مجید قناد

تصویر دردناک از مجید قناد در بیمارستان | برای عمو قناد دعا کنید

«مجید قناد» هنرمند تلویزیون و عرصه هنرهای نمایشی از بیمارستان مرخص شد.

تصویر دردناک از مجید قناد در بیمارستان | برای عمو قناد دعا کنید
کدخبر : 18966
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

 پزشک مجید قناد با انتشار یک عکس از عمو قناد روی تخت بیمارستان نوشت: «چهل سال قبل وقتی ۱۰ سالم بود و مسابقه «از مدرسه تا مدرسه» را می‌دیدم، حتی نمی‌توانستم تصور کنم با آقای قناد اینطوری روبه‌رو بشوم. خوشبختانه جراحی خوبی انجام شد و الان مشکلی ندارند.» مجید قناد در روز‌های گذشته بدلیل سانحه رانندگی در بیمارستان بستری شده است.

، مجید قناد، مجری پیشکسوت برنامه های کودک که به دنبال تصادف رانندگی دچار عارضه مغزی شده بود تحت عمل جراحی قرار گرفت. بر اساس آخرین خبرها از بیمارستان مرخص شد.

lQFNGTIYFXXu

چند روز قبل خبر بستری شدن مجید قناد، مجری باسابقه برنامه‌های کودک و نوجوان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. در این خبر جزئیاتی درباره دلیل بستری شدن قناد در بیمارستان اعلام نشده اما گفته شده بود که او وضعیت خوبی ندارد و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است. این خبر موجب نگرانی دوست‌داران این هنرمند شد و همه با نگرانی خبرهای مربوط به وی را دنبال می‌کردند.

روز بعد سمن، دختر مجید قناد در گفتگو با همشهری از رضایت‌بخش بودن وضعیت پدرش خبر داد و گفت: عمل جراحی روی پدرم با موفقیت انجام شده و او از آی‌سی‌یو به بخش منتقل شده و قرار است در یکی دو روز آینده با بهبود شرایطش از بیمارستان مرخص شود.

در همین حال سپهر، پسر مجید قناد نیز درباره حادثه‌ای که منجر به بستری شدن پدرش در بیمارستان شد گفت: پدرم حدود ۴۰ روز قبل، تصادف کرده بود که مشکل خاصی هم برایش پیش نیامد. تا اینکه چند روز قبل به دلیل لخته خونی که در سرش به وجود آمده بود و ممکن است به دلیل تصادف چند وقت قبل باشد، به بیمارستان منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت و خبری که در فضای مجازی در خصوص وخیم بودن حال پدرم به دلیل ضربه مغزی ناشی از تصادف منتشر شده بود درست نیست.

از سوی دیگر دکتر رامین مولایی، پزشک معالج قناد نیز با انتشار عکسی در اینستاگرام از بهبودی این هنرمند خبر داد و نوشت: چهل سال قبل وقتی ۱۰ سالم بود و مسابقه از مدرسه تا مدرسه را می‌دیدم، حتی نمی‌توانستم تصور کنم که با آقای قناد اینطور روبرو شوم. خوشبختانه جراحی به خوبی انجام شده و ایشان مشکلی ندارند.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان