روز حادثه بچه‌ها خیلی شلوغ می‌کردند و من عصبانی شده بودم وقتی ناصر سر و صدا می‌کرد او را کتک زدم فکر نمی‌کردم ضربه‌های من باعث مرگ بچه شود.

کدخبر : 4145
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

؛ پسر ۶ ساله که بعد از جدایی پدر و مادرش در خانه عمویش زندگی می‌کرد بر اثر ضرب و شتم زن عمویش جان باخت. اواخر مرداد امسال زن و مرد جوانی، کودک ۶ ساله‌ای به نام ناصر را در حالی که نیمه جان بود به بیمارستانی در اشتهارد رساندند.

مرد جوان که خود را عموی کودک معرفی کرد به پزشکان و پرستاران گفت: من سرکار بودم که همسرم هراسان با من تماس گرفت و گفت: ناصر از پله‌ها سقوط کرده و بیهوش شده است. من هم با عجله به خانه رفتم و بچه را به بیمارستان آوردیم.

اما پزشکان بعد از معاینه پسربچه دریافتند وی دچار خونریزی داخلی شده است، بنابراین کودک را برای اقدامات درمانی بیشتر با استفاده از بالگرد امدادی به بیمارستان کمالی کرج منتقل کردند، سپس وی تحت درمان قرار گرفت، اما شدت خونریزی آنقدر زیاد بود که کودک شش ساله تاب نیاورد و پس از چند ساعت جان باخت. به دنبال مرگ مشکوک ناصر تیم جنایی پلیس تحقیقات خود را آغاز کرد.

گزارش اولیه نشان می‌داد که پسر کوچولو دچار خونریزی داخلی در ناحیه شکم بوده است، اما طبق نظر پزشکان افتادن از چند پله نمی‌توانسته باعث این خونریزی و مرگ باشد، بنابر این تحقیقات از عمو و زن عموی ناصر آغاز شد. مرد جوان به مأموران گفت: حدود ۲ سال قبل برادرم از همسرش جدا شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه