علی شادمان، بازیگری که با حضور در سریال یاغی به نوعی حرکت روبه جلوی طوفانی را در حرفه خود رقم زده است، از علاقه اش به خانمی دوست داشتنی گفت.

کدخبر : 4426
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

جملات احساسی که علی شادمان در کنار این تصاویر منتشر کرده است و آنها را جان و جهان و چشمانش معرفی کرده است به خوبی نشان میدهد که چه رابطه عاطفی عمیقی بین او و 2 بانوی زیبای زندگی اش وجود دارد.

علی شادمان

علی شادمان خوش شانس ترین بازیگر بدشانس ایران که در ابتدای بازیگریش با اقبالی بلند برای فیلم میم مثل مادر انتخاب شد، بعد از آن با بدشانسی های مواجه گردید و در آثار خوبی بازی کرد اما بسیاری از آنها مانند سرزمین کهن، رویای سینما، صد سال به این سال‌ ها، اروند و... به دلایلی دیده نشدند.

سن، خانواده و ازدواج علی شادمان

علی شادمان بازیگر ایلامی سینما و تلویزیون ایران است که در 4 آذر 1375 متولد شده است و هم اکنون 26 سال سن دارد. او در خانواده ای فرهنگی رشد یافته، پدرش مسعود شادمان دکترای تاریخ و استاد دانشگاه و مادرش بتول رشنوادی معلم علوم است.

علی شادمان تنها یک خواهر کوچکتر از خود به نام آرینا دارد که با او رابطه احساسی خوبی برقرار نموده است. علی شادمان مجرد می باشد و تا کنون خبرهای موثقی از ازدواج او منتشر نشده است.

علی شادمان

فیلم های علی شادمان؛ بازیگر نقش جاوید سریال یاغی

علی شادمان کارنامه هنری خوبی داشته و میم مثل مادر، صد سال به این سال ها، سرزمین کهن، کیمیا، می خواهم زنده بمانم، مردن در آب مطهر، شنای پروانه، جان دار، محکومین، ماه و پلنگ، دیوار به دیوار1 و 2 و... از آثار متفاوت این بازیگر می باشند.

آخرین نقش آفرینی علی شادمان مربوط به سریال یاغی بوده که به کارگردانی محمد کارت است که با نگاهی آزاد به رمان سالتو نوشته مهدی افروزمنش، توسط محمد کارت، پدرام پورامیری و حسین دوماری به نگارش درآمده است.

علی شادمان در سریال یاغی/ عکس از مجید طالبی و پیموده باران

در این سریال او نقش پسر جوان و جنوب شهری به نام «جاوید» را ایفا نموده که با مشکلات زیادی در زندگی روبرو بوده اما به یک باره در اوج جوانی، شانس به او روی آورده و این شانس بزرگ، خود مقدمه چالش‌های جدید است...

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه