تست هوش | تست هوش و معما

تست هوش | در تصویر چند نفر وجود دارد؟ تیز بینا خانمو لو بدین

در آزمون زن خیانتکار شما باید تشخیص دهید چه کسی راست می گوید، مرد یا زن؟ سناریو از این قرار است، مردی زودتر از کار به خانه برگشته است و ادعا می کند که همسرش به او خیانت می کند. اما همسرش ادعای او را رد می کند. این تست برای آزمایش قدرت بینایی و میزان هوش شماست. اکنون به این سوال پاسخ دهید: چند نفر در تصویر وجود دارد؟

تست هوش | در تصویر چند نفر وجود دارد؟ تیز بینا خانمو لو بدین
کدخبر : 16091
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

تست هوش و سوالات هوش طرح ریزی می شوند تا میزان دقت و توجه افراد اندازه گیری شود. بسیاری از سوالات هوش نیازمند توجه هستند. عدم دقت و توجه باعث می شود که افراد نتوانند توجه به محیط اطراف خود داشته باشند. همین مسئله سبب تنبلی مغز می شود. لذا گاهی لازم است با کمک سوالات هوشی مغز خود را ورزش دهیم. جدیدترین تست هوش را در سایت ما بخوانید.

پاسخ تست هوش در انتهای صفحه:

.

.

 

راه های زیادی برای سنجش هوش وجود دارد. شما هر روزه در شبکه های اجتماعی با تست های متفاوتی روبرو می شوید. هر کدام از این تست ها می توانند بخشی از جنبه های شخصیتی و همچنین میزان ضریب هوشی شما را بررسی کنند. این آزمون ها همچنین مغز ما را به تفکر و فعالیت بیشتر وا می دارد.

تصویر زن و شوهری را نشان می دهد که ظاهرا با هم جر و بحث دارند. زن تعجب کرده است که چطور شوهرش زودتر از معمول به خانه آمده است. اما شوهر زن عصبانی به نظر می رسد و ادعا می کند که همسرش به او خیانت می کند. اکنون ما شما را به چالش می کشیم ذهن کارآگاهی خود را فعال کنید و بگویید آیا زن واقعا به شوهرش خیانت می کند یا مرد ادعای مرد اشتباه است؟ با انجام آزمون زن خیانتکار نه تنها سرگرم شوید بلکه میزان ضریب هوشی و دقت بینایی خود را محک بزنید.

حالا حواس تان را جمع کنید، بعد به تصویر نگاه کرده و این معما را حل کنید. همچنین برای دیدن جواب می توانید به پایین صفحه بروید!

 

.

.

.

جواب آزمون

تفریح و سرگرمی تنها مزیت توهمات نوری نیست! کارشناسان می گویند بازی های فکری و سلامت روان، رابطه مستقیمی باهم دارند. برخی از آن ها، در حوزه روانکاوی کاربرد دارند و برخی دیگر در درک مهارت های بینایی، دقت و هوش. زیرا مغز ما انسان ها از زوایایی مختلف، تصاویر را به گونه‌ی متفاوت برداشت و درک می کند. به هر حال، اگر تا هنوز به دنبال جواب هستید به تصویر زیر نگاه کنید:

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان