میزان عشق متولدین هر ماه

کدخبر : 3399
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

فروردین ( برج حمل) بسیار سریع عاشق می شود

فروردینی ها به عنوان افرادی احساساتی که سریع عاشق می شوند شناخته شده اند. آنها همیشه در لحظه زندگی کرده و هرگز به بازنگری های مجدد فکر نمی کنند. به گزاش پرشین وی هنگام عاشق شدن، هیچ نشانه ای در بین صور فلکی به اندازه او بهتر این کار را انجام نمی دهد. آنها رهبر و شجاع بوده و اصطلاحا دوست دارند فرمان ماشین دست آنها باشد. سریع عمل کرده و به محض آنکه چشمشان کسی را بگیرد، مصمم به رسیدن به او شده و روی عشق او متمرکز می شوند، تا زمانی که تصمیم بگیرند او دیگر کسی نیست که به دنبالش بودند. فروردینی ها فقط عاشقِ هیجانی هستند که به دنبال عاشق شدن می آید.

عاشق ماندن آنها داستان دیگریست. آنها از جمله کسانی هستند که به سرعت عاشق می شوند ولی در بین میزان عشق متولدین هر ماه ، آنها به سرعت بیشتری هم از عشق شان دست می کشند.

اردیبهشت (برج ثور) آهسته و تدریجی عاشق می شود

اردیبهشتی ها در بین دیگر برج های فلکی شهوانی ترین هستند و احساس می کننند باید اول به صورت فیزیکی به شخصی نزدیک شوند. آنها جذب افراد قوی و استوار می شوند. بیشتر از چند بار ملاقات طول می کشد تا آنها ببینند شخص مورد نظرشان می تواند امنیتی که آنها در رابطه می خواهند را برای او فراهم کند یا خیر. در اولین مراحل آشنایی، آنها به میزان تلاش طرف مقابل برای به دست آوردن او توجه زیادی می کند. در بین تمام برج های فلکی که “زمین” نشانه آنهاست، اردیبهشتی ها بیشتر عشق می خواهند.

از آنجا که آنها توسط ستاره زهره (ناهید) هدایت می شوند، غذای خوب، قرارهای باملاحظه و ماجراهای عاشقانه، آنها را مدتی به خود جذب کرده و آنها را به دام می اندازد. اردیبهشتی ها قرار آشنایی را سرسری نمی گیرند. نیت آنها با قرارهای آشنایی عاشقانه این است که کسی را پیدا کنند که با او زندگی کنند. بنابراین با وجود اینکه مدتی طول می کشد تا یک اردیبهشتی عاشق شود، ولی به مدت طولانی نیز عاشق می مانند.

خرداد (برج جوزا) آهسته و تدریجی عاشق می شود

عاشق شدن خردادی ها مدتی طول می کشد. آنها موجوداتی بسیار اجتماعی بوده و دوست دارند با افراد جدیدی ملاقات کنند. برای آنها قرارهای آشنایی عاشقانه کاملا به معنی بررسی گزینه های مختلف پیش رویشان است. آنها تنها توسط ذهن شان هدایت می شوند. بنابراین برای اینکه آنها به عاشق شدن علاقمند شوند، باید از نظر ذهنی تحریک شوند. خردادی ها جذب هوش و ذکاوت، شوخی و کنایه، طعنه ها، شیطنت و سرخوشی های بانشاط و شاد می شوند. کلمات و شیوه دریافت کلمات برای آنها شبیه زنبور و گرده گل است.

وقتی حرف بر سر میزان عشق متولدین هر ماه باشد، خردادی ها به راحتی حوصله شان سر رفته و خسته می شوند. ولی وقتی متوجه شوند بعد از ماه ها آشنایی، هنوز هم همان شخص را خواستنی می دانند، تازه در آن زمان با خود فکر می کنند که آیا به راستی عاشق آن شخص شده اند!

تیر (برج خرچنگ) به سرعت عاشق می شوند

تیرماهی ها به عنوان اشخاصی حساس و احساسی نسبت به دیگران شناخته می شوند. معروف است که آنها اشخاصی مهربان، دلسوز و مراقب هستند. آنها در وهله اول خجالتی بوده ولی عشق زیادی دارند که نثار شخص مقابل کنند و مشکلی نیز با سریع عاشق شدن ندارند. برای آنها هیچ چیز به اندازه راحتی خانه معنی ندارد. آنها از غذای خوب، شب های گرم و دنج و ارتباط برقرار کردن احساسی لذت می برند. آنها حساس بوده و می خواهند شما هم آن را احساس و دریافت کنید. میزان عشق متولدین هر ماه برای تیر ماهی ها به نحوی است که وقتی کسی را پیدا کنند که بدانند او را همانطوری که هست می بیند، از نظر احساسی به او جذب شده و به گزاش پرشین وی برای مدت زمان طولانی این احساس پا برجا خواهد ماند.

مرداد (برج اسد) خیلی سریع عاشق می شود

مردادی ها اشخصاصی جذاب و کاریزماتیک هستند. اغلب شاد و مثبت اندیشی بوده و با سرعت تصمیم می گیرند. مردادی ها نسبتا تمایل به سریع عاشق شدن دارند و نسبت به عشق شان وفادار می مانند تا زمانی که دلیلی برای آن نداشته باشند. این مسئله بسته به هر فردی می تواند خوب یا بد باشد. برای مثال مردادی ها اغلب عاشق شخص نامناسبی شده و ممکن است بارها و بارها دلشکسته شوند تا زمانی که نوع فردی که عاشق آن می شوند را تغییر دهند. مردادی ها تحت سلطه خورشید هستند که همین امر موجب می شود آنها از مرکز توجه بودن لذت ببرند. آنها از اینکه غرور و تکبر آنها تغذیه شود را دوست دارند. اگر شما این کار را به طور چشمگیر و یا نه چندان خیلی مشخص انجام دهید، شانس خوبی در به دست آوردن قلب او خواهید داشت.

شهریور (برج سنبله) خیلی آهسته و تدریجی عاشق می شوند

به صورت معمول شهریوری ها اصلا عجله ای در عاشق شدن ندارند. آنها بیشتر روی کار و بازدهی توجه داشته و کمتر به عشق و قرار های عاشقانه علاقه دارند. آنها ترجیح می دهند بیشتر اوقات خود را به ساختن شبکه های خود و رفتن به رویدادهای صنعتی پردازند تا آنکه برای آشنایی به قرار ملاقات عاشقانه با افرادی بروند که اصلا با استانداردهای آنها همخوانی ندارند.

شهریوری ها عموما به افرادی که از نظر آنها “ریسکی و مخاطره آمیز” هستند، علاقه ای ندارند. این بدین معنی است که هر کسی که با او در داشتن اصول کاری هم عقیده نباشد و یا هرگونه رفتار و شخصیتی داشته باشد که به نوعی در کار او خلل وارد کرده و یا روند پیشرفت کاری او را آهسته کند، علاقه ای ندارد. برای اینکه بتوانید قلب یک شهریوری را از آن خود کنید بسیار مهم است که تدریجی عمل کرده و به صورت طبیعی پیش بروید. اگر آنها قبل از آمادگی به سمت یک رابطه هل داده شوند، آن را فورا پس خواهند زد.

آنها اشخصی جدی هستند که می خواهند از همان وهله اول همه چیز درست باشد. اگر شما این ویژگی ها و خصلت ها را پسندیده و او را با امیدواری ها و برنامه های خود برای یک آینده خوب تحت تاثیر قرار بدهید، شانس این را دارید تا در لیست کوتاه آنها برای آشنایی قرار گرفته و به راستی روی آن فکر کنند.

مهر (برج میزان) سریع عاشق می شود.

برج میزان یکی دیگر از بروجی است که ستاره زهره بر نشانه او فرمانروایی می کند، کسی که عاشق عشق است و عمیقا بسیار رمانتیک و عاشق پیشه است. برای آنها مردم همه چیز است. مهرماهی ها عاشق ارتباطات، هارمونی و با هم انجام دادن کارها هستند. آنها جذابیت، وقار و زیبایی را دوست دارند. از آنجا که نشانه آنها “هوا” است، اجتماعی بودن و پیدا کردن دوستان جدید را دوست دارند. آنها همچنین بسیار جذاب بوده و این سو و آن سو کردن عاشقانه را دوست دارند.

در زمینه میزان عشق متولدین هر ماه ، مهرماهی ها اگر  کسی را پیدا کنند که از نظر باطنی و ظاهری زیبا باشد و در عین حال تمایل داشته باشد که به همان نسبت برابر برای رسیدن به آنها تلاش کند، تقریبا به سرعت عاشق می شوند. برای آنها رابطه به معنی مشارکت است. بسیار مهم است کسی را پیدا کنند که به همان نسبت برابر، از خود مایه بگذارد.

آبان (برج عقرب) آهسته و تدریجی عاشق می شود.

برج عقرب از جمله بروج فلکی با نشانه “آب” است که برای داشتن صفات شهوانی و احساسی عمیق شناخته شده است. آنها عاشق این ویژگی ها در خود هستند و در دیگران نیز این صفات را دوست دارند. وقتی نوبت به داشتن قرار آشنایی عاشقانه می رسد، آنها به شما این احساس را می دهند که گویی او را می شناسید ولی تا وقتی که به طور کامل به شما اعتماد نکنند تمام خود را برایتان رو نمی کنند. از آنجا که معمولا نسبت به انگیزه های مردم شک دارند، بنابراین اعتماد و عشق برایشان زمان می برد. آبان ماهی ها هرکسی را وارد زندگی خود نمی کنند ولی وقتی اینکار را کنند، می دانند شخص بسیار خاصی را پیدا کرده اند.

میزان عشق متولدین هر ماهمیزان عشق متولدین هر ماه در بین بروج فلکی

آذر (برج کماندار) آهسته و تدریجی عاشق می شود

از بین تمام برج های فلکی آذرماهی ها به راستی نیاز به داشتن رابطه برای شادی وخوشبختی ندارند. آنها ماجراجو هستند. چه از نظر ذهنی و چه واقعی دوست دارند سفر کنند. آنها کسی را می خواهند که با آنها در این راه همگام شود. آنها سرگرمی، آزادی و جست و خیز می خواهند. برای آذرماهی ها عاشق شدن بدین معنی است که شریکی را در یک موقعیت مناسب در زندگی پیدا کنند. اگر کسی را پیدا کنند که احساس آزادی و سیر در جهان را مثل آنها داشته باشد، عاشق او می شوند.

دی (برج جدی) بسیار آهسته و تدریجی عاشق می شود.

وقتی نوبت به عاشق شدن می رسد دی ماهی ها گویی تمام وقت های دنیا را دارند. آنها افراد سخت کوش، مسئولیت پذیر و پیش قدم را دوست دارند. بسیاری از دی ماهی های جوان تر معمولا به افراد بزرگتر از خود جذب می شوند چرا که آنها به موفقیت بیشتری رسیده اند. علامت آنها بزکوهی است، بنابراین زمانی را برای عبور از کوه ها و رسیدن به موفقیت می خواهند. آنها از همان روش هایی که در تجارت استفاده می کنند در عشق هم به کار می برند. دی ماهی ها می خواهند عشق نیز ارزش داشته باشد. بنابراین مدتی طول می کشد تا آنها متوجه شوند که آیا شخص خاصی ارزش عشق را دارد یا خیر. تا آن زمان آنها با شادی روی اهداف دیگر زندگی شان متمرکز می شوند.

بهمن (برج دلو) خیلی آهسته و تدریجی عاشق می شوند

برج دلو نیز یکی دیگر از برج های فلکی است که به راستی نیاز به رابطه عاشقانه برای خوشبختی ندارد. آنها شخصیت های بسیار اجتماعی داشته و به افرادی جذب می شوند که از وجهه اجتماعی خوبی برخوردار بوده و یا دست کم از اینکه خودشان را منحصر به فرد و خاص نشان دهند، هراسی ندارند. آنها در اجتماع بودن را دوست دارند و می خواهند دوستانی با پیش زمینه های متفاوت پیدا کنند. بهمن ماهی ها به یک میل طبیعی به ایجاد تغییر در دنیای اطرافشان داشته و در بسیاری موارد آنها اول ممکن است با کسی دوست باشند و بعد احساسات رمانتیک در آنها شکل بگیرد.

اسفند (برج حوت) خیلی سریع عاشق می شوند

اگر از بین برج های فلکی بخواهیم یک برج را نام ببریم که احتمال در یک نگاه عاشق شدن او از همه بیشتر باشد، متولدین برج حوت (ماهی) بهترین گزینه است. اسفندماهی ها به سرعت عاشق شده و به همین دلیل اغلب مستعد دلشکسته شدن، هستند. آنها بیشتر از هرچیز دیگری عاشق ایده عشق هستند. سیاره نپتون بر نشانه آنها فرمانروایی می کند که سیاره رویاها، خیالپردازی ها و فریبندگی هاست. افرادی که در ماه اسفند متولد می شوند بسیار حساس بوده و نمی توانند به خوبی با نادیده گیری های احساسی کنار بیایند. میزان عشق متولدین هر ماه برای اسفندی ها این است که آنها همسرانی می خواهند که از نظر احساسی نسبت به آنها حساس و مراقب باشد. تا زمانی که شخص مقابل آنها این ویژگی را داشته باشد، آنها برای همیشه می توانند عاشق بمانند

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه