روانشناسی | سبک زندگی

دروغ و پنهان کاری در ازدواج همیشه مشکل‌ساز می‌شود و تاثیرات منفی را بر روابط زوجین اعمال می‌کند.

کدخبر : 9248
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

زمانی که دو نفر با یکدیگر ازدواج می‌کنند، توقع دارند تا زندگی خود را با صداقت شروع کرده و مسائل مهم و تاثیرگذار درگذشته و آینده را از یکدیگر مخفی نکنند. در این مطلب به بیان پنهان کاری در عشق می‌پردازیم.

وقتی شما با فردی ازدواج می‌کنید که قرار است با او زندگی پایداری را بسازید، بهتر است که تا جایی که می‌توانید از پنهان‌کاری دوری کنید چرا که ممکن است فاش‌شدن هر رازی آثاری مخرب برای شما و زندگی‌تان داشته باشد.

مسائل مالی

اصولا مسائل مالی مخصوصا در آقایان مسئله‌ای است که پنهان شده و به شخص مقابل گفته نمی‌شود. معمولا آقایان وقتی که برای شروع یک زندگی اقدام می‌کنند وضعیت مالی خود را نشان نمی‌دهند و بازگو نمی‌کنند و به طبع اگر وضع شخص مقابل خیلی هم بهتر باشد این پنهان‌کاری ادامه دارد. تا زمانی که وارد زندگی شوند این مخفی‌کاری را ادامه می‌دهند و درست وقتی که وارد یک زندگی شدند مسئله مالی که بسیار مهم است باعث تخریب رابطه می‌شود. پس بهتر است وضعیت مالی خود که تاثیر زیادی در ازدواج دارد را از قبل بیان کنید.

پنهان‌کاری در عشق، روابط جدی شما قبل از او

انسان‌هایی که قبل از او در زندگی شما حضور داشته‌اند و به‌صورت جدی باهم ارتباط داشتید جزو مواردی است که حتما شریک زندگی شما باید در رابطه با آن اطلاع داشته باشد؛ چراکه ممکن است شخص قبلی به طور خیلی اتفاقی در هر لحظه از زندگی شما حضور پیدا کند و همه چیز خراب شود.

مسائل جدی در رابطه با خانواده شما

مسائلی که در رابطه با خانواده‌تان هستند و زندگی شما را هم تحت‌تاثیر قرار می‌دهند باید حتما به شریکتان گفته شود و اجازه ندهید که بعدها این مسئله در زندگی مشترک شما مشکل‌ساز شود و روابطتان را تحت‌تاثیر قرار دهد. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب ۴ اشتباه بزرگ زنان در رابطه عاطفی +ویدیو سر بزنید.

پنهان‌کاری در عشق، بیماری‌های جدی

شما باید بیماری‌های جسمی و روحی که دارید را با طرف مقابلتان در میان بگذارید؛ او قرار است با شما زندگی کند و هر بیماری که در شما وجود دارد زندگی او را هم تحت‌تاثیر قرار می‌دهد پس حق دارد که همه چیز را بداند.

اخلاق‌های خاص

اگر اخلاق‌های خاصی دارید که خودتان می‌دانید شاید برای بعضی از افراد قابل هضم نباشد، سعی نکنید آن را پنهان کنید و برای این که شخص مقابلتان را آزرده‌خاطر نکنید آن رفتار را انجام ندهید؛ آن اخلاق جزوی از شماست و شاید برای مدتی کوتاه یا بلند آن را نشان ندهید؛ ولی باگذشت زمان دیگر نمی‌توانید به پنهان‌کردن آن ادامه دهید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه