وام قرض الحسنه | وام فوری جدید | وام فوری با شرایط عالی

واریز ۶/۷۰۰/۰۰۰ به حساب وام بگیران از امروز | وام قرض الحسنه دولت برای متقاضیان در ۱۰ تیرماه

در ادامه شرایط دریافت وام قرض الحسنه بانک تجارت را بخوانید.

واریز ۶/۷۰۰/۰۰۰ به حساب وام بگیران از امروز | وام قرض الحسنه دولت برای متقاضیان در ۱۰ تیرماه
کدخبر : 19462
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

این وام قرض الحسنه در سه مبلغ 20 میلیون، 50 میلیون و 100 میلیون تومان ارائه شد و افرادی امکان استفاده از آن را دارند که قبلا آن را دریافت نکرده باشند. افراد به منظور استفاده از این تسهیلات باید در یکی از شعبه‌های این مجموعه سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند.

خبر مهم از وام قرض الحسنه 

 این وام در سه مبلغ 20 میلیون، 50 میلیون و 100 میلیون تومان ارائه شد و افرادی امکان استفاده از آن را دارند که قبلا آن را دریافت نکرده باشند. افراد به منظور استفاده از این تسهیلات باید در یکی از شعبه‌های این مجموعه سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند.

اشخاصی که مایل به دریافت این وام هستند باید دارای رتبه اعتباری آ یا بی بوده و چک دیجیتال و سفته الکترونیکی هم داشته باشند. بعد از دریافت این وام و خرید کالاها و محصولات مورد نیاز، ظرف مدت 24 ماه امکان بازپرداخت اصل و سود آن وجود دارد.

مجموعه‌های گلدیران، پاکشوما، مادیران، بلانتون، کویرموتور، ایران دوچرخ، یوروپلاس و دیپوینت طرف قرارداد بانک تجارت هستند و امکان خرید تولیدات این مجموعه‌ها با استفاده از تسهیلات مذکور وجود دارد.

لازم به ذکر است که به منظور درخواست این تسهیلات نیازی به مراجعه حضوری در شعب بانک تجارت نیست و می‌توان از طریق اپلیکیشن باجت برای این وام درخواست داد.مشتریان دارای رتبه اعتباری آ و ب می‌توانند تمامی مراحل دریافت این وام را به صورت آنلاین طی کنند. افراد باید بدانند که تنها طی یک ماه امکان استفاده از این مبلغ وام را دارند.

نحوه افتتاح حساب وام قرض الحسنه ویژه

وام قرض الحسنه به دلیل نرخ سود صفر یا ناچیزی که دارند، برای مردم بسیار جذاب هستند. در این گزارش شرایط وام قرض الحسنه بانک رسالت بررسی شده است.

وام‌های قرض‌الحسنه از محبوب‌ترین تسهیلات بانکی به شمار می‌روند که به دلیل نرخ سود پایین، در شرایط تورمی کشور طرفداران بسیاری دارند. یکی از بانک‌هایی که این وام را پردخت می‌کند بانک قرض الحسنه رسالت است. در ادامه این گزارش شرایط وام قرض الحسنه بانک رسالت مورد بررسی قرار رفته است.

وام قرض‌الحسنه بانک رسالت، بهره‌ای ندارد و تنها کارمزدی دو درصدی از آن دریافت می‌شود. همچنین مشتریان می‌توانند بر اساس نسبت مبلغ وام موردنیاز به میزان سپرده خود در بانک رسالت، این وام را در اقساط دلخواه تسویه کنند.

برای دریافت وام از بانک رسالت ابتدا لازم است متقاضیان در بانک رسالت سپرده قرض‌ الحسنه افتتاح کنند. مدت زمان خواب این سپرده به مدت حداقل سه ماه و حداکثر 6 ماه است و این سپرده مسدود نخواهد شد.

متقاضیان می‌توانند تا سقف 100 درصد از مبلغ سپرده‌گذاری شده به ازای 6 ماه خواب سپرده و با سررسید 12 ماهه ازاین بانک وام قرض‌الحسنه دریافت کنند. همچنین به ازای هر ماه افزایش خواب سپرده، دو قسط به طول مدت بازپرداخت اضافه می‌شود.

حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام 60 ماه به میزان 20 درصد معدل حساب است. حداکثر زمان بازپرداخت این وام برای نسبت 40 درصد، 60 درصد، 80 درصد و 100 درصد معدل حساب نیز به ترتیب 48 ماه، 36 ماه، 24 ماه و 12 ماه است.

سقف پرداخت این وام 400 میلیون تومان است و هر قسط این وام 400 میلیونی حدود هفت میلیون و 272 هزار تومان است. به این ترتیب کل سود پرداختی توسط مشتری، 24 میلیون تومان و مجموع کل رقم وام و سود 424 میلیون تومان است.

برای دریافت وام در این بانک و سایر بانک‌ها لازم است که وام‌گیرنده هیچگونه بدهی یا وام تسویه نشده‌ای در بانک مورد نظر نداشته باشد. همچنین متقاضی دریافت وام نباید سابقه چک برگشتی داشته باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  ارسال نظر:

  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد