روانشناسی | تست روانشناسی

روانشناسی | یه ستاره رو انتخاب کن تا بدونی چی تو آینده منتظرته؟

در تصویر زیر ستاره ای را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید .

روانشناسی | یه ستاره رو انتخاب کن تا بدونی چی تو آینده منتظرته؟
کدخبر : 9871
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

ستاره شماره یک

استقلال داشتن یکی از ویژگی های مهم شخصیتی شماست. هیچ محدودیتی درمسیر زندگی شما وجود ندارد. شما علاقه دارید که همه حد و مرزها را زیر پا بگذارید. برای موفقیت در کارتان نیازی ندارید که سخت کار کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در حد توانایی هایتان تلاش کنید و براحتی به اهدافتان برسید.

ستاره شماره دو

شما فردی بسیار عمل گرا و متعادل هستید. بودن در کنارشما، بسیار خوب و لذتبخش است، زیرا شما فردی قابل اعتماد هستید. با وجود اینکه شما فردی قوی و با اعتماد به نفس هستید، اما از اینکه مردم متوجه حساسیت و نقاط ضعف شما بشوند، خوشتان نمی آید. به همین دلیل است که با جنس مخالف مشکل دارید. روزی با کسی ملاقات خواهید کرد که از محبت شما قدردانی می کند و از آن سوء استفاده نمی کند.

ستاره شماره سه

به احتمال زیاد شما از آن دسته افرادی هستید که همیشه نیمه پر لیوان را می بینند. زندگی برای شما مانند یک ماجراجویی بزرگ پراز چیزهای شگفت انگیز و لذت های فراوان است. اتفاقات هیجان انگیز همیشه در انتظار شما است زیرا شما آمادگی روبرو شدن با رویدادهای جدید را دارید . هر زمان که بخواهید، میتوانید زندگیتان را تغییر دهید. لازم نیست احساس محدودیت کنید. شما سرشار از دستاوردهای جدید هستید و هر موفقیتی برای شما، لذت های خودش را به همراه خواهد داشت.

 

ستاره شماره چهار

شما فردی حساس هستید و تمام زمان خود را صرف فکر کردن به خودتان و دنیای اطرافتان می کنید تا فکر کردن به دیگران. اینکه با دیگران ارتباط ندارید خودخواهی نیست و ارتباط داشتن به این معنی نیست که تمام وقت و انرژی خودتان را برای دیگران صرف کنید . روابط اجتماعی به شما کمک میکنند که با افراد مناسب آشنا شوید، افرادی که بتوانید به آنها اعتماد کنید.

حتی اگر به خودتان متکی هستید و از تنها بودن خسته نمی شوید ، بودن در کنار عزیزانتان به شما انرژی می دهد تا ارزش زندگی را بیشتر درک کنید.

ستاره شماره پنج

شما همیشه به توانایی های خودتان اعتماد دارید. همه چیز در زندگی شما تحت کنترل است. شما هرگز به موفقیت هایتان اعتماد نمی کنید بلکه به نقاط قوت خود اعتماد دارید و سعی میکنید نقاط ضعف خودتان را برطرف کنید. شما به ندرت چیزی را فراموش میکنید . فقط ، زمانی احساس رضایت می کنید که کاری را انجام بدهید و در آن کار به نتیجه مطلوبتان برسید. اطرافیان شما قدرت شما را احساس می کنند و به شما احترام می گذارند.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان