قیمت خودرو | قیمت خودرو در بازار

طوفان قیمت خودرودر بازار امروز | قیمت این خودرو یک شبه 50 میلیون افزایش یافت

افزایش قیمت‌ها در بازار خودرو ادامه دارد و این موضوع در میان مدل‌های پژو مشهود است.

طوفان قیمت خودرودر بازار امروز | قیمت این خودرو یک شبه 50 میلیون افزایش یافت
کدخبر : 10264
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

قیمت خودرو همواره دچاره نوسان و افزایش قیمت است. قیمت خودرو با تعیین تکلیف واردات خودرو دچار تغییرات و شاید به ثبات برسد. قیمت خودرو امروز نسبت به روز قبل کاهش نداشته است  و هیچ اتفاق تازه ای در بازار و قیمت خودرو رخ نداده است. در ادامه قیمت خودرو امروز را میخوانید.

افزایش قیمت‌ها در بازار خودرو ادامه دارد و این موضوع در میان مدل‌های پژو مشهود است.

 به گزارش بانک اول  گزارش‌ها نشان می‌دهد که پژو۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۹ از ۲ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان به ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسیده‌است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ نیز از ۴۸۵ میلیون تومان به ۵۰۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۵۰۵ میلیون تومان به ۵۲۵ میلیون تومان رسیده‌است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۴۰ میلیون تومان گران شده‌است و در حال حاضر ۵۴۰ میلیون تومان قیمت خورده‌است.

شیب افزایش قیمت خودروهای پرفروش داخلی تند شد.

قیمت خودروهای داخلی همچنان متاثر از نرخ دلار در حال افزایش است و پیش بینی می‌شود تنها ثبات دلار می‌تواند آرامش را به بازار بازگرداند و افزایش عرضه و ورود خودروهای وارداتی در صورت تحقق هم تاثیری بر وضعیت آشفته بازار نخواهد شد. قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ طی یک روز ۳۰ میلیون گران شده است.

همچنین دنا اتوماتیک توربو پلاس افزایش ۳۵ میلیونی طی یک روز را به ثبت رساند و به این ترتیب نسبت به یکشبه هفته گذشته ۹۵ میلیون گران شد. ساینا S دنده ای‌ هم با افزایش ۲۵ میلیونی یک روزه در میان محصولات سایپا پیشتاز است.

در ادامه قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییرات آنها نسبت به روز گذشته را می‌خوانید؛

قیمت ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به ۵۶۰ میلیون رسیده است و نسبت به روز گذشته ۳۰ میلیون گران شده است. این خودرو نسبت به یکشنبه هفته گذشته ۷۰ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵  به ۵۸۵ میلیون رسید که طی روز گذشته ثابت مانده است اما نسبت به هفته  گذشته ۳۵میلیون گران است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی پانوراما ۷۶۰ میلیونی شد که به معنای افزایش ۳۰ میلیونی طی یک روز است. این خودرو یکشنبه هفته گذشته ۸۰ میلیون ارزان تر بود.

قیمت سمند EF۷ حوالی ۵۳۵ میلیون تومان است که  ۲۵ میلیون گران شده است و طی یک هفته۵۵ میلیون گران شده است.

قیمت تارا دنده ای حوالی ۷۱۰ میلیون تومان شده است که به ۳۰میلیونی طی یک روز گران شده است. این خودرو هفته گذشته ۶۵ میلیون ارزان تر بود.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس با افزایش ۵ میلیونی به حوالی ۸۸۰ میلیون تومان رسیده است  است و نسبت به روز گذشته ۳۵ میلیون و هفته گذشته ۹۵  میلیون گران شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس به ۵۹۵ میلیون تومان رسید که به معنای افزایش ۳۵ میلیونی است است با این حال رانا هم طی یک هفته افزایش ۷۵ میلیونی را به ثبت رسانده است.

قیمت سایپا

قیمت پراید ۱۱۱ به ۳۲۰ میلیون تومان رسید. اگرچه قیمت این خودرو طی روز گذشته تغییر نکرده با این حال نسبت به  هفته گذشته ۲۰ میلیون گران تر است. 

قیمت پراید ۱۳۱ هم ۳۱۰ میلیون تومانی ماند. این خودرو  طی یک هفته ۲۰ میلیون گران شده است.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی ۳۵۵ میلیون است که به معنای  افزاشی ۱۰ میلیونی است. گفتنی است این خودرو  طی یک هفته گذشته ۳۰میلیون گران شده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ حوالی ۳۷۵ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته  ۲۵ میلیون گران شده است. این خودرو یکشنبه هفته گذشته ۴۰ میلیون ارزان تر بود.

قیمت کوییک دنده ای R حوالی ۳۸۰ میلیون رسید که نسبت روز گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. با این حال کوییک طی یک هفته ۴۵ میلیون افزایش را به ثبت رسانده است.

قیمت شاهین سایپا ۵۹۰ میلیون است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون و هفته گذشته ۴۰ میلیون افزایش را به ثبت رسانده است.

منبع : اقتصاد آنلاین

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان