وام قرض الحسنه | وام قرض الحسنه با سود کم

  وام قرض الحسنه 200 میلیونی بدون بهره | وام قرض الحسنه بدون ضامن و اقساط یک میلیونی

  تا حالا شده برای مدت کوتاهی احتیاج به پول پیدا کنید اما نخواهید از کسی قرض کنید؟ در این شرایط معمولاً افراد به فکر دریافت وام می‌افتند اما دریافت وام همیشه همراه ضامن بوده است.

  وام قرض الحسنه 200 میلیونی بدون بهره | وام قرض الحسنه بدون ضامن و اقساط یک میلیونی
  کدخبر : 14093
  پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

  وام قرض الحسنه یکی از کمک هزینه هایی است که بانک ها با سود بسیار کم با شرایط خاص به مشمولان واجد شرایط اعطا می کنند. وام قرض الحسنه بسیار پرطرفدار است چون همانطور که از نام آن پیداست وام قرض الحسنه وامی با نرخ سود کمتری نسبت به دیگر وام هاست. معمولا نرخ کارمزد وام قرض الحسنه بین صفر تا 4 درصد می باشد. در ادامه اخبار جدید از وام قرض الحسنه را بخوانید.

  تا حالا شده برای مدت کوتاهی احتیاج به پول پیدا کنید اما نخواهید از کسی قرض کنید؟ در این شرایط معمولاً افراد به فکر دریافت وام می‌افتند اما دریافت وام همیشه همراه ضامن بوده است.

  به گزارش بانک اول دریافت وام فقط با افتتاح حساب شاید برای شما کمی جالب باشد؛ اما این موضوع واقعیت دارد. زیرا مشتریان بانک دی که تمایل به دریافت وام ۲۰۰ میلیون‌تومانی طرح «فرزانه» این مجموعه دارند، تنها کافی است در یکی از شعب این بانک حساب باز کنند. .

  دریافت وام

  وام قرض‌الحسنه از جمله وام‌های بانکی بوده که در واقع نوعی عقد بین بانک و قرض‌گیرنده است. در این وام طبق قانون و مقررات و ضوابط، مبلغی به‌عنوان قرض به فرد داده می‌شود. طبق قرارداد، مبلغ وام قرض‌الحسنه توسط وام‌گیرنده باید باز پرداخت شود.

  بانک‌های مختلفی اقدام به دادن وام قرض‌الحسنه را به سپرده‌گذاران خودشان می‌دهند. سقف تسهیلات وام قرض‌الحسنه به متقاضیان و میزان کارمزد هر ساله آن توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مشخص می‌شود.

  وام قرض‌الحسنه همان‌طور که از نامش پیداست، دارای نرخ کارمزد کمی است؛ عموماً نرخ کارمزد تسهیلات صفر تا چهار درصد است که از مشتریان دریافت می‌شود.

  پیرامون وام ۲۰۰ میلیونی باید بگوییم بانک دی برای دریافت این وام تنها به افتتاح احتیاج دارند. البته لازم به ذکر است که مشتری‌های این بانک باید حداقل ۳ ماه از خواب سپرده‌شان باید گذشته باشد تا امکان درخواست این تسهیلات را داشته باشند.

  سود این تسهیلات برحسب میانگین حساب متغیر متفاوت بوده و بین چهارتا ۱۸ درصد اعلام شده است. حداکثر مدت‌زمان بازپرداخت این وام به ۶۰ ماه می‌رسد. افراد به‌منظور دریافت این تسهیلات باید ضامن رسمی داشته باشند. علاوه بر مشتریان عادی، کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز این امکان را دارند با ارائه معرفی‌نامه از وام مذکور بهره‌مند شوند.

  سود این تسهیلات طبق میانگین حساب متغیر بوده و معمولاً بین ۴ تا ۱۸ درصد اعلام شده است. حداکثر مدت‌زمان بازپرداخت این وام نیز ۶۰ ماه است. افراد به‌منظور دریافت این تسهیلات باید ضامن رسمی داشته باشند. علاوه بر مشتریان عادی، کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز این امکان را دارند با ارائه معرفی‌نامه از وام مذکور بهره‌مند شوند.

  باتوجه‌به مبلغ وام و مدت بازپرداخت، میزان هر قسط ۵ میلیون ۷۸ هزار و ۶۸۵ تومان است. در واقع کل سود تسهیلات برای دریافت وام ۱۰۴ میلیون ۷۲۱ هزار و ۱۲۹ تومان است که به عبارتی کل مجموع رقم وام و سود آن، ۳۰۴ میلیون و ۷۸۱ هزار و ۱۲۹ تومان خواهد بود.

  بانک دی طبق قانون اجازه تأسیس بانک‌های غیردولتی شکل گرفت و انواع خدمات ارزی، ریالی و افتتاح سپرده‌ها را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد. هدف این بانک تسهیل و فراهم‌کردن امکان مشارکت گسترده و فراگیر ملی و مردمی در تمامی فعالیت‌های سازنده، مؤثر و موجه در زمینه‌های پولی، مالی و بانکی است. در نهایت باید بگوییم شما می‌توانید تنها با افتتاح حساب در این بانک اقدام به دریافت وام کنید.

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر: