تست هوش تصویری

تست هوش تصویری | آقایون و خانمای نکته سنج بگن کدوم چترباز زنده می مونه؟!

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی چترباز نجات یافته، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی چترباز نجات یافته همراه باشید.

تست هوش تصویری | آقایون و خانمای نکته سنج بگن کدوم چترباز زنده می مونه؟!
کدخبر : 19015
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی چترباز نجات یافته را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی چترباز نجات یافته و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

 

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی چترباز نجات یافته این است که شما باید تشیص کنید کدام چترباز زنده خواهد ماند؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم چترباز زنده می ماند؟

 

بازی فکری شناسایی چترباز نجات یافته 1

.

.

.

.

.

 

آیا متوجه شدید کدوم چترباز زنده می ماند؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی چترباز نجات یافته: سمت چپ زنده میمونه، فرد سمت راست چتر نجات ندارد!

بازی-فکری-شناسایی-چترباز-نجات-یافته-2

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان