فال ابجد | فال ابجد امروز | فال ابجد فردا

فال ابجد امروز ۸ تیرماه | نیت کن و فالت را بخوان

در خبر زیر فال ابجد جمعه تیرماه 1403 را میتوانید بخوانید.

فال ابجد امروز ۸ تیرماه | نیت کن و فالت را بخوان
کدخبر : 19402
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

فال ابجد فردا جمعه 8 تیرماه 1403 را  بخوانید.

متولدین فروردین

ابجد فال شما: د ب ب

تعبیر: مقصود نیکی دارید و هم اکنون بخت و اقبال با شما یار است پس دست به هر کاری که بزنید با موفقیت روبرو خواهید شد. باید زبانتان را نگاه دارید و اسرارتان را جایی فاش نکنید تا به سعادت و خوشبختی که در انتظارش هستید دست پیدا کنید. فردی وارد زندگیتان میشود که در رابطه با شما قصد خیری ندارد مراقب باشید. ناخدای کشتی سرنوشت خویش باشید ،شما به سادگی قادرید ناخدای کشتی سرنوشت خویش باشید. چرا تا این حد در به دستگیری کنترل امور مردد هستید. به جای خیال بافی در مورد رویاها و آرزوی های خود، آنها را با صدای بلند و رسا به زبان بیاورید، تا هم خودتان آنها را بشنوید و هم دیگران. در روابط عاطفی خود احساس قدرت تازه ای را تجربه خواهید کرد.

متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ج ج آ

تعبیر: به آرزوهایتان خواهید رسید و مال و سرمایه فراوانی به دستتان میرسد در راهی جدید قرار گرفته اید که سود و منفعت خوبی نصیبتان می‌کند. آبستنی و بارداری در پیش دارید و اگر آقا هستید نوزادی وارد زندگیتان خواهد شد. سعی کنید تا در مسیری درست بمانید و به دنبال اعمال حرام نروید. اطلاعاتتان را بروز کنید، در مورد مسئله ای که نگرانتان کرده و فکرتان به آن مشغول کرده، راه درست این است که اطلاعاتتان را بروز کنید. لازم است برای تصمیم گیری مهمی که در حال حاضر می اندیشید از فردی با تجربه یا منبعی معتبر و قابل اعتماد اطلاعات بیشتری کسب کنید. برای حل مشکل عاطفی تان بهتر است کمی بیشتر به یکدیگر فرصت دهید.

 متولدین خرداد

ابجد فال شما: د آ ب

تعبیر: اگر به مقصودتان اصرار ورزید رنج و محنت فراوانی به شما خواهد رسید پس از آن صرف نظر کنید. بسیار در چشم و نظر دیگران هستید و هر چه سختی دارید به دلیل همین امر می باشد پس با خود دعای دفع چشم زخم به همراه داشته باشید. صبور باشید تا مشکلاتتان برطرف شود وصلتی مبارک در پیش دارید و زندگیتان دگرگون می شود. عادت بدتان را کنار بگذارید، عادت بدتان را کنار بگذارید. با منطق و عقلانی کسی یا جایی را ترک کرده اید، تحت تأثیر احساسات دوباره برنگردید. برای خودتان و تصمیمتان ارزش قائل شوید. اگر می خواهید حرفی را به کسی بزنید، بهتر است با خودتان کنار بیایید و از اینکار صرفنظر کنید، در جواب چیزهایی خواهید شنید که پشیمان و ناراحتتان می کند.

 متولدین تیر

ابجد فال شما: ج ا ج

تعبیر: تمامی آرزوهایتان میسر خواهد شد اما نباید عجله و شتاب کنید چرا که این کار صبر و تحمل می طلبد. فردی حرف های ناخوشایندی پشت سر شما زده که دیگران را نسبت به شما بدبین کرده پس در مقابلش ایستادگی کنید. به حرف های بزرگتر هایتان توجه نشان دهید و به آنها بی احترامی نکنید. در نمازهایتان کاهلی نکنید تا سعادتمندی نصیبتان شود. بیهوده برای خودتان دشمن درست نکنید، در رابطه با یکی از همکلاسی ها یا همکارهایتان علامت سوالی در ذهنتان نقش خواهد بست. از خودتان بپرسید آیا لازم است تا این حد نسبت به این فرد کنجکاو باشید؟ تغییر دادن دیگران کار آسانی نیست. هر کسی را با همان شکلی که هست بپذیرید تا وارد نبردی نابرابر نشوید. بیهوده برای خودتان دشمن درست نکنید.

 متولدین مرداد​

ابجد فال شما: آ ب د

تعبیر: از جانب شخصی حمایت مالی خواهید شد و مشکلات تان پایان می یابد. فردی در زندگیتان وجود دارد که حسادتش نسبت به شما فراوان است اما شما او را نمی بینید باید بسیار مراقب باشید. اگر قصد دارید تا سفری را آغاز کنید چند صباحی را دست نگاه دارید تا خدایی نکرده گزند و آسیبی به شما نرسد. سفری کوتاه پیش رو دارید، تلفن را بردارید و از حال کسی که مدتهاست از او بی خبرید، خبری بگیرید. دری به رویتان بازخواهد شد که اگر به موقع از آن رد شوید به یک خواسته قلبیتان خواهید رسید. برای گفتن حرفی عجله نکنید. سفری کوتاه پیش رو دارید. برای گفتن حرفی بهتر است مقدمه چینی کنید و حرف را یکباره به شخص مورد نظرتان نگویید.

 متولدین شهریور

ابجد فال شما: آ‌‌ آ ‌آ‌

تعبیر: مشکلاتی که در زندگی دارید را برطرف خواهید کرد و آرزوهایتان میسر می‌شود. افراد خوبی در زندگیتان هستند که اگر از آنها کمک بخواهید شما را در راه درست قرار خواهند داد. تا یک ماه دیگر یکی از مشکلات بزرگ تان برطرف خواهد شد. توکلتان بر خداوند باشد تا سعادتمند و خوشبخت شوید. بهتر است درد و دل کنید، شما می توانید به راحتی با دوستتان حرف بزنید، او به خوبی شما را درک خواهد کرد. بهتر است درد و دل کنید. بیش از این احساسات قلبیتان را در وجود خود سرکوب نکنید. این روز ها بیش از پیش در روابط عاطفیتان آسیب پذیر و حساس شده اید، اجازه ندهید حساسیت زیادتان در روابطتان خدشه ای ایجاد کند.

متولدین مهر

ابجد فال شما: د ج د

تعبیر: اگر در گذشته سرمای و یا چیزی را از دست داده ای دوباره به دستت برمی‌گردد در انجام همه کارها به خدا تکیه کن و از اینکه چه سود و منفعتی دارد به فکرش نباش. خیلی زود خبرهای مسرت بخشی به گوشت میرسد و کار را آنطور که میخواهی پیش می‌رود و تو اگر خدا بخواهد به اهداف میرسی شانس و طالع خوبی داری. از خلاقیتتان استفاده کنید، به جاى دعا کردن ، دست به عمل بزنید تا از شما حرکتى نباشد برکتى به دستتان نخواهد رسید. از خلاقیتتان استفاده کنید. همان کارى را که به نظرتان از همه سخت تر و غیر عملى تر به نظر مى آید به دست بگیرید، همه چیز درست خواهد شد. فعلا از او که منتظرش هستید خبری نخواهید شنید.

 متولدین آبان

ابجد فال شما: د آ آ

تعبیر: اهداف و اندیشه های خوب داشته باش تا خداوند یاریت کند و خیلی زود در کارها به موفقیت دست پیدا می کنی پس نگران نباش و اگر در گذشته چیزی از دست دادی حتما خیر تو در آن بوده پس حسرتش را نخور. آینده ی خوبی خواهی داشت و اگر تلاش کنی به موفقیت و پیشرفت میرسی. از شر چیزی در اطرافتان بایستی خلاص شوید، هرگز اهدافتان را در زندگی از یاد نبرید. حرف های شخصی مهربان و دلسوز را در اطرافتان با گوش جان بشنوید و به آن عمل کنید. اگر می خواهید کاری را که شروع کرده اید به نتیجه مطلوب برسد، بهتر است فعلا در موردش با دیگران کمتر حرف بزنید و بیشتر عمل کنید. از شر چیزی در اطرافتان بایستی خلاص شوید ، یا آن را بفروشید یا ببخشید.

متولدین آذر

ابجد فال شما: ج ج ب

تعبیر: در کارهای خود به موفقیت میرسی و اگر به خدا تکیه کنی مشکلات حل شده و به اهدافت دست پیدا میکنی. زیرا اقبال بلندی داری و هر آنچه که از دست دادی دوباره به دست می آوری. شخصی می خواهد به تو تهمت بزند اما ضربه ای به تو وارد نمیشود زیرا تو فرد محکمی هستی که هر کسی نمی تواند به تو آسیب بزند. توانایی های خودتان را باور داشته باشید، هر اتفاقی هم که بیافتد بهتر است سعی کنید نیاز و خواسته واقعی و قلبی خودتان را فراموش نکنید . زمان آغاز فصلی فوق العاده در زندگی تان از راه رسیده است . خود و توانایی های خودتان را باور داشته باشید، گذشته را زیر و رو نکنید . لباس ها و وسایل کهنه را ببخشید تا جا برای چیزهای نو باز شود.

 متولدین دی

ابجد فال شما: د د ج

تعبیر: نگرانی و غصه های تو به پایان رسیده و شاد و خوشحال می شوی. البته اگر هم اراده داشته باشی زودتر در کارت گشایشی ایجاد می‌شود. هدف خوبی داره و اوضاعت بهتر می‌شود و تا چند روز دیگر به موفقیتی غیر قابل باور دست پیدا میکنی و تحولات مثبت در زندگیت شکل می‌گیرد. بزودی به احساس بسیار خوشایندی دست می یابید، لازم است برای انجام کاری از خودتان جسارت بیشتری نشان دهید. این تصمیم مدتهاست فکرتان را به خود مشغول کرده است. از نظر روابط عاطفی در جایگاه مناسبی قرار دارید. به زودی به احساس بسیار خوشایندی دست می یابید که خواهانش بودید. در مورد مسئله ای کاری موفق به دستیابی به خواسته خود نمی شوید اما ناامیدی به دلتان راه ندهید.

متولدین بهمن

ابجد فال شما: د آ ب

تعبیر: احتمالا دلیل آسیب هایی که به تو وارد شده چشم حسود دیگران است شما هدف خیری ندارید پس از آن بگذر تا به تو آسیبی نرسد و باید صبور باشی تا به اهدافت برسی. در آینده‌ای نزدیک تحولاتی کمرنگ در زندگی از شکل می گیرد پس همواره به خدا تکیه کن و منتظر باش. سلیقه ی موسیقی خود را عوض کنید، برای گفتن سخنی که مدتهاست در ذهن دارید بهتر است کمی دیگر دست نگه دارید. سلیقه ی موسیقی خود را عوض کنید و به موسیقی تازه ای گوش کنید، رنگ تازه ای به زندگیتان می دهد. یک آشنای قدیمی را ملاقات خواهید کرد، اما از کنار هم مثل دو غریبه خواهید گذشت. یک بحث کاری بی نتیجه خواهید داشت. به زودی پذیرای میهمانان بسیاری خواهید بود.

متولدین اسفند

ابجد فال شما: ج د آ

تعبیر: هیچگاه با شخصی دشمنی نکن و دعوا راه انداز تا غمگین و ناراحت نشوی. مراقب حرف زدنت باش تا دوستانتان از تو ناراحت نشود. خیلی زود در کارت به پیشرفت و موفقیت رسیده و به شکل غیرمنتظره سود و منفعتی نصیبت می شود. به سفری دور خواهید رفت، خبری به شما داده می شود که بهتر است یک کلمه اش را نیز باور نکنید. به جای اینکه دائم از دیگران ایراد بگیرید، بهتر است آستانه تحمل خودتان را بالا ببرید. شرایطی پیش خواهد آمد که به حفظ آرامشتان نیاز خواهید داشت. به سفری دور خواهید رفت. همه چیز در اطرافتان در حال تغییر است بهتر است با آن هماهنگ شوید وگرنه از دیگران عقب میافتید.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  ارسال نظر:

  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد