فرماندار سمیرم از جستجوی ۳ روزه برای یافتن ۲ گردشگر در روستای آب ملخ شهرستان سمیرم خبر داد.

کدخبر : 4242
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

فرماندار سمیرم از جستجوی ۳ روزه برای یافتن ۲ گردشگر در روستای آب ملخ شهرستان سمیرم خبر داد.

 مراد الیاس‌پور فرماندار سمیرم درباره ناپدید شدن ۲ گردشگر در روستای آب ملخ شهرستان سمیرم اظهار کرد: ۲ گردشگر اصفهانی که برای گردش به روستای آب ملخ سمیرم رفته بودند از روز پنجشنبه ۲۷ مرداد ناپدید شده‌اند.

اخبار حوادث

 

منطقه آب ملخ آبشاری به نام تخت سلیمان دارد که به دلیل خطر زیاد آن، نرده‌های فلزی و علائم هشداردهنده برای حفاظت از گردشگران در این منطقه نصب شده است که ظاهراً این ۲ گردشگر به نام‌های احمدیان و سیستانی به این علائم هشداردهنده توجهی نکرده‌اند و از نرده‌های فلزی عبور کرده‌اند.

وی افزود: بعد از نرده‌ها صخره‌های خطرناکی وجود دارد که در زیر این صخره‌ها رودخانه‌ای خروشان در جریان است و آب در این ناحیه شتاب زیادی دارد. به احتمال قوی این ۲ گردشگر داخل آب رفته‌اند و شدت جریان رودخانه آنان را با خود بُرده است.

فرماندار سمیرم گفت: در سه روز گذشته تیم‌های هلال احمر مشغول جستجو برای یافتن این دو گردشگر هستند و فعلاً آبِ رودخانه گل‌آلود است و تاکنون این جستجوها بی‌حاصل بوده است، اما عملیات جستجو کماکان ادامه دارد.

الیاس‌پور با بیان اینکه با توجه به شرایط، احتمال زنده بودن گردشگران اصفهانی ضعیف است، تصریح کرد: به هر حال جستجو تا یافتن این ۲ نفر ادامه خواهد داشت. البته درخواست نیروهای بیشتر برای جستجو به اصفهان داده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: اگر این ۲ گردشگر غرق شده باشند، احتمال اینکه جریان آب اجساد آنان را تا ۱۵ کیلومتر بُرده باشد، وجود دارد.

 

منبع: مشرق
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه