وام فوری | وام فوری با سود کم

وام فوری 200 میلیونی با شرایط ویژه | وام فوری با سود کم و اقساط بلند مدت

بانک ملت به مشتریانی که خواهان وام خرید کالا هستند و در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه دارند تا 200 میلیون تومان تسهیلات ارائه می‌دهد. طرح این وام، «شاپ کارت» نام دارد.

وام فوری 200 میلیونی با شرایط ویژه | وام فوری با سود کم و اقساط بلند مدت
کدخبر : 9879
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

وام فوری یکی از تسهیلات بانکی وسوسه برانگیز است.در شرایط اقتصادی فعلی و کمبود نقدینگی، مردم را تشویق به گرفتن وام فوری میکند. زوج های جوان و کار آفرینان برای شروع تازه می توانند از وام فوری برای تحول زندگی خود استفاده کنند. نیاز به وجه نقد برای شروع یا اتمام کاری باعث پیداکردن طرفداران زیادی برای وام فوری شده است. اخبار جدید از وام فوری را در ادامه بخوانید.

بانک ملت به مشتریانی که خواهان وام خرید کالا هستند و در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه دارند تا 200 میلیون تومان تسهیلات ارائه می‌دهد. طرح این وام، «شاپ کارت» نام دارد.

مشتریانی که مایل هستند وام 200 میلیون تومانی خرید کالای ملت را دریافت کنند، باید ضامن رسمی داشته باشند. سود این تسهیلات بسته به دوره بازپرداخت، 10 یا 14 یا 15 درصد خواهد بود. بیشترین مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات به 36 ماه می‌رسد. وام گیرندگان با این میزان تسهیلات فقط امکان خرید کالاهای مختلف از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک ملت را دارند. بلافاصله بعد از دریافت وام، تا 120 روز امکان خرید وجود دارد.

با توجه به نرخ  وام، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط 1 میلیون و 733 هزار و 266 تومان است. کل سود تسهیلات، 12 میلیون و 397 هزار و 591 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 62 میلیون و 927 هزار و 591 تومان خواهد بود.

برخی از خدمات و دستاوردهای بانک ملت طی سال‌های فعالیت آن

بانک ملت یکی از بانک‌های خصوصی کشور است که بیست و نهم آذرماه سال 1359 فعالیت خود را آغاز کرد. در حال حاضر بانک ملت انواع خدمات مربوط به سپرده‌ها، تسهیلات و تعهدات ریالی، سپرده‌های ارزی، طرح‌های اعتباری و تسهیلات ارزی را به مشتریان واجد شرایط ارائه می‌دهد.

این مجموعه تاکنون توانسته تندیس زرین بانک محبوب ایران 1396، عنوان سومین شرکت برتر ایران در رتبه بندی 95 سازمان مدیریت صنعتی ایران، تندیس برترین خدمات الکترونیکی 95، تندیس زرین برند محبوب‌ترین بانک ایران 95، نماد زرین برند محبوب در حوزه خدمات بانکی 94 و … را به دست آورد.

بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی نسخه اصلاحی «دستورالعمل اجرایی اعطای تسهیلات خرد» را برای اجرا به شبکه بانکی ابلاغ کرد، بر این مبنا سقف اعطای وام قرض الحسنه به ۲۰۰ میلیون تومان افزایش یافت.

در این بخشنامه آمده است: با توجه به برخی بازخوردهای واصله از شبکه بانکی کشور، نسخه اصلاحی دستورالعمل اجرایی اعطای تسهیلات خرد بر اساس نکته‌نظرات دریافتی، تدوین و در جلسه مورخ دوم آذرماه سال ۱۴۰۱ کمیسیون مقررات و نظارت مؤسسه اعتباری بانک مرکزی مورد تأیید قرار گرفت.

به گزارش اقتصاد 100، طبق اعلام بانک مرکزی، اهم اصلاحات صورت گرفته در مفاد دستورالعمل مورد اشاره به شرح زیر است:

اصلاح ماده (۳) دستورالعمل:

ماده۳ ـ حداکثر مجموع اصل تسهیلات خرد قابل پرداخت به هر مشتری در هر مؤسسه اعتباری مبلغ دویست میلیون تومان (۲،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال) می‌باشد.تبصره ـ اعطای تسهیلات در قالب «کارت اعتباری مرابحه» تا سقف حداکثر دویست میلیون تومان (۲۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال) در سطح تمامی مؤسسات اعتباری، به هر شخص متقاضی واجد شرایط در چهارچوب ضوابط مربوط مجاز بوده و در سقف تسهیلات خرد به متقاضی در هر مؤسسه اعتباری محسوب می‌شود.

الحاق یک ماده به عنوان ماده (۴):

ماده ۴ـ در مواردی که مشتری قبلاً تسهیلات خرد از مؤسسه اعتباری دریافت نموده است، مبنای محاسبه مابه‌التفاوت قابل پرداخت به وی تا سقف مقرر در این دستورالعمل، سهم اصل باقی مانده از مانده بدهی می‌باشد.

ادغام مواد (۱۲) و (۱۳):

ماده ۱۲‌ـ تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و نیز سایر تسهیلات تکلیفی موضوع قوانین مختلف از قبیل تسهیلات فرزندآوری یا تسهیلات حمایتی در حوادث غیرمترقبه مصوب هیأت وزیران و همچنین تسهیلات اعطایی بابت خرید، جعاله، ودیعه و ساخت مسکن، مشمول احکام و ضوابط خاص خود بوده و تابع مفاد این دستورالعمل نمی‌باشد.

در خاتمه این بخشنامه تاکید شده است، مراتب با لحاظ مفاد بخشنامه شماره ۱۴۹۱۵۳‌/۹۶ مورخ ۱۶‌/۵‌/۱۳۹۶ به تمامی واحدهای ذی‌ربط بانکها و مؤسسات اعتباری غیربانکی ابلاغ و لازم است بر حسن اجرای آن نیز نظارت دقیق به عمل آید.‌

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان