روانشناسی | تست روانشناسی

به یک سوال ساده پاسخ دهید تا به شما بگوییم خود واقعی شما چه کسی‌ست.

روانشناسی | با انتخاب یکی از این آدما به شخصیت خودت بهتر پی ببر
کدخبر : 8972
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

هر شخصیت در این تصویر حالت مخصوص به خود را دارد و در منطقه‌ی بخصوصی از درخت قرار گرفته‌ است.

اول، شخصیتی که دارید را انتخاب کنید و پس از آن شخصیتی که دوست دارید داشته باشید را تصور کنید.

نتایج:

- شخصیت‌های ۱ و ۳ و ۶ و ۷: شما فردی مصمم هستید که از مشکلات زندگی نمی‌ترسید و هیچ مانعی سر راهتان شما را از هدفی که دارید دور نمی‌کند.

- شخصیت‌های ۲ و ۱۱ و ۱۲ و ۱۸ و ۱۹: شما فردی مهربان و دلسوز هستید که تمام دوستانتان می‌توانند روی حضور و کمک شما حساب باز کنند.

- شخصیت ۴: شما فردی ثابت‌قدم هستید که می‌خواهید به تمام خواستنی‌های دنیا برسید اما بدون تحمل سختی!

- شخصیت ۵:  شما فردی خسته و ضعیف هستید که اغلب انرژی کمی برای زندگی و رسیدن به اهدافتان دارید.

- شخصیت ۹: شما فردی شاد، سرزنده با امید فراوان به زندگی و سرگرم‌کننده برای دیگران و دوستانتان هستید.

- شخصیت ۱۳ و ۲۱: شما فردی هستید که اغلب تمایل دارید از خودتان محافظت کنید. شما غالبا مضطرب هستید که معمولا از مواجه با افراد غریبه خودداری می‌کنید.

- شخصیت ۸: شما فردی هستید که همیشه در دنیای خیالی خود زندگی می‌کنید و زندگی غیرواقعی در دنیای ساخته‌ی ذهنتان را به واقعیت ترجیح می‌دهید.

- شخصیت ۱۰ و ۱۵: شما شخصیتی دارید که در هر شرایطی می‌توانید خودتان را با زندگی موجود وفق دهید و با شرایطی که دارید احساس خوشحالی می‌کنید و راضی هستید.

- شخصیت ۱۴: شما از نظر روحی و احساسی خسته هستید و نیاز به آرامش دارید. این امکان وجود دارد که به تازگی بحران روحی و عاطفی بزرگی را پشت سرگذاشته‌اید و آشفته هستید.

- شخصیت ۲۰: شما فردی هستید که مانند یک رهبر به دنیا آمده‌اید. قدرت رهبری و هدایت در خون شماست و شما می‌خواهید کسی باشید که همگان به شما گوش می‌دهند و در مقابلتان سر تعظیم فرود می‌آورند.

- شخصیت ۱۶: شما از حمایت اطرافیانتان خسته‌شده‌اید و می‌خواهید کمی به حال و روز خودتان برسید. با این‌حال، اگر خودتان را در شخصیت 17 می‌بینید به این معناست که شما مورد عشق و علاقه‌ی کسی قرار دارید و از این بابت بسیار راضی هستید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه