قیمت خودرو | قیمت خودرو امروز | قیمت خودرو در سایت دیوار

ترمز قیمت خودرو کشیده شد | خبر مهم از قیمت خودرو در 26 خرداد

قیمت خودرو امروز، ‌شنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۳، در تمامی محصولات نسبت به روز گذشته ثابت مانده‌ است.

ترمز قیمت خودرو کشیده شد | خبر مهم از قیمت خودرو در 26 خرداد
کدخبر : 18942
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

قیمت خودرو امروز، در اکثر محصولات نوسانی گزارش می‌شود. هر چند این تغییرات نسبت به روزهای گذشته بیشتر بوده، اما در حالت کلی چندان تغییری پیدا نکرد و بیشتر محصولات با روند ثابت به کار خود ادامه دادند.

با توجه به پایداری قیمت دلار که اصلی‌ترین عامل تحریک‌کننده بازار خودرو است، هیچ تغییر قابل مشاهده‌ای در قیمت محصولات داخلی و مونتاژی وجود ندارد.

قیمت خودرو امروز، ‌شنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۳، در تمامی محصولات نسبت به روز گذشته ثابت مانده‌ است؛ اما با توجه به روند کاهشی که محصولات در طول هفته گذشته تجربه کردند انتظار می‌رود این بازار همچنان ثابت یا روند کاهشی داشته باشد.

سورن پلاس (فول) و دنا پلاس توربو ۶ سرعته از محصولات ایران خودرو، نسبت به روز‌های گذشته بدون هیچ تغییری به ترتیب با نرخ ۷۱۹ میلیون تومان و ۹۲۶ میلیون تومان ارزش‌گذاری شد.

پژو پارس TU۵ و تارا اتوماتیک V۲ از دیگر محصولات پرطرفدار این شرکت، هر کدام با قیمت ثابت ۸۳۷ میلیون تومان و ۹۱۳ ملیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

کوییک اتوماتیک و شاهین اتوماتیک G از دسته محصولات شرکت سایپا، با حفظ ثبات به قیمت ۵۴۱ میلیون تومان و ۸۰۸ میلیون تومان در بازار معامله می‎شوند.

سایر محصولات داخلی نیز با قیمت ثابت به کار خود ادامه دادند.

قیمت خودرو‌های مونتاژی

خودرو‌های مونتاژی صبح امروز در ثبات کامل به سر می‌برند.

X۳۳ کراس (دستی) و آریزو ۶ پرو در شمار محصولات مدیران خودرو، صبح امروز هیچ تغییر قیمتی تجربه نکرده‌اند و هر کدام به ترتیب با قیمت یک میلیارد و ۴۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

تیگو۷ پرو پرمیوم و تیگو ۸ پرو (هیبرید) از دسته محصولات جذاب و لوکس این شرکت، مانند سایرین تغییری را تجربه نکرده‌اند. و هر کدام با قیمت یک میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان و دو میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان به فروش می‌رسند.

جک S۵ و کی‌ام‌سی J۷ در شمار برتر محصولات کرمان موتور، با حفظ ثبات نسبت به روز‌های گذشته به قیمت یک میلیارد و ۶۳۵ میلیون تومان و یک میلیارد و ۷۱۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند.

فیدلیتی پرستیژ (۷ نفره) از محصولات جذاب مونتاژی شرکت بهمن موتور، بدون تغییر باقی مانده است که به نرخ دو میلیارد و۶۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان