روانشناسی | سبک زندگی

روانشناسی | بهترین روش ابراز احساس به همسر + 10 روش کاربردی

روش های بسیار ساده ای برای ابراز عشق و محبت به همسر وجود دارد که با انجام آن ها روز به روز عشق و علاقه در رابطه تان افزایش می یابد.

کدخبر : 9440
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

روش هایی ساده برای ابراز عشق و علاقه به همسر

1. بیشتر اهل تفریح باشید :

تفریح و خوشگذرانی کردن می تواند یکی از بهترین راه های ابراز علاقه همسر شما باشد.به نوشته ی نمناک هیچ اشتباهی در این خواسته ی همسرتان وجود ندارد چون او انتظار دارد بیشتر اوقات را با شما سپری کند. تفریح آن فرد را عاشق تر و خاص تر می سازد.

2. به او نزدیک شوید :

منظور از نزدیک تر شدن لمس کردن است با لمس کردن فرد میتواند مطلبی را به همسرش بگوید که هنگام صحبت قادر به انتقال ان نیست.

3. به او ابراز علاقه کنید :

یکی از راه های ابراز علاقه و نگرانی نمایش عمومی است. بسیاری افراد هستند که علاقه و عشق خود را روی شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند و محبت خود را به همسرشان نشان میدهند.

4. برای او پیام های محبت آمیز بفرستید:

برای اینکه به همسرتان ابراز علاقه کنید برای او پیامکی صمیمانه بفرستید.

5. دست او را بگیرید:

دست گرفتن بعضی زوجین بسیار رمانتیک و قابل پرستش است چون این حالت عشق آنها را پررنگ تر می کند و این احساس را در بقیه ایجاد می کند که آنها احساس امنیت دارند و مراقب یکدیگر هستند.

6. از او قدردانی کنید:

اگر همسر شما کاری برایتان انجام داد حتی اگر کار کوچکی بود ، از او قدردانی کنید و بگذارید بداند که شما قدردان زحمات او هستید.

7. با هم به پیاده روی یا گردش بروید:

برای اینکه نشان دهید که همسرتان را دوست دارید با او به پیاده روی و گردش بروید و با هم صحبت کنید .

8. به او کارت پستال های عاشقانه بدهید:

همیشه در یک مناسبت خاص به او هدیه ندهید بلکه پیام عاشقانه ای را در یک کارت بنویسید و در ماشین او بگذارید.

9. با هم بخندید:

با هم کارهای کودکانه و شاد انجام دهید و بخندید و گاهی دوران بزرگسالی خود را فراموش کنید . اگر کار اشتباهی انجام شد، سعی کنید با شوخی و خنده از آن بگذرید.

10. درباره آینده گفت وگو کنید:

درباره کارهایی که در آینده دوست دارید انجام دهید و یا جاهایی که دوست دارید ، بروید با هم حرف بزنید و سعی کنید تا آن رویاها به واقعیت تبدیل شوند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: