سعید جلیلی | سعید جلیلی ریاست جمهوری

حمله شدید پزشکیان به سعید جلیلی | سعید جلیلی به دردسر افتاد

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: نکاتی که است که باید مطرح شود. از اینکه آقای پزشکیان آیات و احادیث می‌خوانند و جلسه ما متبرک می‌شود خوب است اما اینها را امام جماعت‌ها می‌خوانند. اینکه حدیث بخوانیم خوب است اما چگونه می‌خواهد محقق پیدا کند و ادامه پیدا کند؟

حمله شدید پزشکیان به سعید جلیلی | سعید جلیلی به دردسر افتاد
کدخبر : 19539
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

 سعید جلیلی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری در ادامه آخرین مناظره با اشاره به برنامه‌های خود برای توسعه پایدار به ارائه توضیحاتی پرداخت.

اهم پاسخ‌های جلیلی به شرح زیر است:

*نکاتی است که باید مطرح شود. از اینکه آقای پزشکیان آیات و احادیث می‌خوانند و جلسه ما متبرک می‌شود خوب است اما اینها را امام جماعت‌ها می‌خوانند. اینکه حدیث بخوانیم خوب است اما چگونه می‌خواهد محقق پیدا کند و ادامه پیدا کند؟

*الان کجا هستید و به کدام سمت می‌خواهید برود؟ اولین نکته‌ای که عرض می‌کنم این است زمانی که هدفمندی یارانه شکل گرفت میزان یارانه ۴۵ هزار تومان یعنی ۴۵ دلار به مردم پرداخت می‌شد که کمک به مردم بود و بعد شرایطی را به وجود آوردند که همان دلار ۳۰ هزار تومان شد و تورم ۶۰ درصد شد و بعد کماکان همین ۴۵ هزار تومان را به مردم می‌دادند و بعد همین افرادی که در ستاد شما هستند می‌گفتند عزا می گیرم که چگونه این ۴۵ هزار تومان را به مردم بدهیم.

*رئیسی تورم ۶۰ درصد را به پایین‌ترین حالت رساند و باید آن را ادامه داد. شهید رئیسی یارانه را ۴۵۰ هزار تومان کرد. طرح سبد کالایی خانوار را مطرح کردیم وقتی عده ای گرسنه سر به زمین می‌گذارند شما مسئول هستید، در این طرح کالری‌های روزانه مورد نیاز فرد را در قالب برنامه طراحی کردیم. بخشی از این برنامه در این دولت در حال اجرا است.

*آقایان طرح ندارند اما ما طرح داریم علاوه بر این سفر خانوار را مطرح کردیم چراکه مردم همان اندازه که به غذا نیاز دارند به سفر هم نیاز دارند.

*اینکه می‌گوییم مشارکت نکردند، من با جوانی صحبت کردم گفت من یک بار با خانواده‌ام به سفر نرفتم. یارانه کالای فرهنگی از جمله برنامه‌ها است که هزینه‌ای به دولت وارد نمی‌کند باید به سمتی برویم که ضریب جینی در بهترین حالت خود قرار بگیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  ارسال نظر:

  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد