وام قرض الحسنه | ثبت نام وام قرض الحسنه

وام قرض الحسنه 30 میلیونی با سود 4 درصد | از ثبت نام وام قرض الحسنه با تحویل فوری جا نمانید

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، از آغاز پرداخت وام سفر به بازنشستگان کشوری خبر داد.

وام قرض الحسنه 30 میلیونی با سود 4 درصد | از ثبت نام وام قرض الحسنه با تحویل فوری جا نمانید
کدخبر : 13043
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

وام قرض الحسنه یکی از کمک هزینه هایی است که بانک ها با سود بسیار کم با شرایط خاص به مشمولان واجد شرایط اعطا می کنند. وام قرض الحسنه بسیار پرطرفدار است چون همانطور که از نام آن پیداست وام قرض الحسنه وامی با نرخ سود کمتری نسبت به دیگر وام هاست. معمولا نرخ کارمزد وام قرض الحسنه بین صفر تا 4 درصد می باشد. در ادامه اخبار جدید از وام قرض الحسنه را بخوانید.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، از آغاز پرداخت وام سفر به بازنشستگان کشوری خبر داد.

به گزارش  بانک اول نعمت‌الله ترکی؛ مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری امروز در نشست خبری خود در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از برنامه‌های صندوق بازنشستگی کشوری برای بازنشستگان خود، پرداخت وام ضروری به بازنشستگان است که در سال گذشته رقم پرداختی این وام به بازنشستگان کشوری 15 میلیون تومان بود که در سال جاری این رقم به 30 میلیون تومان افزایش یافته است.

وی در خصوص نحوه پرداخت وام ضروری به بازنشستگان کشوری تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده هر ماه قرعه‌کشی از بازنشستگان متقاضی صورت می‌پذیرد و به طور معمول بین 30 تا 35 هزار نفر از بازنشستگان هر ماه از وام ضروری با رقم 30 میلیون تومان استفاده خواهند کرد.

ترکی گفت: تا پایان سال جاری بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته 460 هزار نفر از بازنشستگان از تسهیلات وام 30 میلیون تومانی بهره‌مند خواهند شد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری کارمزد وام اشاره شده را 4 درصد عنوان کرد و افزود: در سال جاری و در ماه‌‌های گذشته نیز این وام به بازنشستگان پرداخت شده است.

ترکی در خصوص پرداخت وام سفر به بازنشستگان کشوری گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از امروز تمامی بازنشستگان از مراکز رفاهی وابسته به این صندوق در سراسر کشور بهره‌مند شوند و هزینه آن را به صورت اقساطی و کسر از حقوق، پرداخت کنند.

وی در این باره توضیح داد: چنانچه بازنشسته‌ای 20 درصد از هزینه سفر را نقد پرداخت کند مابقی (80 درصد) آن به صورت اقساطی از حقوق بازنشستگان کسر خواهد شد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به افزایش تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان اشاره کرد و گفت: این تسهیلات نسبت به سال گذشته افزایش یافته اگرچه این هزینه ناچیز است اما تلاش می‌شود بخشی از هزینه‌های مربوط به ازدواج برطرف شود.

وی به صدور کارت اعتباری مخصوص بازنشستگان مخصوص خرید لوازم خانگی و منزل اشاره کرد و افزود: در این ارتباط نیز بازنشستگان می‌توانند از تسهیلات در نظر گرفته شده در قالب این کارت اعتباری برای خرید لوازم خانگی بهره ببرند.

ترکی ادامه داد: توجه به حوزه ورزش بازنشستگان یکی دیگر از سیاست‌های صندوق بازنشستگی کشوری محسوب می‌شود که در این ارتباط 13 رشته ورزشی برای بازنشستگان تعریف شده است و بازنشستگان می‌توانند از این فرصت بهره لازم را ببرند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: یکی از سیاست‌های صندوق بازنشستگی کشوری در این دوره و در طی هفت ماهه گذشته از مدیریت جدید توجه به اشتغال فرزندان است و این موضوع در اولویت سال 1402 قرار گرفته است و در این ارتباط دو تفاهمنامه با سازمان فنی و حرفه‌ای و ستاد اجرایی حضرت امام و بنیاد برکت به امضا رسیده است تا از این فرصت برای اشتغال فرزندان بازنشستگان استفاده شود.

ترکی به موضوع بیمه تکمیلی بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری اشاره کرد و گفت: در حال حاضر قرارداد این بیمه با شرکت آتیه‌سازان حافظ است و تعهدات این بیمه نسبت به سال گذشته نیز افزایش یافته است.

وی ادامه داد: در طی هفت ماه گذشته اقدامات زیادی در حوزه گردشگری و استفاده از این ظرفیت برای بازنشستگان کشوری انجام شده و بازنشستگان می‌توانند از تورهای سیاحتی و از محل‌های اسکان در استان‌های مختلف بهره ببرند و تلاش شده است تا این ظرفیت به صورت کامل در اختیار بازنشستگان کشوری قرار بگیرد.

ترکی اضافه کرد: یکی از مشکلاتی که بازنشستگان در سنوات گذشته‌ داشته‌اند زمان پرداخت حقوق آنها بوده، به طوری که در این هفت ماه تلاش شده است که حقوق بازنشستگان در یک زمان‌بندی مشخص (28 هر ماه) به حساب آنها واریز بشود و این روند ادامه خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  ارسال نظر:

  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد