فال شمع | فال شمع امروز

  فال شمع امروز 26 تیرماه | فال شمع 26 تیرماه شما چه چیزی نشان میدهد؟

  فال شمع روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

  فال شمع امروز 26 تیرماه | فال شمع 26 تیرماه شما چه چیزی نشان میدهد؟
  کدخبر : 13223
  پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

  فال شمع هم مانند فال های دیگر مثل فال تاروت کبیر و غیره  در جامعه امروز ما رواج پیدا کرده‌است. فال شمع از طریق اشکالی که اشک‌های شمع در آب ایجاد می‌کند توسط شخصی خاص و با تجربه در این زمینه تعبیر می‌شود. برخی برای تعبیر فال شمع  نیز اشکالی که موقع آب شدن شمع ایجاد می‌شود و یا رنگ نور شمع را به موضاعات خاصی ارتباط داده‌اند. فال شمع تنها یک بهانه است همه  اتفاقات خوب و بد فقط در نظر ایزد توانا مشهود است و این نعمتی است تا نظم طبیعت پابرجا و زیبا بماند. فال شمع روزانه خود را میتوانید در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

  فال شمع روزانه متولدین فروردین

  برنامه ریزی شما ثمر می دهد و بالاخره به موفقیت می رسید. در معامله ای که سرمایه گذاری کرده بودید شانس می آورژد و سود خوبی نصیبتان می شود.

  فال شمع روزانه متولدین اردیبهشت

  از جانب دوستان خود فریب می خورید. اسراز خود را نزد خویش نگه دارید و آنها را برای کسی بازگو نکنید چون ممکن است برعلیه شما استفاده شود.

  فال شمع روزانه متولدین خرداد

  نماد فضولی و کنجکاوی بیش از حد. مراقب حرف زدن خد باشید و دل خود را پیش هر کس باز نکنید چون ممکن است به ضرر شما تمام شود. کمی رازدار باشید.

  فال شمع روزانه متولدین تیر

  در موضوعی که شما را در تنگنا قرار داده, با تلاش و کوشش, گشایشی رخ می دهد و به شما کمک می رسد.

  فال شمع روزانه متولدین مرداد

  مراقب امور مالی خود باشید. در صورتی که مراقب باشید, پول خوبی نصیبتان می شود.

  فال شمع روزانه متولدین شهریور

  حرکت و تغییر بزرگی در کارهایتان صورت می گیرد و باید خود را آماده کنید تا بهتر با آن روبرو شوید.

  فال شمع روزانه متولدین مهر

  به کمک خلاقیت خود می توانید در کار خود به موفقیتهای چشمگیری دست پیدا کنید. احتمالا صاحب فرزند خواهید شد و خبرهای شادکننده ای دریافت می کنید.

  فال شمع روزانه متولدین آبان

  موانعی در پیش پای شما قرار می گیرند. اگر به اندازه کافی از خودهمت و تلاش نشان دهید قادر خواهید بود بر آنها غلبه یابید و به خواسته های خود برسید.

  فال شمع روزانه متولدین آذر

  سفر دور و درازی در پیش دارید. باید قبل از سفر همع احتیاط های لازم را انجام دهید و با تدارکات لازم حرکت کنید تا از هر خطری در امان باشید.

  فال شمع روزانه متولدین دی

  اگر مجرد هستید, دل به عشقی می سپارید و با کسی نامزد می کنید.

  فال شمع روزانه متولدین بهمن

  شما را فریب می دهند و با ریاکاری خود باعث ضرر و زیان مالی شما می شوند. احتمال دزدی نیز وجود دارد. از مال و ثروت خود بیشتر محافظت کنید.

  فال شمع روزانه متولدین اسفند

  عقل و خرد خود را بکار گیرید. محتاط باشید و سنجیده عمل کنید. مراقب حیله گریهای دشمنان باشید. از حس ششم خود کمک بگیرید و به مشورت با دیگران بپردازید تا کمتر آسیب ببینید.

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر: