آمار کرونا در 24 بهمن ماه

آمار کرونا امروز دوشنبه 24 بهمن اعلام شد. با فروکش کردن موج هشتم کرونا میزان ابتلا به این بیماری تا حدی کاهش یافته است.

آمار کرونا در 24 بهمن ماه
کدخبر : 9878
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

 بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در طول ۲۴ ساعت گذشته متاسفانه دو نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۷۸۳ نفر رسید.

از دیروز تا امروز ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۲۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۶۶ نفر از آنها بستری شدند.بر این اساس مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۶۵ هزار و ۶۷۸ نفر رسید.

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۷۸۳ نفر رسید.

خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون و ۳۳۸ هزار و ۳۰۶ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.۲۳۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.تا کنون ۵۵ میلیون و ۱۳۹ هزار و ۱۳ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

آمار واکسیناسیون کرونا

همچنین تا کنون ۶۵ میلیون و ۱۹۷ هزار و ۱۵۱ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۹۰ هزار و ۶۷۹ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۶۲۳ هزار و ۱۷۶ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۴۱۱ هزار و ۶ دُز رسید.

همچنین در حال حاضر هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز کرونا نیست، یک شهر در وضعیت نارنجی، ۹۵ شهر در وضعیت زرد و ۳۵۲ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: