حقوق بازنشستگان | حقوق بازنشستگان امروز | حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

حقوق بازنشستگان دوبله واریز شد | واریزی داغ و میلیونی برای این افراد در 26 خرداد

حق اولاد و عائله‌مندیِ فروردین و اردیبهشت برای بازنشستگان کشوری واریز نشده است؛ این بازنشستگان می‌گویند علیرغم استحقاق و دارا بودن شرایط در سال جدید از این مزایای مزدی محروم مانده‌ایم.

حقوق بازنشستگان دوبله واریز شد | واریزی داغ و میلیونی برای این افراد در 26 خرداد
کدخبر : 19098
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

حقوق بازنشستگان و عائله‌مندیِ فروردین و اردیبهشت برای بازنشستگان کشوری واریز نشده است؛ این بازنشستگان می‌گویند علیرغم استحقاق و دارا بودن شرایط در سال جدید از این مزایای مزدی محروم مانده‌ایم.

به اطلاع بازنشستگان محترم کشوری می رساند که در اردیبهشت ماه مبلغ کمک هزینه عائله مندی و حق اولاد اجرایی شده است و مبلغ به شرح ذیل هست که علاوه بر اینکه همراه با حقوق می باشد.

۱ حق عائله مندی و اولاد با داشتن یک فرزند مساوی است با ۲۲۵۹۹۷۲۰ ریال

یکی از مزایای شرکت نفت استفاده از سامانه سما است. با ورود به سامانه سما شرکت نفت sama.oipf.ir | فیش حقوقی بازنشستگان، کارمندان سابق و بازنشسته صنعت نفت می‌توانند از خدمات و امکانات غیر حضوری زیادی بهره‌مند شوند.

ورود به سامانه sama.oipf.ir ؛ سامانه سما شرکت نفت به نشانی اینترنتی sama.oipf.ir، سایت بازنشستگان شرکت نفت است. سامانه بازنشستگان شرکت نفت، امکاناتی نظیر وام بانکی، فیش حقوقی، فیش درمانی و غیره را در اختیار بازنشستگان صنعت نفت قرار می‌دهد. در اندیشه معاصر علاوه بر سامانه sama.oipf.ir به نحوه مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان نفت سما sama oipf ir پرداخته ایم. از آنجا که بدنبال تحقق دولت الکترونیک و پیش رفتن با تکنولوژی روز دنیا، دولت ها باید به این فکر باشند که تا حد ممکن خدمات مورد انتظار مردم را به صورت اینترنتی ارائه نمایند ، شرکت نفت نیز سامانه sama.oipf.ir را ارائه داده است.

فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت

سامانه سما نفت یکی از مهم ترین طرح هایی است که در همین راستا طراحی و راه اندازی شده است. سامانه سما نفت sama.oipf.ir برای آسان سازی و سرعت بیشتر در ارائه خدمات به بازنشستگان، شاغلان، کارکنان صندوق ها و بخش های مربوط به آن ها ایجاد شده است.

از طریق این سامانه، اقشار ذکر شده می توانند به صورت اینترنتی نسبت به ثبت و پیگیری درخواست هایی مانند دریافت گواهی کسر از حقوق، مشاهده فیش حقوقی، صدور کارت شناسایی و… اقدام نمایند. در ادامه مقاله ضمن معرفی سامانه سما نفت، به شرح راهنمای نحوه ورود، مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت ۱۴۰۳، اعلام فوتی و بازیابی رمز عبور در این سامانه پرداخته شده است.

ورود به سامانه sama.oipf.ir

سیستم های مجتمع اطلاعاتی یا به اختصار سما، سامانه ای است که به عنوان یک سیستم زیر نظارت واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات صندوق ها فعالیت کرده تا بتواند روند ثبت، پیگیری و دریافت خدمات را برای بازنشستگان گرامی تسهیل نماید. در یک جمله می توان رسالت این سامانه را ثبت و پپگیری خدمات دفاتر پیشخوان صندوق ها به شکل اینترنتی و از طریق سامانه سما نفت sama.oipf.ir نام برد.

لازم به ذکر است که سامانه سما نفت ویژه بازنشستگان و بازماندگان شرکت نفت بوده و بقیه کارکنان و بازنشستگان، سامانه سما مختص خود را دارند.

سامانه سما نفت ۱۴۰۳ ارائه دهنده خدمات گسترده ای می باشد. گوشه ای از مهم ترین خدمات ارائه شده توسط این سامانه عبارتند از:

ثبت درخواست وام اضطراری بازنشستگان

تغییر حساب بانکی

گواهی کسر از حقوق

دریافت فیش حقوقی

صدور کارت شناسایی

دریافت کمک های بلاعوض

شرکت در اردوی ایثارگران

دریافت کد مددکاری

تمامی این خدمات در کنار طیف وسیعی از خدمات دیگر به صورت تماما اینترنتی در سامانه سما نفت sama.oipf.ir ارائه شده که متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت آن و ورود به پنل شخصی خود از آن ها بهره مند گردند. نام کاربری و رمز عبور پیش فرض بازنشستگان و بازماندگان در این سامانه عبارتند از:

عنوان نام کاربری رمز عبور

بازنشستگان شماره پرسنلی ۱۲۳۴۵۶

بازماندگان شماره ملی ۱۲۳۴۵۶

نحوه ورود به سامانه سما شرکت نفت sama.oipf.ir

سامانه بازنشستگان شرکت نفت یکی از سایت‌های تازه راه اندازی شده است که همیشه برای کارمندان سابق صنعت نفت کشور، مزایا و امتیازات غیر حضوری فوق‌العاده‌ای در نظر می‌گیرد. کارمندان صنعت نفت که پیش از سال ۱۴۰۲ مشغول به فعالیت بودند، اکنون با دسترسی به سامانه سما می‌توانند از امکانات و خدمات غیر حضوری صنعت نفت به آدرس اینترنتی sama.oipf.ir بهره‌مند شوند. صندوق بازنشستگی شرکت نفت ۱۴۰۲، امتیازات ویژه‌ای را به بازنشستگان ارائه می‌دهد به همین خاطر باید برای ورود به سامانه سما بازنشستگان شرکت نفت، مراحلی را طی کرد.

مرورگر خود را باز کنید و آدرس اینترنتی sama.oipf.ir و یا سامانه سما نفت را در جستجوگر گوگل سرچ کنید.

نام کاربری و رمز عبور خود را در جایگاه مربوطه وارد نمایید.*رمز عبور کلیه کارکنان شرکت نفت ۱۲۳۴۵۶ و نام کاربری، کد ملی است. در صورت تغییر نام کاربری و رمز عبور، پس از ورود به سامانه سما بازنشستگان شرکت نفت، اقدامات لازم را جهت اصلاح اطلاعات کاربری انجام دهید.

امکانات ورود به سامانه سما شرکت نفت

همانطور که پیش‌تر به صورت مفصل توضیح دادیم، سامانه شرکت نفت به نشانی sama.oipf.ir، امکانات غیر حضوری فوق العاده‌ای به منظور خدمت رسانی به بازنشستگان و بازماندگان شرکت نفت در نظر گرفته است. سامانه سما به عنوان زیر مجموعه‌ فناوری اطلاعات، وظایف به خصوصی در ثبت و پیگیری و ارائه خدمات الکترونیکی به کارمندان سابق وزارت نفت دارد. در ادامه قصد داریم برخی از امکانات ورود به سامانه سما شرکت نفت را شرح دهیم:

امکانات ورود به سامانه سما شرکت نفت

دریافت وام بانکی

فیش حقوقی

فیش کسر از حقوق

فیش درمان

اعلام فوت

معرفی نامه درمان پرداخت تامین آتیه

پاداش تحصیلی، ورزشی، علمی و…

صدور کارت شناسایی

معرفی نامه به بانک

مشاهده و اصلاح حساب کاربری

بهره‌برداری از خدمات و امکانات مطلوب سامانه سما شرکت نفت، به صورت اینترنتی و با گوشی‌های هوشمند یا رایانه امکان پذیر است. ناگفته نماند که پیش از راه اندازی سامانه سما، کلیه کارمندان، شاغلان، بازنشستگان و بازماندگان برای دریافت خدمات و امکانات؛ می‌بایست به نمایندگی‌های شرکت نفت مراجعه می‌کردند.

کلیه کارمندان شاغل، بازنشستگان و بازماندگان برای دریافت خدمات درمانی که شرکت نفت با آن مراکز قرارداد بسته است، باید در سامانه سما شرکت نفت به نشانی اینترنتی sama.oipf.ir حساب کاربری ایجاد کنند.

سامانه سما برای تسهیل کار با سایت sama.oipf.ir آموزش‌هایی را به صورت تصویری و ویدیویی بارگذاری کرده است تا بازنشستگان، شاغلان و بازماندگان شرکت نفت؛ با نحوه ورود به بخش‌های مختلف سامانه آشنا شوند.

اطلاعیه‌های جدید از ارائه خدمات و امکانات سایت شرکت نفت و همچنین مطالب مفید کاربردی و تخصصی، یکی از مزایا و امکانات ورود به سامانه سما است.

مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان نفت سما sama oipf ir

یکی از مزایای بزرگ سامانه سما شرکت نفت، مشاهده فیش حقوقی sama.oipf.ir است. در عصر تکنولوژی و کمبود کاغذ، ترافیک شهرهای بزرگ و صف طولانی عابر بانک‌ها، یکی از خدمات به صرفه برای جامعه و بازنشستگان شرکت نفت، مشاهده الکترونیکی فیش حقوقی در سامانه است.

سامانه سما بازنشستگان صندوق نفت

مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان نفت سما sama oipf ir

به همین خاطر اگر قصد دارید از این پس به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه سما فیش حقوقی خود را مشاهده نمایید، بایستی در مرورگر گوگل، صندوق بازنشستگی شرکت نفت را سرچ کنید.

در مرحله بعد برای دسترسی به سامانه، با نام کاربری و رمز عبور به صفحه اصلی وارد شوید.

به قسمت پیشخوان مراجعه کنید و بر روی عبارت فیش حقوقی کلیک نمایید.

سال جاری و ماه را از تقویم انتخاب کنید تا فیش حقوقی نمایان شود. در صورت لزوم می‌توانید عکس الکترونیکی فیش را دانلود کنید.

*نام کاربری بازنشستگان، شماره پرسنلی و نام کاربری برای بازماندگان، شماره ملی است.

بازیابی رمز عبور سامانه سما شرکت نفت

فراموشی رمز عبور سامانه سما برای هر کسی ممکن است پیش بیاید. اما با توجه به تکرار این اتفاق در موارد مختلف و متفاوت، بیشتر سامانه‌ها گزینه بازیابی رمز عبور یا فراموشی رمز عبور را به عنوان یک ابزار مهم به سایت اضافه می‌کنند.

کاربران می‌بایست بلافاصله پس از ورود به سایت برای بازیابی رمز عبور اقدام نمایند. با وارد کردن شماره موبایل و نام کاربری، رمز موقتی به شماره موبایل ذخیره شده، ارسال می‌شود. در ادامه به صورت تصویری، بازیابی رمز عبور سامانه سما شرکت نفت را شرح خواهیم داد:

مرورگر خود را باز کنید و آدرس اینترنتی sama.oipf.ir و یا سامانه سما نفت را در جستجوگر گوگل سرچ کنید.وارد صفحه اصلی شوید و بر روی گزینه بازیابی رمز عبور کلیک نمایید.

عبارت یا کد تصویری را در جایگاه مربوطه درج کنید تا به مرحله بعدی انتقال داده شوید.

در این قسمت باید نام کاربری خود را وارد کنید.(نام کاربری بازنشستگان شماره پرسنلی و نام کاربری برای بازماندگان شماره ملی است.)بعد از بررسی صحت نام کاربری، سامانه از کاربر شماره تماس می‌خواهد. شماره موبایل خود را وارد کنید تا کد تایید پیامک شود. پس از دریافت کد تایید یا رمز عبور موقت، آن را در سامانه سما شرکت نفت وارد کنید تا به صفحه اصلی هدایت شوید.

بازنشستگان به http//sama.oipf.ir مراجعه نمایید

 

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  ارسال نظر:

  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد