تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی و روانشناسی

تست شخصیت شناسی | از روی شکل ناخنت بفهم خلاق هستی یا جاه طلب!

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که شکل ناخن شما در مورد شخصیت شما چه می‌گوید؟ به گفته برخی از کارشناسان، شکل ناخن های شما می تواند ویژگی‌های شخصیتی پنهان را آشکار کند. این مقاله به بررسی چهار نوع شکل ناخن می‌پردازد – ناخن های مربعی، ناخن های نوک تیز، ناخن های بادامی، ناخن های اسکواوال – ناخن شما چه شکلی است؟

تست شخصیت شناسی | از روی شکل ناخنت بفهم خلاق هستی یا جاه طلب!
کدخبر : 16109
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

تست روانشناسی یک ابزار است که توسط متخصصین روانشناسی برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های شناختی، عاطفی، شخصیتی و رفتاری فرد در نظر گرفته می‌شود. این تست‌ها به صورت مختلف طراحی و اجرا می‌شوند. برخی از این تست‌ روانشناسی ها توسط روانشناسان برای تشخیص اختلالات روانی و رفتاری، تحلیل شخصیت و تعیین سطح هوشی و توانایی‌های شناختی شخص استفاده می‌شوند. تست‌های روانشناسی ممکن است شامل پرسشنامه، آزمون‌های شناختی، آزمون‌های عملکردی، و آزمون‌های فیزیولوژیک باشد.

با انجام تست‌های شخصیت می‌توانید حقایقی را درباره شخصیتتان برای خود آشکار کنید. این تست شخصیتی شکل ناخن جذاب را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید تا آنها نیز متوجه شوند که ناخن هایشان چه چیزی را در مورد شخصیت خود نشان می دهد!

ناخن های شما در مورد شخصیت شما چه می گویند؟

. ویژگی‌های شخصیتی ناخن مربعی

اگر ناخن‌های مربعی بلندی دارید، نشان می‌دهد که جسور و مصمم هستید. شما اغلب به عنوان فردی عمل‌گرا، منطقی و توجه کننده به جزئیات توصیف می‌شوید. شما رویکردی مشخص و برنامه‌ریزی شده به زندگی دارید، برای نظم و کارایی ارزش قائل هستید. تمایلات کمال گرایانه شما را به دنبال برتری در همه کارهایتان سوق می‌دهد و به موفقیت های خود بسیار افتخار می کنید.

۲. ویژگی‌های شخصیتی ناخن نوک تیز

اگر ناخن‌های نوک تیز بلندی دارید، نشان می‌دهد که شما جسور و پرشور هستید. شما اغلب با خلاقیت، تخیل و حس درام همراه هستید. شما به سمت کارهای هنری و غیر معمول و جدید کشیده می‌شوید و توانایی ابراز وجود دارید. روحیه ماجراجویانه شما را به پذیرش تجربیات و دیدگاه‌های جدید سوق می‌دهد و همیشه به دنبال الهام و نوآوری هستید.

. ویژگی‌های شخصیتی ناخن بادام

اگر ناخن‌های بادامی بلندی دارید، نشان می‌دهد که خلاق و متعادل هستید. شما ترکیبی هماهنگ از عملگرا بودن و خلاقیت را به وجود می‌آورید. شما به‌خاطر رویکرد متعادل‌تان به زندگی، که به‌خوبی بین منطق و شهود حرکت می‌کنید،  فرد نرمالی دارید. ماهیت دیپلماتیک شما از شما میانجی‌گران و صلح‌جویان عالی می‌سازد که قادر به پر کردن شکاف‌ها و تقویت تفاهم هستند.

۴. ویژگی‌های شخصیتی ناخن اسکووال (مربعی-بیضی)

اگر ناخن‌های بلندی دارید، نشان می‌دهد که شما قاطع و جاه طلب هستید. شما منعکس کننده تطبیق پذیری و سازگاری هستید. شما در موقعیت های مختلف راحت هستید و به طور یکپارچه با تغییرات و محیط های جدید هماهنگ می شوید. طبیعت راحت و گشاده رویی شما باعث می شود که به دیگران نزدیک شوید و آن‌ها با شما احساس راحتی می‌کنند.

ناخن شما چه شکلی است؟ آیا این تست شخصیت درباره شما حقیقت داشت؟ این مقاله را برای دوستان خود ارسال کنید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

توجه:

کاربران عزیز توجه داشته باشند: این آزمون بر اساس فرضیه ای است که شکل و حالت ناخن ها می‌تواند اطلاعاتی در مورد ویژگی های شخصیتی افراد ارائه دهد. با این حال، هیچ مدرک علمی برای حمایت از این فرضیه وجود ندارد. در واقع، مطالعات نشان داده است که ارتباط بین شکل و حالت ناخن و شخصیت بسیار ضعیف است.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  ارسال نظر:

  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد