قیمت گوشت | قیمت گوشت در بازار

قیمت جدید گوشت قرمز امروز 29 آبان اعلام شد | قیمت گوشت گوسفندی به کیلویی چند تومان رسید؟

سید احمد مقدسی اعلام کرده است که قیمت کنونی هر کیلو گوساله نر در حال حاضر ۲۰۰ هزار تومان است و بر اساس این مبلغ، هر کیلو گوشت نباید با نرخ ۴۷۵ هزار تومان به فروش برسد.

قیمت جدید گوشت قرمز امروز 29 آبان اعلام شد | قیمت گوشت گوسفندی به کیلویی چند تومان رسید؟
کدخبر : 15556
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

خبرنگار: عرفان پارسا

نوسانات زیادی برای قیمت گوشت وجود دارد. در اوایل سال بود که با افزایش قیمت گوشت، دولت اقدام به راه اندازی مراکز عرضه گوشت دولتی کرد. قیمت گوشت روزانه از طریق سایت گشتنی نیوز اعلام می شود که در ادامه خبر می توانید از انواع آن مطلع شوید.

رئیس انجمن صنفی گاوداران گفت: سالانه یک میلیون تن گوشت قرمز در کشور تولید می شود که حدود ۷۰ درصد آن مربوط به دام‌ سنگین است.

او با بیان اینکه نیازی به واردات گوشت نداریم، افزود: بنا بر آمار سالانه یک میلیون تن گوشت قرمز اعم از گوسفندی و گوساله در کشور تولید می شود که با این وجود نه تنها نیازی به واردات نداریم، بلکه پتانسیل صادرات به شرط حمایت از تولید داریم.

مقدسی با بیان اینکه ۷۰ درصد گوشت مورد نیاز از دام سنگین تامین می شود، گفت: اتصال تمامی حلقه ها به یکدیگر و عرضه مستقیم محصول توسط دولت راهکار اساسی تنظیم بازار گوشت قرمز محسوب می شود.

رئیس انجمن صنفی گاوداران گفت: واردات هر راس دام ضربه مهلکی به تولید وارد می کند و تنها از مسئولان انتظار می رود که به جای خروج ارز از کشور، با خرید دام از دامدار و عرضه مستقیم گوشت تولیدکنندگان را حمایت کنند و ماهم در مقابل تمامی نیاز کشور را تامین می کنیم.

 منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: