حادثه | اخبار حوادث

حادثه وحشتناک در شهر | اغفال دختران جوان در این شهر

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از بازداشت عامل اغفال دختر جوان در غرب تهران، خبر داد.

حادثه  وحشتناک در شهر | اغفال دختران جوان در این شهر
کدخبر : 18952
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

سردار " علی ولیپور گودرزی" رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: اواخر امسال، زن جوانی به اداره چهارم پلیس آگاهی مراجعه کرد و به  کارآگاهان گفت، دخترم چند روز پیش به بهانه خرید از یک کتاب‌فروشی از خانه بیرون رفت اما دیگر بازنگشته و تلفن همراهش هم خاموش است! لطفا کمک کنید.

وی افزود: پس از تشکیل پرونده در دایره چهارم پلیس آگاهی (ویژه فقدان)  تیمی زبده از کارآگاهان راهی محل مورد نظر شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم پی بردند، دختر جوان به کتاب فروشی  مراجعه  نکرده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ عنوان کرد: کارآگاهان در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف خانه فقدانی متوجه شدند، دختر گمشده توسط یک مرد میانسال با شگرد ازدواج اغفال شده و از خانه  فرار کرده است؛ همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان با روش‌های پلیسی، مقصد فرار آنها  را در شرق  تهران شناسایی کنند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در گام ‌بعدی با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی، طی یک عملیات منسجم موفق به دستگیری متهم  شدند که در ادامه نیز دختر جوان  پیدا شد.

وی افزود: متهم پس از انتقال به اداره چهارم پلیس آگاهی در جریان تحقیقات ابتدایی ضمن ابراز ندامت و پشیمانی به جرم خود مبنی بر اغفال دختر جوان  مبنی بر فرار از خانه به قصد ازدواج اعتراف کرد.

سردار گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، دختر گمشده به کانون خانواده خود بازگردانده شد و متهم برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره چهارم پلیس قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان