قیمت طلا | قیمت طلا در بازار

سقوط آزاد قیمت طلا در آخرین روز هفته | قیمت طلا در بازار 1 اردیبهشت چقدر کاهش یافت؟

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴۳ درصد کاهش به ۱۹۹۶ دلار و ۲۰ سنت رسید.

سقوط آزاد قیمت طلا در آخرین روز هفته | قیمت طلا در بازار 1 اردیبهشت چقدر کاهش یافت؟
کدخبر : 11401
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

چند روزی بود که قیمت طلا افزایش داشت.نگرانی ها بابت افزایش قیمت طلا وجود دارد چرا که متاثر از آن قیمت کالاهای دیگر نیز افزایش پیدا می کند.قیمت طلا همپای با افزایش دلار بالا می رود و امید است که کاهش قیمت دلار در روز های آینده انجام گیرد تا بازار وضع آرامی به خود ببیند. قیمت طلا از ابتدای سال جدید نوسانات زیادی را داشته است.اما امروز خبرهای دیگری از وضع موجود به گوش می رسد. اخرین اخبار از قیمت طلا را در ادامه بخوانید.

 قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴۳ درصد کاهش به ۱۹۹۶ دلار و ۲۰ سنت رسید.

به نقل از رویترز، قیمت طلا در شرایطی که شاخص دلار ثابت است و تغییر چندانی نداشته، کاهش یافته است. این در حالی است که اطلاعات اقتصادی آمریکا احتمال توقف روند افزایش نرخ بهره فدرال رزرو را پس‌از آخرین افزایش در ماه آینده بیشتر کرده‌است.

 قیمت هر اونس طلا امروز با 0.43 درصد کاهش به 1996 دلار و 20 سنت رسید.

 اطلاعات اقتصادی آمریکا که در روز پنجشنبه منتشر شد نشان داد تعداد آمریکایی‌هایی که تقاضا برای مزایای بیکاری را پر کرده‌اند در هفته گذشته افزایش داشته است. این به معنای کند شدن اشتغال در این کشور است.

 فعالیت کارخانه‌ای در این کشور هم در ماه آوریل به پایین‌ترین رقم طی 3 سال گذشته رسیده است.

 لورتا مستر، رئیس فدرال رزرو کلیولند آمریکا در روز پنجشنبه گفت بانک مرکزی این کشور همچنان به روند افزایش نرخ بهره ادامه می‌دهد اما سیاست افزایش شدید نرخ بهره که در سال گذشته میلادی جهت مهار تورم در پیش گرفته شده بود، رو به پایان است.

 بازارها 82.1 درصد احتمال می‌دهند نرخ بهره بانک مرکزی آمریکا 25 واحد در ماه مه افزایش یابد. بدین‌ترتیب شاخص دلار بالا رفته و خرید طلا را برای دارندگان سایر ارزهای دنیا گران‌تر می‌کند. دلار اولین افزایش قیمت هفتگی خود را طی یک ماه گذشته تجربه می‌کند.

 بالا رفتن نرخ بهره هزینه نگه‌داری طلا به‌عنوان یک سرمایه غیر سودده را افزایش داده و تمایل برای خرید آن را پایین می‌آورد.

 قیمت نقره امروز 0.49 درصد کاهش یافت و به 25 دلار و 47 سنت رسید. پلاتین هم با 0.80 درصد کاهش 1995 دلار و 91 سنت معامله می‌شود.

داشتن درآمد دلاری همواره یکی از خواسته‌های اصلی هر فرد بوده و در روزهای اخیر نیز شاهد افزایش تعداد کسانی که به این درآمد رسیده‌اند هستیم. با داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال، بیشتر افراد فعالیتشان را در این بازار افزایش داده‌اند که آمارها هم نشان دهنده جایگاه مهم ارز دیجیتال در میزان فعالیت و افزایش درآمد دلاری آن‌ها می‌باشد. لینک بزرگترین سایت ایرانی برای فعالیت در این بازار و کسب درآمد دلاری، در پایین قرار داده شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: