قیمت گوشت | قیمت گوشت امروز | قیمت گوشت در بازار

قیمت گوشت سرسام آور شد | خبر مهم از قیمت گوشت در ۲۸ خرداد

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از قیمت ۳۳۰ تا ۳۳۵ هزار تومانی هر کیلو گوشت دام زنده در روز عید قربان خبر داد.

قیمت گوشت سرسام آور شد | خبر مهم از قیمت گوشت در ۲۸ خرداد
کدخبر : 19166
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

مهدی بختیاری‌زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران در تشریح روند عرضه گوشت دام زنده ویژه روز عید قربان گفت: از صبح روز گذشته ۱۵ جایگاه عرضه گوشت دام زنده فعالیت خود را آغاز کردند. از این تعداد جایگاه عرضه گوشت دام زنده در سطح شهر تهران ۳ جایگاه به صورت ثابت و مستمر فعالیت می‌کنند و ۱۲ جایگاه موقت نیز ویژه روز عرفه و عید سعید قربان در سطح شهر فعالیت خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: امروز همزمان با روز عید قربان نیز تمامی جایگاه‌ها از ساعت ۴ صبح فعالیت خود را آغاز کردند و سطح تمامی جایگاه‌ها قیمت عرضه هر کیلو گوشت دام زنده بین ۳۳۰ تا ۳۳۵ هزار تومان است.

وی ادامه داد: خوشبختانه امسال با همکاری سازمان امور عشایر دام‌های با کیفیت عشایر و روستاییان در سطح جایگاه‌ها عرضه می‌شود. در تمامی جایگاه‌ها دام نر جوان عرضه می‌شود و خوشبختانه در آغازین ساعات بامداد امروز شاهد استقبال خوبی از سوی شهروندان بودیم؛ به شکلی که در برخی از جایگاه‌ها نیمی از دام‌ها از روز گذشته تا صبح امروز به فروش رفته است.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران تاکید کرد: ۱۵ هزار راس دام برای عرضه در مراکز وارد شده است که حدود یک سوم از این میزان در روز عرفه به فروش رفته و پیش‌بینی می‌کنیم دو سوم باقیمانده نیز امروز به فروش رود. به میزان لازم دام وارد مراکز شده و کمبودی نداریم؛ اما اگر در ساعات آینده کمبودی احساس شود با همکاری سازمان امور عشایر از دپوی موجود برای ورود دام زنده به مراکز شهرداری تهران استفاده خواهیم کرد.

وی افزود: در تمامی جایگاه‌های عرضه گوشت دام زنده همکاران و ناظران ما حضور دارند که اگر شهروندان مشکلی در زمینه قیمت و یا ترازو داشته باشند می‌توانند به این همکاران مراجعه کنند؛ لذا اگر شهروندان شکایتی را اعلام کنند در مراکز عرضه گوشت دام زنده شهرداری تهران در لحظه پیگیری‌ها انجام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  ارسال نظر:

  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد