریزی مسئولیت‌پذیر هستید اما باید حواستان باشد که بیش از اندازه توان خود مسئولیت قبول نکنید.

۳. انگشت شست چپ رو

اگر انگشت شست چپتان بالای شست راست می‌رود، احتمالاً فردی اهل عمل هستید و در تصمیم گیری سنجیده و متعادل عمل می‌کنید. مردم زمانی که به مشاوره در مورد مسائل مهم نیاز دارند، چه خانواده، چه شغل یا هر چیز دیگری، به سراغ شما می‌آیند.

شما باید قبل از اینکه نظر خود را به کسی بدهید، مزایا و معایب آن را بسنجید و گاهی باید نظرتان را بیان نکنید. به عنوان یک شریک عاطفی، منطقی هستید، و در زمان اختلاف‌ها و بحران‌ها عالی عمل می‌کنید.

با این حال، فراموش نکنید که گهگاهی گرفتاری دیگران را رها کنید زیرا گرفتار شدن در مسئولیت‌های زندگی دیگران دشوار است.

منبع: ستاره
آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان