فال تاروت | فال تاروت امروز | فال تاروت رنگی

فال تاروت امروز یکشنبه 3 تیرماه | نیت کن و فالت را بخوان

فال تاروت یک روش بسیار قدیمی برای پی بردن به سرنوشت است.در خبر زیر فال تاروت یکشنبه 3 تیر 1403 را بخوانید.

فال تاروت امروز یکشنبه 3 تیرماه | نیت کن و فالت را بخوان
کدخبر : 19285
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

 متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت ده جام

فروردینی ماهی جان، امروز برای شما، به تحقق عاطفی اختصاص دارد. چه چیزی فنجان شما را پر می کند؟ چه چیزی برای شما خوشبختی می آورد؟ در آنچه به شما احساس کامل بودن می دهد زیاده روی کنید، زیرا امروز فرصت های زیادی را برای شما به ارمغان می آورد تا در کارهایی که دوست دارید با افرادی که برایتان مهم هستند، شرکت کنید. این یک انرژی شگفت انگیز است - اجازه ندهید هدر برود

 متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت پنج شمشیر

اردیبهشت ماهی، ممکن است امروز با تعارضی روبرو شوید، چه مورد انتظار باشد یا نه. ممکن است احساس کنید که فقط برای شنیده شدن در حال مبارزه هستید، یا ممکن است درگیر یک نوع رقابت واقعی باشید - هر چه که هست، مهم است که یک قدم به عقب بردارید و بفهمید که چه نتیجه ای مهم تر است. آیا برنده شدن مهمترین چیز برای شماست؟ یا صلح است؟ مراقب باشید در مورد چیزی که می تواند - و شاید باید باشد - دو برابر نکنید.

متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت سه چوبدست

خرداد ماهی عزیز، امروز همه چیز در مورد گسترش برای شما است، جمینی. شما یک چشم انداز دارید، و در نهایت شروع به پیشرفت در آن کرده اید و اولین قدم ها را به سمت نتیجه دلخواه خود بردارید. اما در حالی که این کارت در مورد اجرای برنامه های شما است، همچنین در مورد رویاهای بزرگ در این فرآیند است. آیا از تمام پتانسیل خود استفاده می کنید؟ آیا هدف شما به طور کامل محقق شده است یا می توانید آن را یک قدم به جلو بردارید؟ امروز هر چیزی ممکن است

متولدین تیر

کارت تاروت: کارت ملکه جام معکوس

تیرماهی جان، امروز همه چیز در مورد نگاه کردن به درون و مراقبت از خود است. ممکن است اخیراً با موقعیت‌ های طاقت‌ فرسا یا خسته‌کننده‌ ای مواجه شده باشید، که برخی از آن‌ها ممکن است دوست داشته باشید به خاطر آن‌ها خودتان را کتک بزنید. با این حال، این قرار دادن کارت شما را تشویق می کند که یک قدم به عقب بردارید و در عوض روی آنچه نیاز دارید تمرکز کنید، نه آنچه فکر می کنید باید انجام دهید. با خودت نرم باش.

 متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت نوباوه شمشیر

مرداد ماهی، امروز برای شما پر از ایده است، لئو. اگر احساس می‌کنید سرشار از انرژی ذهنی و خلاق هستید، این انگیزه‌ها را دنبال کنید - معمولاً مردم جرقه‌ای از الهام را به این شکل ندارند! کنجکاوی خود را دنبال کنید و در صورت بروز سؤالات بپرسید، زیرا اشکالی ندارد که همه چیز را نمی دانید - امروز برای یادگیری و کاوش است. اگر می‌خواهید چیز جدیدی یاد بگیرید، این نشانه شماست که اکنون آن را امتحان کنید!

 متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت نوباوه سکه ، معکوس

شهریور ماهی، شما بسیار سخت‌کوش هستید، بنابراین وقتی احساس می‌کنید مسدود شده‌اید یا نمی‌توانید به جلو بروید، می‌تواند ناامیدکننده باشد. این امکان وجود دارد که شما حتی احساس خستگی کنید، و نمی توانید انرژی را که احساس می کنید لازم است به جلو بفرستید. این زمان خوبی برای استراحت و تمرکز توجه خود به جای دیگری است – گاهی اوقات بهتر است به جای تلاش برای رفع ناامیدی، بعداً زمانی که احساس سرحالی می‌کنید، به چیزی برگردید.

متولدین مهر

کارت تاروت: کارت هشت جام

مهرماهی عزیز، امروز ممکن است با ناامیدی های غیرمنتظره یا حتی مورد انتظار همراه باشد، ترازو. ممکن است احساس کنید وقت آن رسیده که از یک موقعیت دشوار دور شوید یا اینکه شما فردی هستید که رها شده اید. ممکن است مهم باشد که از خود بپرسید چه چیزی شما را خوشحال می کند و آیا این وضعیت به آن شادی کمک می کند یا آن را کاهش می دهد. بهترین شرط شما ممکن است واقعاً ادامه داشته باشد، حتی اگر این یک نتیجه ناامیدکننده برای شما باشد.

 متولدین آبان

کارت تاروت: کارت پادشاه شمشیر

آبان ماهی عزیز؛ امروز همه چیز به عهده گرفتن مسئولیت زندگی خود است، عقرب. این کارت نشانه آن است که شما قدرت قدم برداشتن و رفتن به دنبال چیزهایی را دارید که می خواهید، یادآوری این است که می توانید یک اتاق را فرماندهی کنید و گروهی از افراد را به سمت یک هدف مشترک هدایت کنید. از طرف دیگر، ممکن است امروز با یک فرد قدرتمند سر و کار داشته باشید که می خواهد به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند. هر چه که باشد، امروز در موقعیت خوبی هستید - از این انرژی عاقلانه استفاده کنید!

متولدین آذر

کارت تاروت: کارت جهان

آذر ماهی عزیز، این کارت تکمیل و موفقیت است، کمان. شما کار کرده اید و اکنون می توانید از ثمره کار خود لذت ببرید. انرژی مثبت است و به سبک قوسان، شما این فرصت را دارید که هر چیزی را که در مقابل شماست کشف کنید - دنیا واقعا صدف شماست. از این انرژی لذت ببرید و به رسیدن به اینجا افتخار کنید - شروع جدیدی در راه است، اما امروز در مورد لذت بردن از جایی است که اکنون هستید.

 متولدین دی

مبل اقساطی 36 ماهه؛ بدون چک و ضامن؛ ویژه بازنشستگان تامین اجتماعی

تبلیغ

مبل اقساطی 36 ماهه؛ بدون چک و ضامن؛ ویژه بازنشستگان تامین اجتماعی

کلیک کنید!

yn-ad

کارت تاروت: کارت دو شمشیر

دی ماهی عزیز، ممکن است امروز احساس کنید که دو نیم شده اید، برج جدی. این امکان وجود دارد که امروز تصمیم بسیار دشواری بگیرید، اما هیچ پاسخ آسان یا حتی درستی وجود ندارد. ممکن است سر و قلبتان شما را به دو جهت بکشاند، اما مطمئن نیستید که باید به کدام یک گوش دهید. این می تواند انرژی سختی برای مانور دادن باشد، به خصوص به تنهایی، بنابراین از درخواست کمک و جستجوی نظرات دیگر نترسید – فقط بدانید که در نهایت تصمیم با شماست.

 

متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت شش شمشیر

بهمن ماهی عزیز، امروز همه چیز برای شما حرکت است، چه از نظر جسمی، چه از نظر ذهنی و چه از نظر احساسی. این کارت اغلب نشان‌دهنده حرکت از یک موقعیت دشوار است - چیزی که ضروری است اما ممکن است باعث شود شما احساس خستگی و فرسودگی کنید. چیزی که در میان این هرج و مرج مهم است به خاطر بسپارید این است که چیزهای بهتری در راه است و اینکه در مسیر درستی پیش می روید - فقط ادامه دهید.

 متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت نوباوه جام

اسفند ماهی عزیز، امروز برای شما پر از فرصت است، ماهی ها. ممکن است احساس خلاقیت و الهام داشته باشید، با ایده‌های جدید که تقریباً از ناکجاآباد ظاهر می‌شوند. شما تمایل دارید که کنجکاوی خود را دنبال کنید و هر زمان که فرصت پیدا کردید با حقیقت ارتباط برقرار کنید. اکنون زمان آن است که به قلب خود گوش دهید و اجازه دهید که شما را به جلو هدایت کند - این شما را به مسیر اشتباهی نمی برد.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  ارسال نظر:

  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد