ترلان پروانه | ترلان پروانه و شروین حاجی پور

عکس جنجالی ترلان پروانه تو بغل خواننده معروف | رابطه پنهانی ترلان خانم لو رفت

تصاویری از ترلان پروانه و شروین حاجی پور منتشر شد که بازخورد فراوانی به همراه داشت.

عکس جنجالی ترلان پروانه تو بغل خواننده معروف | رابطه پنهانی ترلان خانم لو رفت
کدخبر : 19057
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

تصاویری از ترلان پروانه و شروین حاجی پور در فضای مجازی پربازدید شده است.

ترلان پروانه بازیگر مشهور ایرانی است. این بازیگر از کودکی در عرصه سینما و تلویزیون فعالیت دارد. شایعه رابطه ترلان پروانه با شیروین حاجی پور مدتهاست در فضای مجازی مطرح می شود. حالا تصاویری از این منتشر شده است که رابطه آنها را تایید می کند.

ترلان پروانه

ترلان پروانه از جمله بازیگرانی است که این حرفه را از کودکی آغاز کرده و در سینما و تلویزیون بزرگ شده است. در سالهای اخیر حواشی مربوط به روابط عاطفی ترلان پروانه با هنرمندان و فوتبالیستهای مطرح تیم ملی در فضای مجازی مطرح شده بود که همه این روبط توسط او تکذیب شد. نام ترلان پروانه از سوی یک وبسایت حوزه سینما به TC Candler در میان نامزدهای فهرست ۱۰۰ زن زیبای دنیا قرار گرفته است. ترلان پروانه در سال های اخیر به واسطه جا افتادن چهره و پخته شدنش در عرصه بازیگری، نقش اول برخی فیلمها را ایفا کرده است.

شروین حاجی‌پور خواننده ایرانی، به تازگی تصویر از خودش و بردار زاده‌اش در اینستاگرام منتشر کرد و به این شکل نوشت: «قشنگِ عموش». تا اینجا همه چیز عادی بود؛ اما طولی نکشید که بعد از آن ترلان پروانه (بازیگر سینما) به سبک شروین تصویر از خودش و خواهرزاده‌اش استوری کرد و نوشت: «قشنگِ خالَش». این اقدام آن‌ها باعث شد تا در فضای مجازی شایعاتی مبنی بر وجود رابطه بین آن‌ها پیش بیاید.

ترلان پروانه

 

البته این شایعات تازه نیست و پیش از این هم چنین صحبت‌هایی در فضای مجازی رد و بدل می‌شد.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان