روانشناسی | شخصیت شناسی

روانشناسی | این آزمون روانشناسی مشخص میکنه چقدر تو اجتماع محبوبی

انتخاب شما از درخت کریسمس می تواند چیزهای زیادی در مورد شما بگوید!

روانشناسی | این آزمون روانشناسی مشخص میکنه چقدر تو اجتماع محبوبی
کدخبر : 10294
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

شخصیت درخت کریسمس: درخت کریسمس شما در مورد شما چه می گوید ؟

1. درخت مصنوعی

اگر انتخاب شما برای درخت کریسمس، درخت مصنوعی است، پس شما فردی هستید که عملی، بی سروصدا و منظم هستید.

شاید دوست ندارید درختان واقعی را قطع کنید، یا فقط از آشفتگی سوزن کاج خوشتان نمی آید، دلیلش هر چه باشد، شما فردی فوق العاده عملی و یک نوع برنامه ریزی بلندمدت و با تصویر بزرگ هستید.

شما معتقدید که همیشه بهتر است به جای خرید هر سال درختی نو، درختی بخرید که بتوانید هر سال دوباره از آن استفاده کنید. اقتصادی، پایدار و کمتر پیچیده است. علاوه بر این، پس از پایان تعطیلات، می توانید به سادگی درخت خود را کنار بگذارید و حتی نیازی به تمیز کردن کل خانه برای 5 روز آینده ندارید.

2. درخت کاملا متقارن

اگر درختی کاملاً متقارن درخت رویاهای شماست، پس شما فردی منظم، بصری و ساختارمند هستید.

شما فردی بسیار بصری هستید که دوست دارید همه چیز از نظر زیبایی و بصری دلپذیر باشد. شما کسی هستید که ساختار و نظم را دوست دارید و از آن متنفر هستید، زمانی که چیزها کامل به نظر نمی رسند. این به وضوح در انتخاب درخت کریسمس شما منعکس شده است، جایی که هر گوشه، هر برگ و هر زیور باید عالی به نظر برسد.

وقتی نوبت به تصمیم گیری می رسد، هرگز به راحتی تصمیم نمی گیرید. قبل از انجام هر کاری، خیلی روی آن فکر می کنید و قبل از تماس، همه احتمالات را در نظر می گیرید. هر کاری که انجام می دهید، بسیار دقیق و منظم هستید.

3. ستاره بالای درخت

اگر دوست دارید یک ستاره بر بالای درخت خود قرار دهید، پس شما فردی هستید که ویژگی های رهبری رشک برانگیزی دارد، از نظر ذهنی قوی و دارای ارزش های اخلاقی قوی است.

در هنگام تزئین درخت کریسمس، اگر دوست دارید یک ستاره در بالای آن قرار دهید، به این معنی است که شما به سرنوشت ایمان دارید و به پیروی از ستاره راهنمای خود اعتقاد دارید. شما احساس قوی اخلاقی دارید و اخلاق شما مورد تحسین همه اطرافیانتان است. شما اغلب به دنبال نشانه هایی هستید که شما را در مسیر درست راهنمایی می کند و به شما کمک می کند در مسیر درست بمانید.

بسیاری از مردم تمایل دارند که شما را به‌عنوان ستاره راهنما برای خود بدانند، زیرا ویژگی های رهبری شما، و قطب نمای اخلاقی قوی شماست، که به شما کمک می کند هر زمان که موقعیتی ایجاب می کند تصمیم های منصفانه و عادلانه بگیرید.

4. درخت سنتی

اگر درخت سنتی انتخاب شما برای درخت کریسمس است، پس شما فردی درونگرا، خانواده گرا و سنتی هستید.

شما عاشق چیزهای ساده در زندگی هستید و همیشه برای شادی های ساده زندگی قدردان هستید. شما عاشق گذراندن وقت با خانواده و دوستان خود هستید، و برای شما، کریسمس همه چیز در مورد آن است. از آنجایی که از مد افتاده است، اما ترجیح می دهید هر ساله با تزئین درخت خود به روشی ساده اما شیک به سنت پایبند باشید.

کریسمس برای شما یک مناسبت سرگرم کننده است، اما هر روز ترجیح می دهید به جای رفتن به مهمانی، در خانه با عزیزان خود بمانید و با آنها وقت بگذرانید. شما فردی با اعتماد به نفس هستید که می دانید چه چیزی را دوست دارید و ترجیح می دهید در کنار آن بایستید. جشن گرفتن کریسمس به طور سنتی یکی از بزرگترین شادی های زندگی شماست!

5. قرار دادن همه چیز روی درخت کریسمس

اگر شما فردی هستید که هر تزیین و نوری را روی درخت خود قرار می دهید، شخصیت درخت کریسمس شما بی خیال، برونگرا و سرگرم کننده است.

شما واقعا اهمیتی نمی دهید که دیگران در مورد شما چه فکری می کنند و کاری را انجام می دهید که قلب شما از شادی بخواند. شما عاشق قرار دادن هر چیز کوچک روی درخت هستید، و حتی اگر به بالای آن نگاه کنید، آن را دوست دارید. شما شخصیتی سرگرم کننده و راحتی را در زندگی و حتی مهمانی ها و هر کجایی که می روید را دارید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: